Skocz do zawartości

Eurowizja


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://natemat.pl/102047,rosja-zrobi-wlasna-czysta-moralnie-wersje-eurowizji-polska-tez-powinna-dolaczyc-do-glosu-eurazji?fb

 

Robi się ciekawie ;)

 

Koncert jubileuszowy z tego co wiem ma być a jego gospodarzem ma być Berlin. Co do TVP to tu z tego co wiem wszystko toczy się jedynie wokół składki członkowskiej - nasz nadawca publiczny podobnie znowu będzie chciał niższą ilość do zapłacenia. Ponadto nasz nadawca publiczny oczekuje korekt w regulaminie konkursu. Mimo tego jestem pewny że Polska - zwłaszcza po hałasie wywołanym zwycięzcą tegorocznej edycji nasz Telewizja Polska ma powody by zacierać rączki z radości :mrgreen:

 

Nie musisz sobie przypisywać, tego, że wiesz.. wiadome to już od kilku tygodni :)

Znowu sobie przypisujesz coś co jest bzdurą! Nic nie wiadomo na temat ESC 2015 i uczestnictwa Polski... Podaj Poland źródło? ;> przypisujesz sobie, coś co jest kłamstwem :roll: nie wiem czy chcesz siebie dowartościować? Proszę o źródło do informacji, że nasz nadawca oczekuje korekt w regulaminie Eurowizji! (oczywiście, że nie podasz bo wszystko zmyślone, przez Ciebie, bo chcesz się dowartościować).

Już ci odpowiadam - niedawno wysłałem prywatny list do rzecznika prasowego TVP w sprawie Eurowizji 2015 i od niego otrzymałem taką oto wiadomość:

Start w przyszłym roku zależy od:

- kosztów, jakie będzie musiała ponieść TVP (w tym roku udało się nam wynegocjować niższe, ale nie mamy pewności, że tak samo będzie za rok)

- regulaminu głosowania, który zdaniem TVP powinien zostać zmieniony...

 

Póki nie mamy tych danych, nie jesteśmy w stanie zagwarantować udziału w przyszłym roku...

Zatem tylko jeszcze te 2 warunki muszą zostać spełnione aby Polska wystąpiła za rok w Austrii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://natemat.pl/102047,rosja-zrobi-wlasna-czysta-moralnie-wersje-eurowizji-polska-tez-powinna-dolaczyc-do-glosu-eurazji?fb

 

Robi się ciekawie ;)

 

Koncert jubileuszowy z tego co wiem ma być a jego gospodarzem ma być Berlin. Co do TVP to tu z tego co wiem wszystko toczy się jedynie wokół składki członkowskiej - nasz nadawca publiczny podobnie znowu będzie chciał niższą ilość do zapłacenia. Ponadto nasz nadawca publiczny oczekuje korekt w regulaminie konkursu. Mimo tego jestem pewny że Polska - zwłaszcza po hałasie wywołanym zwycięzcą tegorocznej edycji nasz Telewizja Polska ma powody by zacierać rączki z radości :mrgreen:

 

Nie musisz sobie przypisywać, tego, że wiesz.. wiadome to już od kilku tygodni :)

Znowu sobie przypisujesz coś co jest bzdurą! Nic nie wiadomo na temat ESC 2015 i uczestnictwa Polski... Podaj Poland źródło? ;> przypisujesz sobie, coś co jest kłamstwem :roll: nie wiem czy chcesz siebie dowartościować? Proszę o źródło do informacji, że nasz nadawca oczekuje korekt w regulaminie Eurowizji! (oczywiście, że nie podasz bo wszystko zmyślone, przez Ciebie, bo chcesz się dowartościować).

Już ci odpowiadam - niedawno wysłałem prywatny list do rzecznika prasowego TVP w sprawie Eurowizji 2015 i od niego otrzymałem taką oto wiadomość:

Start w przyszłym roku zależy od:

- kosztów, jakie będzie musiała ponieść TVP (w tym roku udało się nam wynegocjować niższe, ale nie mamy pewności, że tak samo będzie za rok)

- regulaminu głosowania, który zdaniem TVP powinien zostać zmieniony...

 

Póki nie mamy tych danych, nie jesteśmy w stanie zagwarantować udziału w przyszłym roku...

Zatem tylko jeszcze te 2 warunki muszą zostać spełnione aby Polska wystąpiła za rok w Austrii.

 

To zrób screena, z poczty i pokaż mi ten list ;) ja z chęcią napiszę do rzecznika prasowego i się zapytam o to. Ba przecież to co napisałeś to nie prawda... TVP jeszcze nie myśli o udziale, a Ty jesteś kłamcą ;) z chęcią również podam dla OGAE POLSKA i Szymona S. Twój post, zobaczymy czy Twoje "wróżbickie" słowa się potwierdzą... WĄTPIE! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piosenka na razie nie moze być znana

Przecież zgodnie z regulaminem premiera piosenki moze być najwcześniej we wrześniu w roku poprzedzającym eurowizję

Więc spokojnie, piosenka się znajdzie

Znam zasady ale to trochę dziwne te poniższe stwierdzenie, że:

Zatem tylko jeszcze te 2 warunki muszą zostać spełnione aby Polska wystąpiła za rok w Austrii.

i będzie cool :roll::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piosenka na razie nie moze być znana

Przecież zgodnie z regulaminem premiera piosenki moze być najwcześniej we wrześniu w roku poprzedzającym eurowizję

Więc spokojnie, piosenka się znajdzie

Dokładnie - najpierw muszą być zrobione kroki (jak wspomniałem wcześniej jest ich dwa) zapewniające udział Polski na Eurowizji 2015. Dopiero potem jak będzie potwierdzenie można myśleć o piosence i reprezentancie.

@bjmuri W najbliższym czasie prześle ci skan z poczty ale drogą prywatną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@POLAND napisałem do Szymona, który jest najbliżej z TVP!

 

Nic nie zostało podjęte, tym bardziej rzecznik nie ma prawa pisac takich rzeczy, więc po prostu wzzystko co napisałeś jest wyssane z palca ;)

 

Szymon napisał mi, że TVP dopiero będzie miała spotkanie żeby podsumować powrót na ESC :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasi reprezentanci :) nagrali nową wersję MY SŁOWIANIE :D taką nowoczesno-Amerykańską! :D POLECAM :)

 

Zdecydowanie mi się ona nie podoba - jest robiona tak jakby na siłę. Dla mnie SLAVICA sprawdza się tylko jako nazwa kolekcji ciuchów firmowanych i tworzonych przez Cleo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasi reprezentanci :) nagrali nową wersję MY SŁOWIANIE :D taką nowoczesno-Amerykańską! :D POLECAM :)

 

Słabe i kompletnie niepotrzebne. Nawet lubię pierwowzór, ale tyle wystarczy. Chcą wycisnąć z tematu słowianek ile się da na siłę.

 

Oni po prostu zrobili odwet za dyskryminowanie i atak (wałkowanie że niby My słowianie to seksizm) po angielsku z dodatkiej fragmentów po rosyjsku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwet? Mogą teraz tak mówić, ale w kilka dni nakręcili teledysk i go zmontowali??? Nawet jezeli to i tak musialo to byc zaplanowane zeby ludzi umowic, studio itd.

 

 

@pavl6 Spondżers, że masz autoironię względem węszenia spisków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...