Skocz do zawartości

Eurowizja


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ładne? Chyba cycate i tyle.Śmiałem sie że musiałby się dać wymacać starym oblechom w jury żeby coś zdziałać.Juz lepiej mozna było Jarzębinę wysłać a nie to pseudo coś zwane piosenką na Eurowizję...Żenada.A Austrii gratuluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mieliśmy słabej piosenki ani słabego wykonania i te 5 miejsce było by trafione co do Eurowizji to w zeszłym roku była naprawdę dobra piosenka. Wszędzie jury coś przekręca i nie do końca jesteśmy lubiani zagranicą. Nie zapomnijmy o jednym polki są najładniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haker44 jak widać teraz na zachodzie jest trend na transwestytyzm?

W Polsce to nie przejdzie ponieważ może i Polska jest zaściankowa ale w tych kwestiach jest normalna

Co do głosowań to powinno być tylko brane pod uwagę głosowanie SMS ponieważ to ludzie wybierają piosenkę, nie jury :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co o wygranej Austrii sądzi Robert M, polski DJ i producent muzyczny:

brodata baba z [beep]em wygrała festyn, świat oszalał

:lol:

Widać że jury ogłaszając wyniki była bardzo poprawna politycznie w wielu krajach, bo przecież tolerancja musi być wyżej od zdrowego rozsądku :lol:

Słowo wurst w nazwie tego "wokalistki" dużo nam daje do myślenia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś były zarzuty do głosowania Widzów, że na sąsiadów, ale okazuje się, że całą imprezę zabiło jury i to nie tylko przez punktację ogólną dla kraju, ale też przez ogromne rozrzuty w punktacji sędziowskiej w danym kraju (np. w Macedonii jeden sedzia stawiał nas na 4.miejscu a inny na 26.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie Polska bardzo dobrze wypadła ale jak widać poprawność polityczna wygrała ten cały festyn zwanym eurowizją

Dokładnie jak kolega wyżej mówi Austria wygrała dzięki temu "wokalistce", nie piosence która była nie najgorsza ale i nie najlepsza :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Austria na pewno nie wygrała dzięki polityce, bo zawsze miała pod górkę odkąd wprowadzono półfinały. Wygrała dzięki wizerunkowi scenicznemu temu "czemuś". Piosenka się nie obroniła, bo spośród ballad były lepsze Armenii i Hiszpanii. Kolejne miejsca, to zdecydowanie muzyka: Szwecja, wspomniana Armenia, Holandia, Węgry. Jedynie za wysokie miejsca (ze względu na politykę) miały Rosja i Ukraina.

Poza zwycięzcą nie mam zastrzeżeń, bo poziom muzyczny był jednym z najlepszych od lat i mam nadzieję, że niektóre utwory usłyszymy także w polskich mediach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jury w Wielkiej Brytanii uwaliło nas po całości, zarówno w półfinale, jak i w finale najgorsza piosenka. Szkoda wpadło by więcej punktów, ale myślę, że jak wyślemy coś bardziej ambitnego muzycznie, to za rok miejsce w 10-tce gwarantowane. To samo w Irlandii.

 

Izrael 14 miejsce, przedostatnie w półfinale, kpina.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego wynik głosowania powinien być w rękach głosujących poprzez SMS, w końcu 3,69 PLN za SMS to nie mało :)

Już są filmiki na YT o tym "wokalistce"

Już tak było, Polska wtedy nie mogła nawet przejść przez półfinał. Oczywiście w tym roku wygodnie jest żeby głosy jury nie wliczać. Za rok Polska wyśle utwór, który widzom nie przypadnie do gustu, a spodoba się jury, ponownie będzie afera. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że algorytm do liczenia punktów jest do poprawy.

Niby jest pół na pół, a potem wychodzi, że pomimo maksymalnego wyniku z teległosowania ktoś ma 0. Skoro ma być pół na pół, to algorytm powinien być zrobiony, żeby końcowy wynik wyszedł w okolicach 6 punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba najgorszy finał Eurowizji, jaki widziałem. Te głosowania był napewno jakby ze scenariusza, albo dali kase jury, a oni dali im najwyższe noty. Bez sensu, aby 60. Finał był o niebo lepszy. Mnie dobiło, że Francja miała tylko 1 pkt.

A co do głosowania to same układy, jak z koncesją na nadawanie w NTC w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że algorytm do liczenia punktów jest do poprawy.

Niby jest pół na pół, a potem wychodzi, że pomimo maksymalnego wyniku z teległosowania ktoś ma 0. Skoro ma być pół na pół, to algorytm powinien być zrobiony, żeby końcowy wynik wyszedł w okolicach 6 punktów.

Dokładnie, obecnie przyrównujemy 25 miejsce u jury z 1 w televotingu i wychodzą okolice początku drugiej dziesiątki, czyli 0 punktów.

A powinno być tak jak w systemie eurowizyjnym, ranking punktowy jurorów od 1 do 12 plus ranking widzów od 1 do 12 i suma tych punktów powinna dawać miejsca ostateczne w punktacji danego kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...