Jump to content

manguscik

Users
 • Content Count

  64
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by manguscik

 1. Posiadam TV LG OLED55C9PLA i kino domowe Pioneer połączone wszystko po HDMI-CEC z tunerem Evobox PVR i niby wszystko działa dobrze bo pilot TV LG steruje Evoboxem, ale problem polega na tym że jak tuner ma włączoną opcje hdmi-cec nie mogę w telewizorze zmienić źródła wejścia na telewizję naziemną czy włączyć Netflixa, HBO Go bo jak wybiorę dane wejście to przełącza mi na wybrane żródło na 3 sek i wraca ponownie na źródło Evoboxa. Aby zmienić źródło w tv muszę w tunerze wyłączyć HDMI-cec. Dla testów podłączyłem tuner Evobox Lite i na nim wszystko działa dobrze. Więc na 100% mogę stwierdzić że to wina Evoboxa. Taką samą informację dostałem z serwisu LG. I teraz pytanie to specjalistów co zrobić aby to naprawić ??
 2. Ja mając główny jako EVOBOX PVR i multiroom EVOBOX LITE funkcja CatchUP jest dostępna a dokładnie była już dostępna od dwóch tygodni. edit: Funkcja CatchUP pojawiła się jak EVOBOX LITE restartnołem do ustawień fabrycznych. Sprawdzę to jeszcze dziś wieczorem jak będę w domu i dam znać czy działa nadal.
 3. Uruchomiłem multiroom po długiej przerwie nie używania, zaktualizowałem do najnowszego oprogramowania i masz rację, pojawiła się kółko ze strzałką i oznacza to to, że Evobox Lite dostał nową funkcjonalność, czyli to, co kiedyś dostał Evobox HD, czyli TimeShift, reStart i CatchUP, z czego bardzo się cieszę. Na razie nie jest to na wszystkich kanałach, ale to już dobry znak. @Support458, możesz to potwierdzić? Bo u mnie to działa, ale przy 3 dniach wstecz pisało, że nie nie mam uprawnień.
 4. Aby wymienić multiroom HD5500S na Evobox Lite musisz przedłużyć umowę bo bez tego nie dasz rady nic zrobić na zasadzie wymiany. Ja swój HD5500S wymieniłem na Evobox Lite przy przedłużaniu umowy nawet z zachowaniem 0 PLN za multiroom.
 5. Jeśli głównym dekoderem jest Evobox PVR i dekodery są połączone do jednej sieci WiFi to one już same będą się komunikować między sobą i nie będziesz musiał przekładać kart.
×
×
 • Create New...