Jump to content

Mnqx

Users
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Neutralna

About Mnqx

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. Ewentualnie Polsat mógłby się zamienić z Canal+ Liga Mistrzów za Ekstraklasę. Wówczas poziom komentatorów Polsatu odpowiadałby poziomowi rozgrywek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 2. Obawiam się że poważny nadawca już może tych praw nie przejąć. Jakby nie patrzeć, obecny układ jest korzystny dla obydwu nadawców (dla klientów już niekoniecznie). Canal+ wykłada ciężką kasę na żałosną, złamanego grosza nie wartą Ekstraklasę natomiast Polsat płaci sporą sumę za LM którą niestety na każdym kroku upadla i prezentuje w żenujący sposób. Koniec końców, do Ekstraklasy mają dostęp klienci CP, do LM klienci C+. Najlepsze połączenie? Ekipa ekspertów z Canal+ zasiadająca w studiu Polsatu (w końcu technologicznie trudno się czegoś przyczepić) ale to niestety pobożne życzenie Sądzę że po najbliższym sezonie dotrze do nas smutna wiadomość, że Polsat nabył prawa na kolejne 3 sezony.
 3. Które transmisje są w faktycznym 4K a które są tylko upscalowane?
 4. Mi to by się marzył odświeżony 13 posterunek w 4K obok ale raczej to niemożliwe
 5. Faktycznie, odpiąłem numer i dzisiejsze transmisje wskoczyły. Szkoda że nie wiedziąłem o tym wczoraj bo bym obejrzał Napoli z Liverpoolem w 4K. Wielkie dzięki! Nasuwa mi się tylko jedno pytanie - czy jak będzie mi się kończyć obecna subskrypcja to mogę zrobić myk że podepnę numer, zrobie płatność na zasadzie doliczenia do faktury, następnie numer z plusa znów odepnę żeby móc oglądać na Mi Boxie?
 6. Nie mam PSP w ramach abonamentu, jednak moje konto na ipli jest powiązane z numerem w Plusie (jest aktywny m.in pakiet Ipla Plus). Co powinienem w takim razie zrobić?
 7. Liczyłem że ten mecz w 4K ruszy na Mi Boxie, niestety, nawet nie pojawia się w transmisjach.
 8. Pamiętam że rok temu sytuacja z PPV3 była podobna, ruszyło jakoś krótko po starcie meczu. Na dekoderze nc+ było od początku
 9. Znów nie ma Kuchni Mistrzów - czyżby Polsat poszedł po rozum do głowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
 10. Tak swoją drogą, z satelity birate jest na poziomie tych bodaj 18Mbit, a czy ktoś wie jak wygląda sprawa przy IPTV np w takim Orange?
 11. Dziś Superpuchar Europy, dobrze że podarowali sobie gotowanie na wizji :^)
 12. Na Eleven 4K logo się nie zmieniło, dodatkowo mam wrażenie że mecz jes upscalowany bo na 4K to nie wygląda
 13. No cóż, brak nc+ jednak boli. Byle do 2021 i oby przejęli prawa.
 14. Raczej nie powinniśmy się spodziewać finału w 4K skoro do tej pory nie ma żadnej informacji
×
×
 • Create New...