Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie ty taką wiedzę zdobyłeś. 

 

Gdyby UEFA była na minus z LM, przypuszczalnie to logicznym posunięciem byłoby zamknięcie rozgrywek. Kolejna sprawa, że jeśli LM jest nierentowane, to nie wiem jak utrzymuje się liga angielska, bo tam płacą więcej. Jeszcze dwie sprawy, po co im ewentualne zyski, albo skąd wiadomo że nie ma tam kreatywnej księgowości, aby nie płacić podatków?

 

Czy gdyby UEFA obniżyła nagrody finansowe, żeby spiąć budżet. To np. Real i Barcelona by się wycofały?

 

To na tyle gdybania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, darius010 napisał:

to nie wiem jak utrzymuje się liga angielska, bo tam płacą więcej

 

Ligą Angielską zarządza spółka akcyjna a UEFA to organizacja non profit. Zupełnie inna bajka, inne cele statutowe. 

 

Do Klub grających w LM/LE trafia 93,5 % sumy za prawa TV i marketingowe po odliczeniu kosztów organizacji czyli okop 250 mln. Obecny kontrakt to 3,25 mld.  Czyli około 2,75 mld trafi do klubów , 250 zostaje dla UEFY która musi jeszcze wypłacić solidarity dla federacji z których kluby nie grały a także dla tych z których lig kluby grały (za grę Legii w LM kluby naszej ESA dostały po ponad milion złotych) czyli 4% sumy od całego kontraktu(3,25 mld) i  zostaje suma  120 mln, doliczając podatki itd przy obecnym kontrakcie zostaje jakiś tam zysk, przy poprzednich UEFA dokładała.  A od nowego sezonu zwiększą się koszty LM choćby ze względu na VAR . UEFA to nie MKOL który kasuje większość kasy za Igrzyska dla siebie. 

 

 

 

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przedłużałem ostatnio umowy, wcześniej robiłem to w lipcu 2018 roku. W moje nc+ w zakładce, gdzie są moje programy i pakiety, nie mam tych kanałów, natomiast mam możliwość dodatkowego ich zakupu za 20 złotych miesięcznie. Mimo to działają - od kiedy nie wiem, jak pisałem w lutym na pewno zostały odłączone, dziś przypadkowo zobaczyłem, że działają, zarówno w dekoderze, jak i w nc+go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apel do ludzi z Polsatu: Jak zakończy się Copa America, to nie zamykajcie kanałów PSP tylko dla Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Dawajcie tam też inne piłkarskie kąski z głównych anten sportowych jak min. 1 Liga, Puchar Polski czy Liga Holenderska. i co z tego, że te stacje są również w nc+, mi abonentowi Cyfrowego Polsatu TO NIE PRZESKADZA. :)

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...