Jump to content
Barti

Kanały Polsat Sport Premium

Recommended Posts

Nie żeby coś,ale od tego sezonu jest OBOWIĄZEK pokazywania wszytskich meczów live UCL,więc radziłbym się hamować z gloryfikacją stacji ze słoneczkiem.

17 minut temu, wislok napisał:

C+ przerasta natomiast transmitowanie wszystkich spotkań UCL. Czy to naprawdę tak trudne?

Przerasta ich transmitowanie 6 meczów Ekstraklasy.

• Upvote 2

Brak multiligi to największy zarzut wobec Polsatu. Podczas fazy grupowej, gdy brakuje ewidentnego hitu a jest kilka ciekawych meczów multiliga to świetna opcja. 

Szczerze powiedziawszy wolałbym, żeby Polsat zamiast sześciu meczów transmitował pięć a na szóstym kanale dawał właśnie multiligę. Nie oszukujmy się, co kolejkę mecz szóstego wyboru jest takie starcie, że spokojnie można z niego zrezygnować.

Co do opakowania, wydaje mi się, że powiedziano o nim już tak wiele, że nie ma sensu tego pisać po raz kolejny. 

• Like 1
  • Confused 1
  • Upvote 1

Polsat gdyby chciał, to wprowadziłby multiligę, czy to na dodatkowym serwisie, czy np. w PSN, ale tego nie zrobi, ponieważ uważa, że z oczywistego powodu jest ona zbędna, i kto wie, czy NC+ nie miałaby takiego samego podejścia, gdyby musiała transmitować każdy mecz w całości.

• Upvote 1

Polsat gdyby chciał, to wprowadziłby multiligę, czy to na dodatkowym serwisie, czy np. w PSN, ale tego nie zrobi, ponieważ uważa, że z oczywistego powodu jest ona zbędna

Jakiż to powód?

Posted (edited)

Tak czytam i czytam te komentarze i zauwazam jedna rzecz.  W kanalach cyfrowego polsatu brakuje dwoch rzeczy:

1-multiligi na jednym kanale.

2-transmisi  jednego meczu na kanale w miare otwatym(jak mecze miala platforma NC+ to mecze byly na nsport+)

powiedzmy sobie szczerze jakby to bylo to nie ma do czego sie przyczepic

Edited by informatyk2017

"Jeszcze się taki nie urodził, co by każdemu dogodził".

Guest kingofsouth

Na Smart TV pojawiła się plansza informująca o meczu LM w 4K.

Ipla.jpg

Posted (edited)

Ten mecz również na Rai 4K - dostęp do niego bez dodatkowych opłat w TivùSat. ;)

Edit: 

A nie pudło, na Rai 4K jednak będzie Man City - Tottenham. ;)

Edited by SatExpert

Na aplikacji w tv LG nie ma nawet Polsatów Sport Premium i transmisji w 4k też nie ma. Na przeglądarce też nie widzę, czyli pozostaje mi jak zwykle 1080p.

• Upvote 1

Chyba w tych Polsatach na głowy poupadali..patrzę a jutrzejszy mecz dnia to Porto vs Liverpool,jak chcą dać wycieczkę jawnemu fanowi "The Reds" to niech może całkiem zrezygnują z pokazywania CL.. 

• Haha 3
  • Upvote 1

Dziś w kuchni mistrzów... ośmiornica. rzygi.giff1969f5f4f4e41c776a3a34359acf325.jpg

• Haha 2

Guest kingofsouth

Polsat Sport Premium 2  4K już aktywny

1.jpg

To chyba już wiem czemu ten sam mecz w Super HD z dalekich planów wygląda jak w SD choć zbliżenia też wiele lepsze nie są :/

Dzisiejsza transmisja w 4K u mnie śmiga jak należy. Na początku miałem wrażenie jakby nie było 50fps, ale teraz jest już ok 😀

Kanały Cyfrowy Polsat - moja ulubiona platforma! super hiper premium dzisiaj ostatecznie się skompromitowały wybierając na mecz dnia spotkanie Porto-Liverpool.

Musiałbym na głowę upaść żeby takim [beep]om zapłacić choćby złamanego grosza.

• Haha 1
  • Confused 1

Posted (edited)

Tylko taka, że po prostu w studio więcej gadają o meczu transmitowanym na jedynce, ewentualnie wysyłają na ten mecz komentatorów. Na szczęście od półfinału już nie będzie tego problemu ;) 

Edited by lukas_k
  • Upvote 1

Posted (edited)

A po za tym jakby było ze stadionu to by były problemy z synchronem. A  komentarz z meczu Man City bajka, już teraz po co Smok poszedł do Polsatu. I Golański się nieźle wyrabia.

Edited by kocik89
  • Upvote 1

Akurat tu się z tobą nie zgodzę, bo moim zdaniem Smokowski w komentarzu się nie sprawdza, zwłaszcza przy tak emocjonujących meczach. Po prostu nie ma tego ryknięcia przy bramkach. Co do Golańskiego fakt - wyrabia się, podobnie jak Niedzielan. 

No i bardzo dobrze że Smokowski nie ryczy przy bramkach. Nie lubię komentatorów którzy na siłę próbują drzeć japę GOOOOOOL jak Ryczel na ten przykład.

Co do wyboru meczu to faktycznie się skompromitowali, bo już po pierwszym meczu było wiadomo że bardziej stykowy wynik jest w starciu angielskim i powinno to zagwarantować większe emocje niż Liverpool po 2:0 u siebie. Ja studio Polsatu jednak omijam szerokim łukiem, więc jak dla mnie nawet lepiej że ten mecz był na "dwójce" bo transmisja trwała już na długie minuty przed samym meczem.

• Like 1
  • Upvote 1

Na szczęście są jeszcze komentatorzy żyjący meczami i darcie ryja jest wskazane dla emocji.
Polscy komentatorzy i tak są bardzo powściągliwi.

• Haha 1

Polscy komentatorzy gadają, gadają i gadają. Kiedyś w Nce można było wyłączyć komentarz i mieć sam dźwięk ze stadionu i była to świetna opcja na tych gadających i drących ryja jakby ich zarzynano. Emocje to są w samym meczu a nie w jakimś komentarzu.

• Thanks 1

Nigdy nie słyszałem, żeby ktoś tak wtrącał się w gole jak wczoraj Golański. To był skandal, w jaki sposób przy każdej bramce wchodził w słowo/zdanie Smokowskiemu. To był komentarz na poziomie kanapowego janusza. 

Bożydar i Andrzej byli stronniczy.

Roman ''yyyy'' Kołtoń.

Za dużo minusów na Premium.

• Haha 1