Skocz do zawartości

Eurowizja


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie kpina tylko polityka :)

Jedni chcą być nowocześniejsi od drugich, do tego połowa głosów od jury. Jak ktoś miał przerwę w oglądaniu gdy TVP nie transmitowała, to może być lekko zaskoczony, dla mnie jest tak jak zawsze i przy takim systemie głosowania raczej wiele się nie zmieni. No chyba, że ktoś wierzy, że akurat ta piosenka podobała się całej Europie najbardziej :brawo: Mnie najbardziej śmieszy, że w takich przypadkach, zawsze hmmm nie naturalna? (jakby to napisać, żeby się zaraz do mnie pół Europy nie przyczepiło) kobieta stara się przeżywać bardziej, niż naturalna, ale jednak widać, że to gra a nie prawdziwe emocje. Ja już zbyt doświadczony jestem, żeby wierzyć w takie proste populistyczne zagrywki.

 

PS. Jeszcze można by poruszyć temat tego, który elektorat jest najaktywniejszy, ale wspomnę tylko tak mimochodem, żeby nie spamnić. Mam nadzieję, że mój post nie poleci w kosmos w ramach solidarności europejskiej (żebyśmy się tak z Ukrainą solidaryzowali).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się że wygramy ale żeby nie być w 10 to jestem zdziwiony. Aż taki słaby jest poziom polskiej piosenki??? Czy ja czegoś tu nie rozumiem... Podobno w Austrii nr1 było nagranie o słowianach a tu żadnego punktu stracony wieczór .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego jeżeli ON udaję kobietę to nie goli się???

Nie wiem, co w jego głowie siedzi, że i udaje kobietę i nie goli się. Jak było widać - z Litwy otrzymał jasny sygnał, żeby się ogolił ;). No, ale cóż - od tego są psychologowie i psychiatrzy, a nie sceny i widzowie.

 

Największe bóle dυpy jak zwykle w Polsce.

 

Jak często wyjeżdżasz za granicę? Ile krajów zwiedziłeś? Bo piszesz to z taką pewnością, jakbyś znał dobrze co najmniej pół świata ;). Ból [beep] to był w Kopenhadze jak występowała Rosja i jak były na nią głosy oraz przy łączeniu z Moskwą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłum zawsze pokaże co myśli.... zresztą nie dziwie się (napisz jeszcze że to było ustawione buczenie, bo tego sie spodziewam). Wystarczy czytać zagraniczne serwisy informacyjne i porównywać komentarze z polskimi. Zwiedzilem chyba 9 a lepiej to 2, ale to bez znaczenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największy wstyd powinien być Polakom mieszkającym w Wielkiej Brytanii, Irlandii i Litwy, którzy na nas nie zagłosowali. Kraje takie jak np. Rosja, Białoruś czy Armenia głosowała na swoich sąsiadów, gdzie można się było tego spodziewać.

 

Jedyny plus to Niemcy, którzy dali nam 10 punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to się dzieje w Europie skoro wygrywa nie facet, nie kobieta a to coś, jak widać ludzie albo nie mają dobrego gustu muzycznego albo tak zwana "tolerancja" do zboczeńców propagowana przez UE zrobiła swoje....

Dla mnie najlepsza była piosenka Węgier (względem gustu)

Rzeczywiście, litwin pokazał :)

Co do komentarzy to widać że polacy nazywają ludzi, dokładniej to coś po imieniu czytaj

PEDAŁ

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłum zawsze pokaże co myśli.... zresztą nie dziwie się (napisz jeszcze że to było ustawione buczenie, bo tego sie spodziewam). Wystarczy czytać zagraniczne serwisy informacyjne i porównywać komentarze z polskimi. Zwiedzilem chyba 9 a lepiej to 2, ale to bez znaczenia...

 

Ja w Polskich serwisach informacyjnych też jakiegoś "bólu [beep]" dotychczas nie zauważyłem, więc zwiedzanie serwisów informacyjnych nie wystarczy ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reprezentant Austrii wygrał i nic więcej tylko pogratulować tego zwycięstwa, bo moim zdaniem piosenka była przeciętna, ale jednak Conchita jako osobowość eurowizyjna pozwoliła na wysokie noty od bardzo wielu krajów. No cóż, takie jest prawo eurowizyjne i tyle.

 

Mnie trochę przykro z pozycji naszych reprezentantów. 0 punktów od Rosji można jakoś przeboleć, ale brak punktów z Wysp Brytyjskich... To chyba jednak daje do myślenia, ale może na wnioski jest jeszcze za wcześnie. Przyjdzie na nie czas. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłum zawsze pokaże co myśli.... zresztą nie dziwie się (napisz jeszcze że to było ustawione buczenie, bo tego sie spodziewam). Wystarczy czytać zagraniczne serwisy informacyjne i porównywać komentarze z polskimi. Zwiedzilem chyba 9 a lepiej to 2, ale to bez znaczenia...

 

Ja w Polskich serwisach informacyjnych też jakiegoś "bólu [beep]" dotychczas nie zauważyłem, więc zwiedzanie serwisów informacyjnych nie wystarczy ;).

Najlepiej chodzić po domach od drzwi do drzwi i pytać, kto pyta nie bładzi. Człowieku są komentarze w tych serwisach, czy na fb fanpagach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biskupi zrobi taka sieczkę ludziom z mózgu, że w tej chwili babcie uwarzają, że gender to zabójcy Jezusa.

Oczywiscie w tej chwili wszyscy są winni gender, conchita, tusk, może nawet putin.

Znów możemy mówić, że to ch.jowy konkurs, który w ogóle nas nie obchodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczę, że Polska załapie się dziś do czołowej 16. Powiedzmy, że utwór śpiewany przez Cleo zajmie miejsce 14.

 

Moja trójka faworytów dzisiejszego finału: Szwecja, Holandia i Grecja.

Jakie są Wasze prognozy odnośnie miejsca Polski i czołowej trójki finału? Zobaczymy, kto trafi nasze miejsce i czołową trójkę.

Idealnie trafiłem miejsce reprezentantki Polski, a także 2 państwa z czołowej trójki tegorocznego konkursu.

Szkoda tylko, że nie udało się wygrać Holandii lub Szwecji, która trochę mnie zawiodła. Cóż, w 2015 - czas na Wiedeń, oby było ciekawiej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...