Skocz do zawartości

nc+ GO zmienia się w myCANAL


nieczęstygość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

MTV DANCE, MTV HITS, VH1 Classic? Ciekawe. Szkoda tylko, że te kanały nie mają już niczego ciekawego do zaoferowania. Może jakby je dołączyli z 10 lat temu, to jeszcze byłby jakiś plus. A teraz? Nic nadzwyczajnego, tym bardziej, że IPLA i jeszcze jakaś usługa to już oferują.

 

Liczę jedynie na to, że abonenci YBs5E3D.png będą mieli normalny i bezproblemowy dostęp do myCANAL po rebrandingu, a nie że trzeba będzie coś jeszcze specjalnie wykupywać. Okrojona oferta? To już byłaby kompromitacja. Po to chyba będzie myCANAL, aby móc skorzystać z oferty dostępnej na satelicie poprzez Internet bez bawienia się w dodatkowe umowy i zobowiązania.

 

Czy naprawdę jest im tak trudno przeprowadzić zwykły rebranding i wprowadzić pakiety dla użytkowników spoza satelity? ?‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, glaca napisał:
Ciekawe który pakiet wybierze Artek?  


Superpremium+4K :D

u mnie strona już nie działa a le z tego co widzę to ceny podobne do playera.... teraz to już czekam tylko na aplikacje na apple tv i dostęp dla abonentów C+ jak byłem w cyfrowym polsacie  to naprawdę byłem zainteresowany zakupem paczki c+  teraz jak mam już od nich dekoder sat a minister zdrowia   "odwołał" wakacje to dla mnie mogą to odpalić nawet we wrześniu.......

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tak ma wyglądać ostateczna oferta to niestety wygląda to strasznie słabo. Okrojone nie tylko względem oferty satelitarnej ale nawet względem nc+ Go. Najbardziej razi brak kanałów TVN/Discovery. Nie ma też tematycznych stacji Polsatu. To już lepiej żeby zostawili nc+ Go a to niech sobie żyje oddzielnym życiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, bugmenot napisał:

W pakiecie sport jest Canal+ Sport 1-4, Eleven 1-4, Sportklub, Fightklub, nSport.

 

Trochę bieda, bo na player.pl często pojawia się promocja całej paczki C+ z Eleven lub C+ z HBO za 50 zł.  Playerowa opcja "Unlimited" to C+, HBO i Eleven za 70 zł. 

 

Myślałem, że rozwiążą to trochę inaczej. 

 

Pakietyzacja na poziomie: 

 

1) Sport - kanały C+ - 25,00 zł 

2) Film - kanały C+ i HBO - 25,00 zł 

3) Eleven Sports  - 15,00 zł 

4) Inne dodatki - 10,00 - 20,00 zł 

 

Jedynie co ich może bronić to jakość streamingu, ale na to będziemy musieli poczekać.

 

 Czyżby nowa polityka, że na głównym kanale C+ nie będzie już sportu? Bo z tego co napisałeś nie ma go w wykazie kanałów sportowych? Czy może będzie dostępny wyłącznie na czas transmisji? 

 

 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@shevchenko1987

To się dopiero okaże, czy na głównym C+ nie będzie sportu. Myślę, że pod tym względem nic się nie zmieni i dalej będzie mieszanka sportu, dokumentu, starych filmów i kilka nowych filmów....w roku :-D

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak player+ będzie zbyt dużo sprzedawał Canal+ to skończy się promocja za 50zł na C+HBO ;) Zostanie tylko sam C+ w słabej jakości i słabej aplikacji za 50zł. 

 

Tak czy siak... 100zł za dostęp do pełnej paczki C+ (pomimo HBO i... Filmboxów) plus dopłata 10zł za 4K to cena z sufitu. Nie wróżę tutaj sukcesu, jeśli nie dodadzą samej pełnej paczki C+ za 50zł.

 

Tak abstrakcyjna oferta miała już miejsce przy okazji fuzji nc+. Tutaj może być tak samo. To jest tak naprawdę badanie rynku. Jeśli w pakiecie za 25zł będzie cofanie i biblioteka vod to chętnie tyle zapłacę. Bajek nie oglądam a reszta cen jest niestety nie do przełknięcia. Wszystko zależy teraz od funkcjonalności i jakości.

Edytowane przez regedit32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, regedit32 napisał:

Tak czy siak... 100zł za dostęp do pełnej paczki C+ (pomimo HBO i... Filmboxów) plus dopłata 100zł za 4K to cena z sufitu. Nie wróżę tutaj sukcesu, jeśli nie dodadzą samej pełnej paczki C+ za 50zł.

 

Zgadza się... Chyba po raz kolejny nie rozumiemy oferty ;)

 

Skoro C+, HBO i Eleven można mieć w player+ za 70 zł, a tutaj za 100 to chyba ktoś się rypnął czołem w parapet jak wiązał rano buty. 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kingofsouth napisał:

Z dużej chmury jak zwykle mały deszcz.

A balonik był tak pompowany ?

Za wcześnie tu mówić o "małym deszczu" skoro usługa jeszcze nie została wprowadzona.Trzeba wstrzymać się z opiniami.

Edytowane przez kkzk81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...