Jump to content

corsair28

Users
 • Content Count

  119
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About corsair28

 • Rank
  Amator
 1. Jak to jest z darmowymi godzinami NC GO. Z tego co się doszukałem to jest 100 h ( pakiet Extra + ). Pytanie takie: czy w tych 100 godzinach jest tez HBO GO? bo dostałem przy przedłużaniu umowy.
 2. Dzisiaj oferta z Krakowa, wypowiedzenie złożone: Extra+, 6C+ 69,9 zł + Eleven - 11,90 zł + MP - 0 zł na 2 lata, dekoder 0 zł ( turbobox ) do tego Filmboxy za darmo do końca roku ( wył. auto ) i HBO+HBO-GO do końca kwietnia za darmo ( trzeba wyłączyć ). Generalnie zależy mi na sporcie ( piłka, żużel ) Da się coś więcej ugrać? Umowa do końca listopada.
 3. Opcja włącz-wyłącz, zamawiasz 2 kwietnia a wyłączasz z końcem maja i masz kwiecień za darmo a płacisz 30zł za maj
 4. Witam, wiem że temat był wałkowany ale ponieważ jeszcze nie korzystałem z opcji włącz/wyłącz chciałbym mieć jasność w temacie. Chodzi o mistrzowską piłkę. W ICA nie widzę ( albo źle szukam ) oferty na MP w takiej opcji (wł./wył), tylko oferty promocyjne za 20 i 30 zł/mc ale jako dodatek stały do umowy. I teraz nie wiem czy mogę to włączyć na zasadach o których piszecie czy nie? Jeżeli mogę to wystarczy, że napiszę mailem żeby włączyli MP i to wystarczy? Napiszcie bo mecze wieczorem Pozdrawiam
×
×
 • Create New...