Jump to content

Eurowizja

Recommended Posts

No, ale jak dają krajowych jurorów to dalej są głosowania regionalne. Szczególnie wyniki z UK to pokazały. Tutaj objawiła się ostatnio mocna polonofobia Brytyjczyków.

To nic nie daje, bo kto ma dawać 12 swoim ulubieńcom i tak je daje. Rosja dostała 12 od Białorusi, Azerbejdżanu chyba i Armenii. Widać, że głosowanie regionalne i polityczne nadal się utrzymuje.

Nie zdziwię się, jeśli Austria wygra. :)

Piosenka w moim uznaniu jest bardzo dobra, a wizerunek wokalisty to jego image, na co dzień tak nie wygląda. Chociaż najlepiej by było jakby Polska wygrała. :mrgreen:

A właśnie, że wygląda tak na co dzień.
Jak można głosować na to coś z Austrii? Przecież na to się patrzeć nie da!
Głosujesz na człowieka, czy na piosenkę? Bo jeżeli kierujesz się wszystkim innym a nie muzyką, to proponuję za rok oglądać Eurowizję z wyciszonym dźwiękiem.
Cieszę się że Austria wygrała 59. Konkurs Piosenki Eurowizji. Wynik jest z pewnością sprawiedliwy i zasłużony, świadczy o tolerancji. Czego by nie sądzić o Conchicie, jednego nie można jej odmówić - głosu :) Ma naprawdę dobry głos.
Dokładnie - ja już wcześniej pisałem, że to najlepszy występ na tegorocznej Eurowizji, jednak nasze społeczeństwo co widać po tym forum nie jest tolerancyjne, a nawet i trochę zacofane.
No tak, bo lepiej napisać ''baba'' a nie kobieta, i jeszcze wypominać, że ten człowiek urodził się w tym samym landzie co Hitler. Co to ma do rzeczy, po co mieszasz w to Hitlera? Chcesz pokazać, że Conchita jest z tego powodu jeszcze gorszym człowiekiem? Bo jako ciekawostka, to nie na miejscu, bo nie ma to pozytywnego oddźwięku w stosunku do tej osoby.
(...) jednak nasze społeczeństwo co widać po tym forum nie jest tolerancyjne, a nawet i trochę zacofane..

Nazwał bym to inaczej: nasze społeczeństwo co widać po tym forum jest jeszcze w miarę normalne i nie toleruje ludzi z zaburzeniami psychicznymi :) I ceni sobie jeszcze wartości Europejskie a nie (tfu) unijne....

Spartolili głosowanie wliczając w to jurorów..

Byłem np. zawiedziony postawą Wlk. Brytanii w stosunku do nas, a tu się okazuje, że mieliśmy u nich pierwsze miejsce od widzów.

Uważasz, że te głosy z WB czy Irlandi, nabite przez emigracje, były dla najlepszego utworu? Nie ma tu złotego środka. Z uwzględniania tylko głosów widzów zrezygnowano nie bez powodu. Sami fani tego przecież chcieli. Nagle, gdy Polsce się udało, znowu trzeba zmieniać. :D

Guest Anonymous
Jak można głosować na to coś z Austrii? Przecież na to się patrzeć nie da! Dokąd zmierza to wszystko? Dokąd :?

Powiem krótko - cyrk na kółkach. Witamy w totalnie porypanym XXI wieku.

Tego na trzeźwo oglądać się nie da

A i owszem na trzeźwo nie oglądałem, a o wynikach to się dowiedziałem z rana. :D

Generalnie liczyłem na miejsce Polski w TOP 10, ale jednak trochę słabej to wypadło.

Nie zdziwię się, jeśli Austria wygra. :)

Piosenka w moim uznaniu jest bardzo dobra, a wizerunek wokalisty to jego image, na co dzień tak nie wygląda. Chociaż najlepiej by było jakby Polska wygrała. :mrgreen:

A właśnie, że wygląda tak na co dzień.

"Nie wiem, ale się wypowiem". Tho­mas Neu­wirth podczas konferencji pasowej po konkursie podkreślił, że "Conchita" to tylko postać, którą wykreował specjalnie na Eurowizję, żeby udowodnić, że można zrobić wszystko, jeśli się tylko chce. - Nie chcę być ko­bie­tą. W domu je­stem bar­dzo le­ni­wym fa­ce­tem za­cho­wu­ją­cym się jak kró­lo­wa. Nie mam zamiaru tego zmieniać. Stworzyłem tą postać, aby udowodnić wszystkim, że w życiu można osiągnąć wszystko, co się wymarzy. Nigdy, przenigdy nie ogolę swojej brody. Może kiedyś, ale na pewno nie w najblizszej przyszłości. - po prostu Thomas chciał zabłysnąć, więc udawał kobietę.

Generalnie liczyłem na miejsce Polski w TOP 10, ale jednak trochę słabej to wypadło.

Gdyby nie jury to byłoby świetne 5 miejsce. No, ale trudno. Takie mamy jury, że baba z brodą jest ok, ale kobiety z polski już nie.

Ja nie wiem czy te wyniki to sciema czy nie, ale czy ktos mi wytlumaczy jak to mozliwe, ze eurowizja laczy sie LIVE z jurorami w Holandi przed polnoca a za plecami jest blekitne niebo i pelnia dnia ^^ O co tu chodzi !?

Z czym. Z motyką na słońce. :lol: I tak dobrze, że to pianie zajęło 14 miejsce, bo ja liczyłem nawet 3-cią dziesiątkę.

A co do finału, to po cichu liczyłem, że może faktycznie przejdzie Holandia. No ale niestety….

Nie ma się czym podniecać, bo konkurs zawsze budził kontrowersje. W tej chwili baba z brodą chyba wygrała ( nie wiem bo do końca już nie wytrzymałem). Może powinniśmy wysłać w następnym roku chłopa z cyckami żeby wygrać. Żenada. Mieliśmy słabą piosenkę ale ładne dziewczyny.

Ładne? Chyba cycate i tyle.Śmiałem sie że musiałby się dać wymacać starym oblechom w jury żeby coś zdziałać.Juz lepiej mozna było Jarzębinę wysłać a nie to pseudo coś zwane piosenką na Eurowizję...Żenada.A Austrii gratuluję.

Nie mieliśmy słabej piosenki ani słabego wykonania i te 5 miejsce było by trafione co do Eurowizji to w zeszłym roku była naprawdę dobra piosenka. Wszędzie jury coś przekręca i nie do końca jesteśmy lubiani zagranicą. Nie zapomnijmy o jednym polki są najładniejsze.

Haker44 jak widać teraz na zachodzie jest trend na transwestytyzm?

W Polsce to nie przejdzie ponieważ może i Polska jest zaściankowa ale w tych kwestiach jest normalna

Co do głosowań to powinno być tylko brane pod uwagę głosowanie SMS ponieważ to ludzie wybierają piosenkę, nie jury :)

Jury miało zwalczyć polityczne punktacje i zwalczyło po części, bo w niektórych krajach, głównie wschodnich, jury jest jest jeszcze bardziej polityczne niż widzowie.

Za rok wysyłamy Szpaka, głos ma, brodę zdąży zapuścić i mamy grand prix! :)

Co o wygranej Austrii sądzi Robert M, polski DJ i producent muzyczny:

brodata baba z [beep]em wygrała festyn, świat oszalał

:lol:

Widać że jury ogłaszając wyniki była bardzo poprawna politycznie w wielu krajach, bo przecież tolerancja musi być wyżej od zdrowego rozsądku :lol:

Słowo wurst w nazwie tego "wokalistki" dużo nam daje do myślenia :lol:

Kiedyś były zarzuty do głosowania Widzów, że na sąsiadów, ale okazuje się, że całą imprezę zabiło jury i to nie tylko przez punktację ogólną dla kraju, ale też przez ogromne rozrzuty w punktacji sędziowskiej w danym kraju (np. w Macedonii jeden sedzia stawiał nas na 4.miejscu a inny na 26.)