Jump to content

mover2002

Users
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About mover2002

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na lite nie mam możliwości pauzowania i przewijania do tyłu aktualnie trwającego programu ( czy taka opcja w ogóle istnieje ? ). Gdy użyje opcji oglądaj od początku mogę wówczas pauzować i przewijać do przodu i tyłu.
 2. czyli dwie funkcje działają w obojętnie jakim układzie a TimeShift tylko przy głównym HD ? Jakiś błąd że mi działa czy co ?
 3. wczoraj po powrocie z pracy aż musiałem sprawdzić jeszcze raz na wszelki wypadek. kanał polsat game program z dnia wcześniejszego, wszystkie programy mają możliwość włączenia jeszcze raz dekoder główny evobox prv, dodatkowe lite żeby nie było za fajnie nie działa mi opcja pauzowania i przewijania do tyłu lub do przodu trwającego już programu lub takiego co sam włączę
 4. A to dziwne, normalnie na lite mogę w epg przeglądać programy 7 dni wstecz i je uruchomić ( nie na wszystkich kanałach), a prawie zawsze mam opcje oglądania od początku. Dziwne że konsultant wspominał by mi o tej usłudze przy przedłużaniu umowy wiedząc że ja na swoim układzie dekoderów miałbym z niej nie skorzystać.
 5. mam evobox pvr oraz lite, od jakiś 2 tygodni. Na lite CatchUP działa pod warunkiem iż nie ma włączonego oszczędzania energii ( szybkie włączenie ). Usługa działa tylko na niektórych kanałach, głownie polsatu i paru innych.
 6. Witam, przedłużyłem ofertę wraz z wymianą dekoderów w związku z czym dostałem 4 miesiące gratis umowa na 24. Umowę podpisałem tydzień temu. Okazało się iż potrzebuje jeszcze jeden dekoder do multirooma, wiąże się to że zmianą w umowie i utracie 4 miesięcy gratis, mogę również poczekać 4 miesiące i wtedy przedłużyć. A czy jest możliwość odstąpienia od umowy podpisanej ( minął tydzień ) i przedłużenia jej jeszcze raz na tych samych warunkach + dodatkowy dekoder ?
 7. Witam, mam 3 pytanka 1. Czy nadal jest możliwość przełożenia umowy z rabatem smart dom 50% ? 2. Czy można dostać wynegocjować evoboxa bez miesięcznej opłaty 3. W obecnym pakiecie za multiroom płacę 10 zł czy jest możliwość obniżenia do 5 lub do 0 ?
 8. Patrząc na ofertę ze strony to mam dokładnie to samo co na stronie tylko że umowa na 29 a nie na 24 i rabat 25 zł. Czyli jedyna możliwość to dostanie 24/6 żeby cena była niższa ? jest możliwość negocjacji ceny pakietu, multiroomu i evoboxa ?
 9. Dzisiaj za to samo wyszło 45 zł. 60 zł za telewizję - 25 zł rabatu ( dlaczego nie 50 % ? ) i zł 10 zł multiroom. Umowa na 29 miesięcy, 3 gratis. jeżeli bym chciał wymienić dekoder na nowy to EVOBOX LITE dodatkowo + 5 zł. Można lepiej ?
 10. Witam, obecnie posiadam Pakiet Familijny Max HD + multiroom za 69 zł na 24 miesiące - 6 gratis i w smartdom 50% taniej. Pakiet kończy się za 4 miesiące. Potrzebuję wymienić dekodery na takie z wifi bo nie chcę już biegać z kartą. Czy jest jeszcze możliwość przedłużenia na takich samych warunkach ?
×
×
 • Create New...