Skocz do zawartości

nc+ GO zmienia się w myCANAL


nieczęstygość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, mikoko napisał:

To prawda. Wczoraj odpaliłem i jakość jest bardzo słaba. Trochę ścinek, pojawia się pixeloza. Ale w przeciwieństwie do niektórych rozumiem to. Wyobraźcie sobie co by było gdyby cały net padł teraz z przeciążenia

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Problem polega na tym, że w nc+GO nie było z czego przycinać, a mimo to przycięli bitrate. CP GO działa jak działało. Mistrzostwo Świata w porównaniu z żenującym nc+GO. Spójny, przejrzysty interfejs, przyzwoita jakość, a przede wszystkim możliwość cofania do 3h w tył.

Edytowane przez śmiechu warte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, śmiechu warte napisał:

Problem polega na tym, że w nc+GO nie było z czego przycinać, a mimo to przycięli bitrate.

Trafiony post w punkt.

Nie dość ,że w NC+GO bitrate 720p był fatalny , gdzie konkurencja ma taki( a nawet wyższy) dla 560p,  to go przycieli...

Strzał nie w kolano , a w głowę ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem wam pokazać, że jesteśmy robienie przez PC+ na każdym kroku w balona ;)

Po co było obniżać tak niski bitrate? W czym to zbawiło świat?

Ipla też nie zmniejszyła jakości.

Edit:

Skutecznie nam obrzydzili oglądanie w NC+GO w czasach gdzie brak sportu na żywo.

Myślę ,że tam u góry ktoś podjął bardzo przemyślaną decyzję.  :lol2:

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziadowska firma. Mam umowę do końca lipca i ją rozwiązuje. Chcę się przenieść do miejsca,  gdzie nie będę mógł mieć anteny satelitarnej. Coraz mniejsza strata, bo w Android tv są kanały z całego świata. Chciałem jednak legalnie wykupić My Canal, żeby mieć catch up tv. Tego też nie można,  więc niech żegnają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Filmiku nie widziałem ale faktycznie jest tweet że przygotowują się do startu mycanal w polsce pod tweetem są 3 zrzuty ekranu z przetłumaczonej już strony więc mogą się wyrobić do końca 1 kwartału:D  z tweeta wynika też że będzie to raczej Canal+go 

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

47 minut temu, tyrla napisał:

I kwartał skończył się w marcu :D


Faktycznie to przez tą kwarantanne

 

47 minut temu, HD3DMANIAC7777 napisał:

Mnie ciekawi to że w zwiastunie MyCanal który pokazuje również Polskę jest reklama Disney Plus. Ciekawe czy będzie on dostępny również w Polsce w ramach MyCanal.


Gdzie masz tą reklamę? nie sądzę żeby to był pełny disnay+  abonenci C+ mają możliwość wykupieniia kalekcji disney-a za dodatkową opłatą myśle że tu będzie podobnie na pełny disney plus jeszcze trochę poczekamy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...