Skocz do zawartości

Eurowizja


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zdziwię się, jeśli Austria wygra. :)

Piosenka w moim uznaniu jest bardzo dobra, a wizerunek wokalisty to jego image, na co dzień tak nie wygląda. Chociaż najlepiej by było jakby Polska wygrała. :mrgreen:

A właśnie, że wygląda tak na co dzień.

 

"Nie wiem, ale się wypowiem". Tho­mas Neu­wirth podczas konferencji pasowej po konkursie podkreślił, że "Conchita" to tylko postać, którą wykreował specjalnie na Eurowizję...

Masz rację, czepiaj się o coś co padło w ciągu ostatnich godzin w sytuacji, kiedy przed konkursem była zupełnie inna wersja. No tak, bo Ty jesteś zawsze nieomylny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że algorytm do liczenia punktów jest do poprawy.

Niby jest pół na pół, a potem wychodzi, że pomimo maksymalnego wyniku z teległosowania ktoś ma 0. Skoro ma być pół na pół, to algorytm powinien być zrobiony, żeby końcowy wynik wyszedł w okolicach 6 punktów.

Dokładnie, obecnie przyrównujemy 25 miejsce u jury z 1 w televotingu i wychodzą okolice początku drugiej dziesiątki, czyli 0 punktów.

A powinno być tak jak w systemie eurowizyjnym, ranking punktowy jurorów od 1 do 12 plus ranking widzów od 1 do 12 i suma tych punktów powinna dawać miejsca ostateczne w punktacji danego kraju.

 

To jest dobry pomysł! Miejmy nadzieję, że organizatorzy Eurowizji pójdą po rozum do głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W UK całkiem głośno o pierwszym miejscu Polski w głosowaniu, nawet powazne serwisy podają, że Brytyjczycy wybrali Cleo.

 

Poland were the real Eurovision winners, say UK public.

Eurovision 2014: Poland impressed the UK public.

Eurovision: Poland's buxom entry proves a hit with Britons

 

linki:

Najlepszy artykuł, mówi też o 5 miejscu wśród publiczność.

http://www.telegraph.co.uk/culture/tvan ... ublic.html

http://www.standard.co.uk/showbiz/celeb ... 51680.html

http://www.digitalspy.co.uk/music/news/ ... 1YaRPKRWgm

 

Teraz nic tylko promować anglojęzyczną wersję na wyspach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mam do was pewne pytanie macie jakieś prognozy na temat listy państw przyszłorocznej Eurowizji?

Ja mam nadzieje że w kolejnym roku zostaną:

- Wszystkie państwa obecne w 2014 roku (37 państw)

- od 4 do 8 powracających państw takich jak: Bułgaria, Cypr, Chorwacja i Serbia a nawet Bośnia i Hercegowina, Czechy, Słowacji oraz Turcja

wszyscy obecni w tym roku a do nich dojdzie Bułgaria, Chorwacja, Cypr i Serbia oraz w miarę możliwości Bośnia i Hercegowina, Słowacja oraz Turcja

- dwoje powracających państw takich jak Kazachstan i Liechtenstein

Byłbym nawet za ściągnięciem z niebytu Andory, Luksemburga, Monako i Maroka a nawet za zainteresowaniem konkursem krajów arabskich.

Taki zabieg dałby nam rekordową Eurowizję ze sporą ilością państw w niej uczestniczących. A ile wy obstawiacie państw za rok ? Póki co na razie poza Austrią mamy już na liście także Irlandię i Szwecje co dobrze zapowiada na przyszłość choć znakiem zapytania jest Izrael który chce w marcu 2015 roku zamknąć publicznego nadawcę przez co jego udział w austriackiej Eurowizji jest wątpliwy.

 

Odnośnie wczorajszego wieczoru to ja osobiście jestem zadowolony z 14 miejsca Polski i wygranej Austrii. Kto nie akceptuje jury zawsze może zignorować ich wyniki i uznawać że Polska jest na 5 miejscu. Poza tym jestem nieco zawiedziony niskimi miejscami dla San Marino i Słowenii zwłaszcza że temu ostatniemu krajowi wysłałem 5 SMSów z czego 2 w półfinale. Cieszy mnie za to trzecie miejsce Szwecji (2 SMSy ode mnie) i drugie Holandii zwłaszcza że ona podobnie jak i Austria jeszcze tak wysoko nie była. Ogólnie mówiąc za nami wbrew pozorom bardzo ciekawa 59-ta edycja Konkurs Piosenki Eurowizji za którym to już tęsknie jednocześnie będąc ciekawy co przyniesie jubileuszowa sześćdziesiąta edycja największego wydarzenia muzycznego na świecie która to prawdopodobnie zawita do Wiednia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W UK całkiem głośno o pierwszym miejscu Polski w głosowaniu, nawet powazne serwisy podają, że Brytyjczycy wybrali Cleo.

Poland were the real Eurovision winners, say UK public.

Eurovision 2014: Poland impressed the UK public.

Eurovision: Poland's buxom entry proves a hit with Britons

linki:

Najlepszy artykuł, mówi też o 5 miejscu wśród publiczność.

http://www.telegraph.co.uk/culture/tvan ... ublic.html

http://www.standard.co.uk/showbiz/celeb ... 51680.html

http://www.digitalspy.co.uk/music/news/ ... 1YaRPKRWgm

Cóż, polskie serwisy też gotują się od komentarzy na temat wyników głosów z Wielkiej Brytanii. Byliśmy tam numerem jeden, a tak nas potraktowano!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potraktowało nas 5 osobowe jury... i to na pewno ich zmowa!

 

jury:

osoba nr 1 dała Polsce 25 miejsce w finale

osoba nr 2 dała Polsce 25 miejsce w finale

osoba nr 3 dała Polsce 24 miejsce w finalen

osoba nr 4 dała Polsce 24 miejsce w finale

osoba nr 5 dała Polsce 25 miejsce w finale ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom Eurowizji już dawno zszedł na psy. Według mnie żadne z nagrań zaprezentowane na tegorocznej Eurowizji nie zasługiwało na wygraną. Nasze "My Słowianie/Slavic Girls" też do mnie jakoś nie przemawia i nie rozumiem dlaczego nasi się tak tym nagraniem podniecają. Fakt, w teledysku występują piękne kobiety, w pięknych ludowych strojach, są cycki co lubi każdy facet, ale na tym koniec. Cała reszta jest słabiutka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe w Irlandii tak samo jak w UK Polska u widzów była 1, a u jury ostatnia. Jeśli by punktowali tylko widzowie Polska skończyłaby Eurowizję na 5 miejscu.To jest konkurs piosenki i najważniejsza jest piosenka, a nie kto jak wygląda, a piosenka trzeba przyznać, że jest ładna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze "My Słowianie/Slavic Girls" też do mnie jakoś nie przemawia i nie rozumiem dlaczego nasi się tak tym nagraniem podniecają. Fakt, w teledysku występują piękne kobiety, w pięknych ludowych strojach, są cycki co lubi każdy facet, ale na tym koniec. Cała reszta jest słabiutka.
Jeszcze podkład "My Słowianie" jest niezły, ale ten tekst... Jakby nic lepszego nie umieli zrobić...
Transwestyta wygrywa konkurs Eurowizji.. koniec świata ;)

To tylko pokazuje, jaki ten konkurs stał się żałosny i żenujący.

Po mojemu wygrał, bo tolerancja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drag queen jak już :D

 

Drag queen to odmiana transwestytyzmu : http://pl.wikipedia.org/wiki/Drag_queen

@jackie - nie powiedziałem, że nie powinien wygrać. Po prostu dziwi mnie to, że tak się stało.

Zwłaszcza, że ludzie głosowali kompletnie inaczej niż całe to "jury".

Tu się nie zgadzam, że ludzie inaczej głosowali niż jury, gdyż zarówno u widzów i jury 1 była Austria 2 Holandia i ostatnia Francja. Niewielkie różnice są w Armenii, Szwecji, Ukrainie, Czarnogóze, Włochach, Słowenii i San Marino. NAjwiększe różnice występują w Polsce (widzowie 5 jury 23) i Malcie (widzowie 24 jury 6).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...