Skocz do zawartości

nc+ GO zmienia się w myCANAL


nieczęstygość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma potrzeby by co jakiś czas zapowiadać co wcześniej już zapowiadano. To, że nie ma świeżych informacji na ten temat nie znaczy , że nie dojdzie w tym terminie do startu. Zresztą jutro czy tydzień później, dla mnie to nie zmienia wiele. Nie ma sportu na żywo a do tego w szczególności mam zamiar tą usługę używać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, frankie1905 napisał:

Przecież to nie wejdzie w tym tygodniu. 

Nie mów tak. Zastawiłem już u bukmachera cały swój dobytek. Wziąłem jeszcze kilka chwilówek, żeby podbić stawkę. Jutro zostanę milionerem i wykupię wszystkie pakiety na cały rok z góry. Kupiłem już czipsy i 12-pak harnasia. Po pracy siadam i zaczynam uroczyste czuwanie.

 

Pożyjemy zobaczymy. Do jutra nie zostało wiele czasu, więc cierpliwości ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, regedit32 napisał:

Nie mów tak. Zastawiłem już u bukmachera cały swój dobytek. Wziąłem jeszcze kilka chwilówek, żeby podbić stawkę. Jutro zostanę milionerem i wykupię wszystkie pakiety na cały rok z góry. Kupiłem już czipsy i 12-pak harnasia. Po pracy siadam i zaczynam uroczyste czuwanie.

 

Pożyjemy zobaczymy. Do jutra nie zostało wiele czasu, więc cierpliwości ;) 

Haha :) Kozak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ta lista kanałów publikowana kilka stron temu to ma być jakiś żart?

To tak jakby ludzie z C+ wprost stwierdzili: "ej, jesteście tylko marnymi robaczkami, macie tu ochłap". To by była żenada na całego. Ja jestem zszokowany.

Edytowane przez MisterRondel
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak uruchomią. Póki co wystawili w internet bez zabezpieczenie strone roboczą i rano schowali :)

Ostało się jedynie:

https://logowanie-telewizja-przez-internet.pl.canalplus.com/reset

https://logowanie.pl.canalplus.com/reset

 

tutaj będzie pomoc: https://pl.canalplus.com/pomoc/telewizja-przez-internet

 

Dla mnie i tak liczą się konkretne treści w formie VOD niż 100 czy 200 kanałów zapchajdziur przeniesionych z sat, zawalonych reklamą i treścią dostępną na ipla/player/tvp vod.

W jakiej formie to podadzą i co z pudłem - zobaczymy zapewne na dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@śmiechu warte

@mikoko

Te linki co podałeś z pomocą odnośnie nc+ GO od dawna są dostępne na tej stronie Pomocy Platformy CANAL+, więc poczekajmy do oficjalnego startu usługi, a nie siejmy dziwnych wywodów, które nic nie potwierdzają.

Edytowane przez lukx95
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już zapowiadając usługę mówili że będzie za darmo dla abonentów i z możliwością zakupu niezależnej subskrybcji nazwa w umowie nie ma większego znaczenia bo podpisujesz umowę na świadczenie usługi a nie na jej marketingową nazwę wystarczy że muszą utrzymać serwery playera nikt mądry nie będzie trzymał trzech serwisów  streamingowych o tej samej funkcjonalności poza tym jak była zmiana NC+ na PC+ to nie kojarzę  żeby ktoś tu na forum pisał o prawie do wypowiedzenia umowy dalej canal+ na canal+ premium wypowiadał ktoś?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kingofsouth napisał:

Czy mógłby któryś z adminów zablokować pisanie komentarzy w tym dziale na kilka dni.

Powstaje tutaj milion spiskowych teori a konkretów brak. 

Oponuję przeciwko wnioskowi kolegi. Ten wątek to istota egzystencji w tej trudnej COVID-owej rzeczywistości. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...