Jump to content

martinelka

Users
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About martinelka

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

113 profile views
 1. Ocho, i jest rozwiązanie wszystkich problemów: ustawienia fabryczne 😂😂😂 Te dekodery to dramat, ciągłe zawiechy, gubienie połączenia sieciowego, brak cathup w połączeniu z evobox pvr.
 2. Dodam jeszcze, że przy evo jako głównym będziesz miał dostęp wyłącznie do funkcji cath up, o czym infolinie niekoniecznie chcą informować. Dodatkowo funkcja ta działa - przynajmniej u mnie - zupełnie bez sensu. Mianowicie jest tak, że owszem, mogę oglądać od początku aktualnie nadawany program, ale w momencie kiedy emisja tego programu się kończy tracę możliwość kontynuacji oglądania z funkcji cath up.
 3. A możliwym jest przyszłościowe uruchomienie funkcjonalności w połączeniu z dekoderem evobox pvr?
 4. U mnie podobnie, dekodery zaktualizowane. Mam przy programie takie zawinięte strzałeczki, ale tylko przy bieżącej pozycji po wybraniu mam opcję oglądaj od początku. Przy starszych tylko oglądaj, ale kiedy wybiorę, pokazuje mi się " tego kanału nie ma w twoim abonamencie... "
 5. https://www.cyfrowypolsat.pl/tv-na-twoich-zasadach/ Więc jak to w końcu jest?
 6. U mnie działa tylko odtwarzanie od początku trwającego już materiału. Podczas zawierania umowy, kilka dni temu, zostałem poinformowany, że dekoder posiada funkcję CatchUP. Jednak po uruchomieniu dekodera i aktualizacji okazało się, że tylko oglądanie od początku. Na infolini technicznej oświecono mnie, że pozostałe funkcjonalności dostępne są wyłącznie prze współpracy z dekoderem evobox hd (ja jako główny dekoder mam evobox pvr). Czy to rzeczywiście tak jest?
×
×
 • Create New...