Jump to content

manguscik

Users
 • Content Count

  64
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About manguscik

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Posiadam TV LG OLED55C9PLA i kino domowe Pioneer połączone wszystko po HDMI-CEC z tunerem Evobox PVR i niby wszystko działa dobrze bo pilot TV LG steruje Evoboxem, ale problem polega na tym że jak tuner ma włączoną opcje hdmi-cec nie mogę w telewizorze zmienić źródła wejścia na telewizję naziemną czy włączyć Netflixa, HBO Go bo jak wybiorę dane wejście to przełącza mi na wybrane żródło na 3 sek i wraca ponownie na źródło Evoboxa. Aby zmienić źródło w tv muszę w tunerze wyłączyć HDMI-cec. Dla testów podłączyłem tuner Evobox Lite i na nim wszystko działa dobrze. Więc na 100% mog
 2. Ja mając główny jako EVOBOX PVR i multiroom EVOBOX LITE funkcja CatchUP jest dostępna a dokładnie była już dostępna od dwóch tygodni. edit: Funkcja CatchUP pojawiła się jak EVOBOX LITE restartnołem do ustawień fabrycznych. Sprawdzę to jeszcze dziś wieczorem jak będę w domu i dam znać czy działa nadal.
 3. Uruchomiłem multiroom po długiej przerwie nie używania, zaktualizowałem do najnowszego oprogramowania i masz rację, pojawiła się kółko ze strzałką i oznacza to to, że Evobox Lite dostał nową funkcjonalność, czyli to, co kiedyś dostał Evobox HD, czyli TimeShift, reStart i CatchUP, z czego bardzo się cieszę. Na razie nie jest to na wszystkich kanałach, ale to już dobry znak. @Support458, możesz to potwierdzić? Bo u mnie to działa, ale przy 3 dniach wstecz pisało, że nie nie mam uprawnień.
×
×
 • Create New...