Skocz do zawartości

nc+ GO zmienia się w myCANAL


nieczęstygość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co jest ciekawe za co ci ludzie tam biorą pieniądze? Żeby nie wprowadzić dekodera do oferty rok od pokazania na targach? Przecież to się w głowie nie mieści.
Tez bym chcial za te pieniadze mieć taką pracę że przychodzę codziennie 8-16 i nic nie robię.: :)

1 godzinę temu, shevchenko1987 napisał:

Wczoraj miałem aktualizację myCANAL na Android TV - Nvidia Shield 2019. 

 

Myślałem, że może to będzie jakiś krok milowy jeśli chodzi o nasz dostęp, ale nie. Nic się nie zmieniło. 

Ja regularnie sprawdzam na tvOS i to samo. Wciąż to francuska aplikacja. Szukaj raczej w sklepie czy nie pojawi się Canal+Go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Kurgan napisał:

Co jest ciekawe za co ci ludzie tam biorą pieniądze? Żeby nie wprowadzić dekodera do oferty rok od pokazania na targach? Przecież to się w głowie nie mieści.
Tez bym chcial za te pieniadze mieć taką pracę że przychodzę codziennie 8-16 i nic nie robię.: :)

Ja regularnie sprawdzam na tvOS i to samo. Wciąż to francuska aplikacja. Szukaj raczej w sklepie czy nie pojawi się Canal+Go

Na których targach Platforma Canal+ Polska oficjalnie prezentowała nowy dekoder? Konkretnie. 

Edytowane przez śmiechu warte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, regedit32 napisał:

Pojawiła się "Strefa Canal+ GO" w lewym górnym rogu. Po najechaniu pojawiają się francuskie napisy z odnośnikami do francuskiego MyCanal.

A mi się wydaje, że ta strefa była już wcześniej, czyli od momentu kiedy pojawił się temat tej makiety na forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, śmiechu warte napisał:

Na których targach Platforma Canal+ Polska oficjalnie prezentowała nowy dekoder? Konkretnie. 

 

12 godzin temu, śmiechu warte napisał:

Na których targach Platforma Canal+ Polska oficjalnie prezentowała nowy dekoder? Konkretnie. 


IBC 2019 w Amsterdamie. Dekoder podpisany oficjalnie Canal+  i ITI Neovision i wystawiony publicznie. Jeżeli to nie jest oficjalne to nie wiem co jest, może byś chcial jeszcze pokaz świateł konfetti i półnagie modelki prezentujące dekoder na cyckach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz różnicę w prezentacji organizowanej przez Canal+, a prezentacji Skyworth, czyli producenta urządzenia, który trzaska takie dekodery na potęgę, zmieniając jedynie napisy na obudowie? Pytam jeszcze raz,:czy Canal+ robił oficjalną prezentację do której się odnosisz, pisząc, że minęło już tyle czasu? Nie, prezentację robił Skyworth: https://www.androidtv-guide.com/oem/skyworth

Prezentację na zasadzie: robimy takie dekodery, wam też możemy zrobić.

Edytowane przez śmiechu warte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny, który ma problem z frazą oficjalna prezentacja.

 

*Wiele wskazuje na to, że Platforma Canal+ pracuje nad wprowadzeniem do oferty dekodera działającego w oparciu o system Android TV. Podczas wystawy IBC2019 w Amsterdamie na stoisku chińskiej firmy Skyworth znalazło się urządzenie oznaczone na panelu przednim logo Canal+, z etykietą w języku polskim przyklejoną pod spodem obudowy, wskazującą jako dystrybutora ITI Neovision, czyli operatora Platformy Canal+.

*satkurier.pl

 

Tak wygląda oficjalna prezentacja? Domysły na podstawie logo i etykiety pod spodem obudowy? Aby to powiedzieć, musieli słać zapytanie do rzecznika, bo nikogo z C+ nie było na tych targach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu Skyworth pochwalił się na targach jednym z wyprodukowanych przez siebie urządzeń. Akurat wziął jedno z puli zamówionej przez Canal+ w Polsce. Ktoś to rozpoznał po naklejce i wrzucił swoje odkrycie do internetu w ten sposób trochę psując „niespodziankę” i stawiając producenta w mało profesjonalnym świetle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. To nie była absolutnie żadna oficjalna prezentacja tej usługi, a jedynie przypadkowa / nieprzypadkowa prezentacja samego urządzenia przez producenta. Wyszło jak wyszło czyli lekki false start. 

 

Wydaje mi się, że im niespecjalnie zależy na tej usłudze, bo gdyby było inaczej to na pewno chcieliby z nią ruszyć jak najszybciej. Tym bardziej, że konkurencja czai się za rogiem - DAZN. Nie odnoszę się do filmów, bo jednak mało kto wykupuje opcję CANAL+ dla ich VOD. Większość bierze Netflixa czy HBO GO ze względu na bogatszą bibliotekę. Gra dotyczy głównie sportu, ale jak widać właściciele tej platformy lubią budzić się z ręką w nocniku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro kolega z zagranicy prowadzący profil Android TV rumors ich pytał i stwierdzili, że to sprzęt dla Canal+ FR to obstawiam, że żadnej zgody nie mieli. Dzień dwa po założeniu tematu jeszcze te screenshoty na reddicie od jakiegoś gościa który prawdopodobnie pracuje w firmie która robi im launcher/soft (atende?). Wnioskując po liczbie literówek musiała to być wczesna faza 'produkcyjna' :D 

 

 

Edytowane przez kozaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak napisałem prawdę to wszyscy  mnie wyśmiali zrozumcie z że sytuacja jest trudna i teraz będą chcieli przez internet sprzedać wszystko co się da.......gospodarka w europie stoi nie wiadomo co z prawami sportowymi..... muszą coś  sprzedawać żeby się utrzymać  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...