Skocz do zawartości

nc+ GO zmienia się w myCANAL


nieczęstygość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@_Artek, możesz przestać zaśmiecać ten wątek? Ile ty człowieku masz lat, że piszesz to wszystko jak przysłowiowy gimbus? Nabijasz tylko posty dla ich ilości? Czytać się tego nie da i bardzo mocno irytujesz nie tylko mnie, ale pozostałych użytkowników. Chcąc teraz cokolwiek znaleźć wartościowego w tym czy w innym wątku musze przewalać twoje nic nie wnoszące posty. Ogarnij się.

  • Popieram 3
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może piszcie konkretnie jakie macie oczekiwania...

1. Większa ilość kanałów. 2. Jakosc poprawna , by to na naszych wielkich telewizorach  wyglądało dobrze.

3. Replay TV/Catchup 

 

 

Co do urządzenia oczekuje, że Mycanal odpalę na Samsung Smart TV oraz Mi Box S.

W przyszłości na PS5/PS5 Pro.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim. zdaniem powinni to odpalić do końca marca lub na początku kwietnia skoro zamykają C+ sport online.  tym bardziej że na liście są już logotypy typowo polskich kanałów Nsport+ co ciekawe z tego co widzę są też logotypy kanałów HBO, niektóre programy mają też już swoje polskie opisy. 

Edytowane przez _Artek_
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mówię że jeśli będą to sprzedawać jako niezależne iptv to będą musieli opłacić te licencje ale nie da się ukryć że mieliby sporą przewagę nad cyfrowym polsatem oferując takie iptv bez konieczności zakupu dekodera. 
ciekawa jest też kwestia pakietyzacji myśle że taki pakiet sportowy c+ miałby spory popyt wśród klientów cyfrowego polsatu. :D 
(
(jak byłem klientem cyfrowego polsatu to najbardziej czekałem na niezalezny pakiet premiere legue ale to już chyba byłoby za różowo aczkolwiek przy obecnym podziale praw do transmisji przydałyby się pakiety la liga bundesliga itd przez iptv. ) 

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, _Artek_ napisał:

Moim. zdaniem powinni to odpalić do końca marca lub na początku kwietnia skoro zamykają C+ sport online.  tym bardziej że na liście są już logotypy typowo polskich kanałów Nsport+ co ciekawe z tego co widzę są też logotypy kanałów HBO, niektóre programy mają też już swoje polskie opisy. 

 

Tyle ludzi cię prosiło byś wziął na wstrzymanie, a ty tylko czekasz aż ktoś coś skrobnie, by  znowu zacząć bicie piany w tej sprawie. Masz nc+ z anteny, masz nc+go przez internet, więc dlaczego traktujesz włączenie tej usługi tak emocjonalnie? Przecież to podpada pod jakąś chorobę.

Edytowane przez glaca
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...