Jump to content
Barti

Kanały Polsat Sport Premium

Recommended Posts

Posted (edited)

Czemu? Przecież pakiet nazywa się "Mistrzowska Piłka", a nie "Liga Mistrzów i Europy" ;)

Edited by shevchenko1987

Przecież od początku wiadomo, że na tych kanałach będą tylko mecze LM i LE.

Zresztą dlaczego Polsat miałby dawać dostęp nc+ do meczów eliminacji do ME 2020 ?

Guest kingofsouth
Posted (edited)
39 minut temu, tyrla napisał:

Zresztą dlaczego Polsat miałby dawać dostęp nc+ do meczów eliminacji do ME 2020 ?

Mam NC+ a i tak sobie obejrzę mecze eliminacji do ME 2020 na kanałach Polsatu.   

Edited by kingofsouth

6 godzin temu, tyrla napisał:

Nie tylko i wyłącznie mecze LM i LE. Oprócz meczy są także kulinaria .

20 godzin temu, Krzysiek11:) napisał:

On nie odszedł, bo było mu tam źle. On odszedł, bo tak miał zakaz robienia cokolwiek na własną rękę poza C+. Trzeba było obejrzeć wywiad z nim po ustaniu zakazu konkurencji. Wybrał Polsat, bo może komentować i prowadzić programy, a dodatkowo tworzyć i rozwijać pasję na własną rękę, czego przy współpracy z C+ nie mógł robić. 

A co On takiego robi na własną rękę?

Zapewne chodzi tutaj o nawiązanie współpracy z Legią Warszawa jako producent materiałów dla tego klubu.  Współpracował (nie wiem czy tak jest nadal) też przy programie "Studio Ł3". 

W sumie nie dziwię się,  że CANAL+, jako nadawca Ekstraklasy,  z tego powodu nie zgodził się na kontynuowanie z nim współpracy.

Czy na zakończeniu współpracy z C+ zyskał czy stracił to już on sam najlepiej wie.  Chociaż jak dla mnie on zawsze mi się kojarzył właśnie z CANAL+. 

23 godziny temu, tyrla napisał:

Może nie eliminacje, ale powinni dodatkowy kontent do PSP dokupić, bo jak jest weekend, to smutno wyglądają te kanały... :(

Te kanały to kanały tylko i wyłącznie by sprzedać innym LM.Nic ponadto.Resztę pokazują u siebie.

Dyskusja się wywiązała, dlaczego to Polsat nie pokaże meczów eliminacji do EURO na PSP. :D Trzeba było być naiwnym, żeby w to wierzyć... :D

Czy wiadomo już coś jak będzie wyglądała oferta nc+ dla tych co maja LM za 5 zl/m do czerwca br, w sensie na jakich zasadach będzie następny sezon LM w nc+?

Warunki LM dla abonentow nc+ ktorzy zakupili pakiet z zobowiazaniem sa takie same do końca umowy Abonenta. Mogą się zmienić dla opcji włącz-wyłącz

U mnie byla tylko informacja, ze do konca czerwca br bedzie oplata 5 zl/m a pozniej "zobaczymy jaki bedzie uklad nc+ z CP"..

19 godzin temu, Don kichot napisał:

U mnie byla tylko informacja, ze do konca czerwca br bedzie oplata 5 zl/m a pozniej "zobaczymy jaki bedzie uklad nc+ z CP"..

Do 30.06.2019*

* w przypadku przedłużenia świadczenia Opcji Dodatkowej od 1.07.2019 do końca Umowy na warunkach świadczenia Opcji do 30.06.2019

W dniu 18.03.2019 o 17:53, rotalplus napisał:

Do 30.06.2019*

* w przypadku przedłużenia świadczenia Opcji Dodatkowej od 1.07.2019 do końca Umowy na warunkach świadczenia Opcji do 30.06.2019 

jesli mam umowe do konca roku to troche szkoda to przedluzac bo do wrzesnia i tak nic sie nie bedzie dzialo

Posted (edited)

Czy jest jakiś sposób aby płacąc 30 zł za jeden miesiąc pooglądać ćwierćfinały 9-17 kwietnia i półfinały do 8 maja?

Kiedy ewentualnie zamówić i kiedy zadzwonić z rezygnacją?

Przy założeniu że United-Barca pokaże TVP 10 kwietnia to interesuje mnie okres od rewanżów czyli 16 kwietnia - 8 maja

Edited by DamPrz

Opcja włącz-wyłącz, zamawiasz 2 kwietnia a wyłączasz z końcem maja i masz kwiecień za darmo a płacisz 30zł za maj

Ale chwila

Dlaczego kwiecień jest za darmo?

Oni ponoć mają coś w cennikach jakiś zapis że jak zamawiasz 1-10 dnia miesiąca to płacisz tyle i tyle, jak 11-20 to mniej

Wcale tak nie jest. Jest tylko dodatkowa opłata 15zł, jak zrezygnujesz (odstąpisz od umowy) w ciągu 14 dni od włączenia opcji. Cena jest taka sama, nieważne którego dnia miesiąca włączasz, miesiąc włączenia masz gratis, płacisz tylko za kolejny miesiąc 30zł.

1/4 finału LM i LE:

09 kwietnia (wtorek)

18:00 PSP 1 STUDIO
20:50 PSP 1 LIVERPOOL - PORTO
20:50 PSP 2 TOTTENHAM - MANCHESTER CITY (+ wstęp o 20:15)
22:50 PSP 1 STUDIO
23:30 PSP 1 MAGAZYN LM

10 kwietnia (środa)
20:50 PSP 1 AJAX - JUVENTUS
20:50 PSP 2 MANCHESTER UNITED - BARCELONA (+ wstęp o 20:15)

23:30 PSP 1 MAGAZYN LM

11 kwietnia (czwartek)
20:50 PSP 1 ARSENAL - NAPOLI
20:50 PSP 2 SLAVIA PRAGA  - CHELSEA (+ wstęp o 20:15)
20:50 PSP 3 BENFICA - EINTRACHT FRANKFURT (+ wstęp o 20:15)

20:50 PSP 4 VILLARREAL - VALENCIA (+ wstęp o 20:15)

23:30 PSP 1 MAGAZYN LE

Juve na PSP 1 zamiast tego drugiego bardziej januszowego meczu to dla mnie zaskoczenie.

@Arkon studio niezmiennie na PSP 1, na PSP 2 od 20:15 będą pokazywać rozgrzewkę i trybuny