Skocz do zawartości

Eurowizja


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://parezja.pl/baba-broda-cycki-pols ... eurowizja/ - na dole artykułu jest tabela z rozpiską głosów z SMS-ów. Tak więc musze zrewidować moje słowa - zwycięzcy by to nie zmieniło, tylko wygrałby jeszcze bardziej zdecydowanie. Jednak w dalszych miejscach są już przetasowania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwię się, jeśli Austria wygra. :)

Piosenka w moim uznaniu jest bardzo dobra, a wizerunek wokalisty to jego image, na co dzień tak nie wygląda. Chociaż najlepiej by było jakby Polska wygrała. :mrgreen:

A właśnie, że wygląda tak na co dzień.
Jak można głosować na to coś z Austrii? Przecież na to się patrzeć nie da!
Głosujesz na człowieka, czy na piosenkę? Bo jeżeli kierujesz się wszystkim innym a nie muzyką, to proponuję za rok oglądać Eurowizję z wyciszonym dźwiękiem.
Cieszę się że Austria wygrała 59. Konkurs Piosenki Eurowizji. Wynik jest z pewnością sprawiedliwy i zasłużony, świadczy o tolerancji. Czego by nie sądzić o Conchicie, jednego nie można jej odmówić - głosu :) Ma naprawdę dobry głos.
Dokładnie - ja już wcześniej pisałem, że to najlepszy występ na tegorocznej Eurowizji, jednak nasze społeczeństwo co widać po tym forum nie jest tolerancyjne, a nawet i trochę zacofane.
No tak, bo lepiej napisać ''baba'' a nie kobieta, i jeszcze wypominać, że ten człowiek urodził się w tym samym landzie co Hitler. Co to ma do rzeczy, po co mieszasz w to Hitlera? Chcesz pokazać, że Conchita jest z tego powodu jeszcze gorszym człowiekiem? Bo jako ciekawostka, to nie na miejscu, bo nie ma to pozytywnego oddźwięku w stosunku do tej osoby.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) jednak nasze społeczeństwo co widać po tym forum nie jest tolerancyjne, a nawet i trochę zacofane..

 

Nazwał bym to inaczej: nasze społeczeństwo co widać po tym forum jest jeszcze w miarę normalne i nie toleruje ludzi z zaburzeniami psychicznymi :) I ceni sobie jeszcze wartości Europejskie a nie (tfu) unijne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważasz, że te głosy z WB czy Irlandi, nabite przez emigracje, były dla najlepszego utworu? Nie ma tu złotego środka. Z uwzględniania tylko głosów widzów zrezygnowano nie bez powodu. Sami fani tego przecież chcieli. Nagle, gdy Polsce się udało, znowu trzeba zmieniać. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Jak można głosować na to coś z Austrii? Przecież na to się patrzeć nie da! Dokąd zmierza to wszystko? Dokąd :?

Powiem krótko - cyrk na kółkach. Witamy w totalnie porypanym XXI wieku.

Tego na trzeźwo oglądać się nie da

A i owszem na trzeźwo nie oglądałem, a o wynikach to się dowiedziałem z rana. :D

 

Generalnie liczyłem na miejsce Polski w TOP 10, ale jednak trochę słabej to wypadło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwię się, jeśli Austria wygra. :)

Piosenka w moim uznaniu jest bardzo dobra, a wizerunek wokalisty to jego image, na co dzień tak nie wygląda. Chociaż najlepiej by było jakby Polska wygrała. :mrgreen:

A właśnie, że wygląda tak na co dzień.

 

"Nie wiem, ale się wypowiem". Tho­mas Neu­wirth podczas konferencji pasowej po konkursie podkreślił, że "Conchita" to tylko postać, którą wykreował specjalnie na Eurowizję, żeby udowodnić, że można zrobić wszystko, jeśli się tylko chce. - Nie chcę być ko­bie­tą. W domu je­stem bar­dzo le­ni­wym fa­ce­tem za­cho­wu­ją­cym się jak kró­lo­wa. Nie mam zamiaru tego zmieniać. Stworzyłem tą postać, aby udowodnić wszystkim, że w życiu można osiągnąć wszystko, co się wymarzy. Nigdy, przenigdy nie ogolę swojej brody. Może kiedyś, ale na pewno nie w najblizszej przyszłości. - po prostu Thomas chciał zabłysnąć, więc udawał kobietę.

 

Generalnie liczyłem na miejsce Polski w TOP 10, ale jednak trochę słabej to wypadło.

 

Gdyby nie jury to byłoby świetne 5 miejsce. No, ale trudno. Takie mamy jury, że baba z brodą jest ok, ale kobiety z polski już nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie liczyłem na miejsce Polski w TOP 10, ale jednak trochę słabej to wypadło.

Z czym. Z motyką na słońce. :lol: I tak dobrze, że to pianie zajęło 14 miejsce, bo ja liczyłem nawet 3-cią dziesiątkę.

 

A co do finału, to po cichu liczyłem, że może faktycznie przejdzie Holandia. No ale niestety….

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się czym podniecać, bo konkurs zawsze budził kontrowersje. W tej chwili baba z brodą chyba wygrała ( nie wiem bo do końca już nie wytrzymałem). Może powinniśmy wysłać w następnym roku chłopa z cyckami żeby wygrać. Żenada. Mieliśmy słabą piosenkę ale ładne dziewczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...