Jump to content

luis1892

Users
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About luis1892

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. Potwierdzam, że aktualizacja była i jak na ten moment naprawia problem zawieszającego się dekodera.
 2. Było tutaj pisane, że sprawa zawieszających się dekoderów trafiła do specjalistów. Coś działają w tym zakresie? Jakby był to pojedynczy przypadek, to spoko, może się trafić wadliwa sztuka, tylko z tego co czytam tutaj i na innych stronach, każdy jeden ma problem z zawieszającym się evoboxem lite. O przypadkach zawieszających się kanałów na dekoderze "matce" już nie wspomnę.
 3. Siły oraz jakości sygnału nie mogę sprawdzić, bo dekoder się zawiesza na tych kanałach. Nie reaguje na polecenia z pilota. Przełączenie kanału zaskakuje dopiero po parudziesięciu sekundach. Dekoder podłączony bezpośrednio do konwertera, ale kabel (5m) jest łączony w połowie wodoodpornym łącznikiem f.
 4. Mam dwa pytania: 1. Jaka może być przyczyna tego, że obraz zacina się tylko przy przełączaniu kanałów 48-50. Dekoder przestaje odpowiadać przez 20s i dopiero po tym czasie przeskakują kanały. Reszta działa normalnie. 2. Wczoraj, dekoder zwiesił się całkowicie. Nic nie pomogło, oprócz wyciągnięcia wtyczki. Jest to wina wadliwego dekodera? Powinienem reklamować? Przywrócenie do ustawień fabrycznych nic nie dało. Oprogramowanie aktualne. Dodam, że CP montowali mi wczoraj, ale jestem 100% pewny, że zamontowanie anteny jest poprawne (technik znał się na rzeczy i był profesjonalistą)
×
×
 • Create New...