Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, Krzysiek11:) napisał:

On nie odszedł, bo było mu tam źle. On odszedł, bo tak miał zakaz robienia cokolwiek na własną rękę poza C+. Trzeba było obejrzeć wywiad z nim po ustaniu zakazu konkurencji. Wybrał Polsat, bo może komentować i prowadzić programy, a dodatkowo tworzyć i rozwijać pasję na własną rękę, czego przy współpracy z C+ nie mógł robić. 

A co On takiego robi na własną rękę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne chodzi tutaj o nawiązanie współpracy z Legią Warszawa jako producent materiałów dla tego klubu.  Współpracował (nie wiem czy tak jest nadal) też przy programie "Studio Ł3". 

 

W sumie nie dziwię się,  że CANAL+, jako nadawca Ekstraklasy,  z tego powodu nie zgodził się na kontynuowanie z nim współpracy.

 

Czy na zakończeniu współpracy z C+ zyskał czy stracił to już on sam najlepiej wie.  Chociaż jak dla mnie on zawsze mi się kojarzył właśnie z CANAL+. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, tyrla napisał:

Przecież od początku wiadomo, że na tych kanałach będą tylko mecze LM i LE.

Zresztą dlaczego Polsat miałby dawać dostęp nc+ do meczów eliminacji do ME 2020 ?

Może nie eliminacje, ale powinni dodatkowy kontent do PSP dokupić, bo jak jest weekend, to smutno wyglądają te kanały... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Don kichot napisał:

U mnie byla tylko informacja, ze do konca czerwca br bedzie oplata 5 zl/m a pozniej "zobaczymy jaki bedzie uklad nc+ z CP"..

 

 

Do 30.06.2019*

* w przypadku przedłużenia świadczenia Opcji Dodatkowej od 1.07.2019 do końca Umowy na warunkach świadczenia Opcji do 30.06.2019

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.03.2019 o 17:53, rotalplus napisał:

 

 

Do 30.06.2019*

* w przypadku przedłużenia świadczenia Opcji Dodatkowej od 1.07.2019 do końca Umowy na warunkach świadczenia Opcji do 30.06.2019 

 

jesli mam umowe do konca roku to troche szkoda to przedluzac bo do wrzesnia i tak nic sie nie bedzie dzialo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś sposób aby płacąc 30 zł za jeden miesiąc pooglądać ćwierćfinały 9-17 kwietnia i półfinały do 8 maja?

Kiedy ewentualnie zamówić i kiedy zadzwonić z rezygnacją?

 

Przy założeniu że United-Barca pokaże TVP 10 kwietnia to interesuje mnie okres od rewanżów czyli 16 kwietnia - 8 maja

Edytowane przez DamPrz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale tak nie jest. Jest tylko dodatkowa opłata 15zł, jak zrezygnujesz (odstąpisz od umowy) w ciągu 14 dni od włączenia opcji. Cena jest taka sama, nieważne którego dnia miesiąca włączasz, miesiąc włączenia masz gratis, płacisz tylko za kolejny miesiąc 30zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1/4 finału LM i LE:

09 kwietnia (wtorek)

18:00 PSP 1 STUDIO
20:50 PSP 1 LIVERPOOL - PORTO
20:50 PSP 2 TOTTENHAM - MANCHESTER CITY (+ wstęp o 20:15)
22:50 PSP 1 STUDIO
23:30 PSP 1 MAGAZYN LM

 

10 kwietnia (środa)
18:00 PSP 1 STUDIO
20:50 PSP 1 AJAX - JUVENTUS
20:50 PSP 2 MANCHESTER UNITED - BARCELONA (+ wstęp o 20:15)

22:50 PSP 1 STUDIO

23:30 PSP 1 MAGAZYN LM

 

11 kwietnia (czwartek)
18:00 PSP 1 STUDIO
20:50 PSP 1 ARSENAL - NAPOLI
20:50 PSP 2 SLAVIA PRAGA  - CHELSEA (+ wstęp o 20:15)
20:50 PSP 3 BENFICA - EINTRACHT FRANKFURT (+ wstęp o 20:15)

20:50 PSP 4 VILLARREAL - VALENCIA (+ wstęp o 20:15)

22:50 PSP 1 STUDIO

23:30 PSP 1 MAGAZYN LE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, NobelM napisał:
13 godzin temu, the cable guy napisał:
Pewnie takie same emocje będą w obu spotkaniach. Ajax bez szans z Juventusem. Tak samo jak słabe United z Barcą. 

Ajax już z Realem nie miał szans. Tak samo MU z PSG. Nie spisujmy nikogo na straty.

Real cieniutki w tym sezonie, ze śmiesznym trenerem, który i tak wytrwał dłużej niż się spodziewałem (pisałem, że do Walentynek nie dotrwa i gdyby tak było, to Ajax byłby poza LM). Manchester United to więcej szczęścia niż rozumu. Takie rzeczy się zdarzają w futbolu, a PSG akurat częściej niż innym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...