Jump to content

Mnqx

Users
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Neutralna

About Mnqx

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. Ja wiem że po Polsacie nie możemy oczekiwać cudów, ale ten jeden raz na finał mogli się chociaż raz w studiu postarać a tu gość opowiadając o finale Milan-Liverpool wszystko czyta z kartki na wizji, w dodatku bez emocji 🤦‍♂️
 2. Tak właściwie wiadomo kiedy finalnie przetarg w PL?
 3. Ewentualnie Polsat mógłby się zamienić z Canal+ Liga Mistrzów za Ekstraklasę. Wówczas poziom komentatorów Polsatu odpowiadałby poziomowi rozgrywek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 4. Obawiam się że poważny nadawca już może tych praw nie przejąć. Jakby nie patrzeć, obecny układ jest korzystny dla obydwu nadawców (dla klientów już niekoniecznie). Canal+ wykłada ciężką kasę na żałosną, złamanego grosza nie wartą Ekstraklasę natomiast Polsat płaci sporą sumę za LM którą niestety na każdym kroku upadla i prezentuje w żenujący sposób. Koniec końców, do Ekstraklasy mają dostęp klienci CP, do LM klienci C+. Najlepsze połączenie? Ekipa ekspertów z Canal+ zasiadająca w studiu Polsatu (w końcu technologicznie trudno się czegoś przyczepić) ale to niestety pobożne życzenie Sądzę że po najbliższym sezonie dotrze do nas smutna wiadomość, że Polsat nabył prawa na kolejne 3 sezony.
 5. Które transmisje są w faktycznym 4K a które są tylko upscalowane?
 6. Mi to by się marzył odświeżony 13 posterunek w 4K obok ale raczej to niemożliwe
×
×
 • Create New...