Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX LITE - dyskusja ogólna


SatExpert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uruchomiłem multiroom po długiej przerwie nie używania, zaktualizowałem do najnowszego oprogramowania i masz rację, pojawiła się kółko ze strzałką i oznacza to to, że Evobox Lite dostał nową funkcjonalność, czyli to, co kiedyś dostał Evobox HD, czyli  TimeShift, reStart i CatchUP, z czego bardzo się cieszę. :)  Na razie nie jest to na wszystkich kanałach, ale to już dobry znak. @Support458, możesz to potwierdzić? Bo u mnie to działa, ale przy 3 dniach wstecz pisało, że nie nie mam uprawnień.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 16.01.2020 o 21:12, manguscik napisał:

pojawiła się kółko ze strzałką i oznacza to to, że Evobox Lite dostał nową funkcjonalność, czyli to, co kiedyś dostał Evobox HD, czyli  TimeShift, reStart i CatchUP, z czego bardzo się cieszę. :)  

U mnie działa tylko odtwarzanie od początku trwającego już materiału. Podczas zawierania umowy, kilka dni temu, zostałem poinformowany, że dekoder posiada funkcję CatchUP. Jednak po uruchomieniu dekodera i aktualizacji okazało się, że tylko oglądanie od początku. Na infolini technicznej oświecono mnie, że pozostałe funkcjonalności dostępne są wyłącznie prze współpracy z dekoderem evobox hd (ja jako główny dekoder mam evobox pvr). Czy to rzeczywiście tak jest? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega od kilku dni ma ten dekoder i CatchUP u niego działa, oczywiście nie na każdym kanale. Zaraz po aktywacji pobrał aktualizację, może nie do wszystkich została wysłana. Na tym egzemplarzu sprawdziliśmy z poziomu menu czy jest dostępna, przed aktualizacją nie było tej usługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maks27 napisał:

Kolega od kilku dni ma ten dekoder i CatchUP u niego działa, oczywiście nie na każdym kanale. Zaraz po aktywacji pobrał aktualizację, może nie do wszystkich została wysłana. Na tym egzemplarzu sprawdziliśmy z poziomu menu czy jest dostępna, przed aktualizacją nie było tej usługi.

U mnie podobnie, dekodery zaktualizowane. Mam przy programie takie zawinięte strzałeczki, ale tylko przy bieżącej pozycji po wybraniu mam opcję oglądaj od początku. Przy starszych tylko oglądaj, ale kiedy wybiorę, pokazuje mi się " tego kanału nie ma w twoim abonamencie... " 

 

Edytowane przez martinelka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arczi1280 W tym przypadku należy włączyć dekoder przez ok 2 godziny na kanale z transpondera 12.188 MHz (np. TV Okazje, Disco Polo Music, Polsat Romans, Polsat Rodzina) lub w trybie Standby.

 

@mover2002 W takim zestawieniu (dekoder główny - Evobox PVR, Multiroom - Evobox Lite) funkcja CatchUP nie jest dostępna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to dziwne, normalnie na lite mogę w epg przeglądać programy 7 dni wstecz i je uruchomić ( nie na wszystkich kanałach), a prawie zawsze mam opcje oglądania od początku. Dziwne że konsultant wspominał by mi o tej usłudze przy przedłużaniu umowy wiedząc że ja na swoim układzie dekoderów miałbym z niej nie skorzystać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj po powrocie z pracy aż musiałem sprawdzić jeszcze raz na wszelki wypadek.

kanał polsat game program z dnia wcześniejszego, wszystkie programy mają możliwość włączenia jeszcze raz

dekoder główny evobox prv, dodatkowe lite 

 

żeby nie było za fajnie nie działa mi opcja pauzowania i przewijania do tyłu lub do przodu trwającego już programu lub takiego co sam włączę 

 

 

a12391274a195.jpg1dbc01ff3d820.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...