Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX LITE - dyskusja ogólna


SatExpert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Twin napisał:

sprawdzali go podobno jacyś znajomi klientki, którzy pracują w branży IT, także powinni się teoretycznie znać.

 

Wiesz, jak to się mówi, są fachowcy i "fachowcy". ;) Tak więc, różnie może z tym być.

 

 

5 minut temu, Twin napisał:

Chciałem właśnie wiedzieć czy jest szansa na to, żeby faktycznie z powodu znajdowania się dekodera za granicą, nie było możliwości poprawnego skonfigurowania dekodera? Raczej nie rozpoznaje po IP, bo skąd miałby to dekoder wiedzieć, skoro tego połączenia z internetem nie ma? :)

 

Nie, takiego czegoś nie ma. Dekoder w sieci komputerowej jest traktowany podobnie, jak np. komputer, czy drukarka do niej podłączona. Nie ma to żadnego znaczenia, że dekoder znajduje się za granicą.

Tak, jak już wspomniałem, problem najprawdopodobniej jest w niewłaściwej konfiguracji. Albo dekoderów albo sieci, w której mają pracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Twin napisał:

To, że z jedną siecią to wiem, lecz po prostu czy na jednym czy drugim - nie można połączyć się z siecią.

Mialem ten problem. Trzeba zrobić ustawienia fabryczne, po czym przeprowadzić instalację bez konfiguracji sieci. Po jej zakończeniu sprawdzić czy jest nowy soft. Na koniec konfiguracja sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

Mam pytanie odnośnie listy kanałów TV w Evobox Lite - wczoraj zmieniłem stare dekodery (HD 5500s / Mini HD 2000) na Evobox Lite i po wyświetleniu listy kanałów TV (strzałka w górę) wyświetla mi domyślnie filtrowaną listę według "Najczęściej oglądanych" - czy da się wyłączyć domyślne filtrowanie (tak było w starych dekoderach)? Niefiltrowana lista kanałów TV pozwalała mi na szybkie przejrzenie kanałów i tego co na nich aktualnie jest wyświetlane (chyba, że jest jakiś inny sposób na taką listę?).

Dziękuję i pozdrawiam.

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

witam. mam problem z tym dekoderem po ostatniej aktualizacji. gdy mam w opcjach ustawiony tryb dźwięku na auto, wtedy jak przełącze na kanał z dźwiękiem dolby obraz jest czarny. menu itd widać, dźwięk jest tylko obrazu brak. po włączeniu trybu dźwięku na stereo to tego problemu nie ma.

Edytowane przez meta664
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...