Jump to content

manguscik

Users
 • Content Count

  61
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About manguscik

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Aby wymienić multiroom HD5500S na Evobox Lite musisz przedłużyć umowę bo bez tego nie dasz rady nic zrobić na zasadzie wymiany. Ja swój HD5500S wymieniłem na Evobox Lite przy przedłużaniu umowy nawet z zachowaniem 0 PLN za multiroom.
 2. Jeśli głównym dekoderem jest Evobox PVR i dekodery są połączone do jednej sieci WiFi to one już same będą się komunikować między sobą i nie będziesz musiał przekładać kart.
 3. Panowie mam pytanie posiadam EVOBOX PVR i jako multiroom EVBOX LITE. Nie działał mi multiroom połączony do jednej sieci WIFI z PVR-em więc zadzwoniłem na infolinie aby aktywowali uprawnienia nie wiem czy poprzez satelitę czy poprzez internet, ale zaczął multiroom działać. Ale nasuwa mi się pytanie: 1. Czy normalną rzeczą jest to że w menu EVOBOX PVR opcja multiroom jest nie aktywna. Też tak macie ? 2. Czy multiroom muszę mieć cały czas podłączonego do sieci Wifi aby usługa działała ? 3. Czy uprawnienia też są wysyłane co 2 tygodnie ?
 4. W punkcie CP wprowadzili Cię w błąd wypowiedzenie możesz złożyć zaraz po podpisaniu umowy. Chyba że źle sformułowałeś wypowiedzenie które powinno brzmieć Jeżeli tak napisałeś to idź ponownie złóż wypowiedzenie a jak odmówią poproś o pisemne potwierdzenie nie przyjęcia wypowiedzenia i powiedz, że zgłosisz to na infolinie to zaraz zmiękną i przyjmą. Moja umowa kończy się za 5 miesięcy (tak pokazuje icok) a wypowiedzenie złożyłem 24.12.2018 i jutro będę negocjował nową umowę bo okres rozliczeniowy mam 30.
 5. Ale znowu czerwona lampka w wielu urządzeniach wskazuje na stan czuwania, co jest dla mnie adekwatne. Przy Twoim założeniu, że nagrywanie to kolor czerwony to jaki kolor powinien być przy czuwaniu?
 6. Wymiana konwertera na iINVERTO UNICABLE II odrazu widać poprawę sygnału. Wskazania poniżej: Antena 90 cm , Corab Rodzaj instalacji antenowej: indywidualna Model konwertera: iINVERTO UNICABLE II Programmable 32UB LNB Sygnał na kanale 101 (BBC Brit HD): 88 % 81 %, SNR 13.4 dB Sygnał na kanale 111 (Polsat HD): 89 % 100 %, SNR 16.1 dB Sygnał na kanale 112 (TVP HD): Siła 89 % 100 %, SNR 15.0 dB Sygnał na kanale 115 (TVN HD): Siła 89 % 100 % , SNR 16.0 dB Model dekodera: Evobox Region kraju: Małopolskie powiat Gorlicki
×
×
 • Create New...