Jump to content
Barti

Kanały Polsat Sport Premium

Recommended Posts

3 godziny temu, Mnqx napisał:

No cóż, brak nc+ jednak boli. Byle do 2021 i oby przejęli prawa.

Niby po co mają przejmować te prawa ? Jest LM w nc+ ? Jest. Po co płacić chorą sumę za prawa ?

• Upvote 1

W sumie na tym zabiegu C+ wyszło na plus

• Upvote 1

Prawdziwy plus byłby wtedy, gdyby kanałów PSP nie było w CP. NC+ pewnie będzie chciało w pełni odzyskać prawa, choćby po to, aby abonenci CP nie mieli do nich dostępu, chyba że cena za prawa wymusi kolejne sublicencje.

Guest kingofsouth

Za nami pierwszy sezon LM w CP(od jakiegoś czasu) i dla mnie jako abo NC+ wyszło to tak sobie.

Może jestem za bardzo wymagający. ;)

Studio , gotowanie i mądre głowy , nie do końca mnie to porwało.. Nie urzekła mnie ta cała oprawa made in Polsat.

Były emisje testowe 4K, ale zabrakło tej najważniejszej,  czyli finału. Słabo.

Nie ma finałów ligi narodów na tych kanałach? 

Godzinę temu, kingofsouth napisał:

Nie urzekła mnie ta cała oprawa made in Polsat.

Wszystkie mecze na żywo, to w sumie najważniejsza zmiana w porównaniu z konkurencją. Opakowanie, komentatorzy to juz kwestia indywidualna. 

• Upvote 1

Tylko kto jest w stanie oglądać wszystkie mecze skoro sporo z nich jest jednocześnie. Niby wiekszy wybor ale podejrzewam ze najbardziej wytrwali kibice ograniczali sie co najwyżej do trzech a mnostwo kanałów Polsatu walimy powtorkami w tym czasie

4 godziny temu, kingofsouth napisał:

Były emisje testowe 4K, ale zabrakło tej najważniejszej,  czyli finału. Słabo.

Akurat na 4K mam wywalone. Albo umieją to udodstępnić wszystkim userom albo bawią się że dostęp mają tylko ci co mają Samsunga z tego i tego roku.

No ale czego po nich oczekwiać skoro nawet w aplikacji ipli na tv LG nie mam dostępy do PSP tylko muszę oglądać te kanały przez laptopa podłączonego do tv.

W dniu 1.06.2019 o 23:40, Sorek21 napisał:

4K nikogo nie obchodzi poza maniakami z tego forum. 

90% abonentów nawet nie wie co to jest i napewno nie będą płacić dodatkowo. 

Nie rób dziury w całym.

Z całym szacunkiem do Ciebie ale nie wiesz o czym piszesz. Fakt, nie wszyscy wiedzą co to 4K ale duża część (nie 90% tak jak piszesz, ja bym dał na przykładzie swoich klientów 50 na 50) sama pyta o 4K.

15 godzin temu, Lanser123 napisał:

Wszystkie mecze na żywo, to w sumie najważniejsza zmiana w porównaniu z konkurencją. Opakowanie, komentatorzy to juz kwestia indywidualna. 

Akurat kto by nie kupił to musiałby pokazać wszystkie mecze, taki wymóg nowych praw.

Tylko kto jest w stanie oglądać wszystkie mecze skoro sporo z nich jest jednocześnie. Niby wiekszy wybor ale podejrzewam ze najbardziej wytrwali kibice ograniczali sie co najwyżej do trzech a mnostwo kanałów Polsatu walimy powtorkami w tym czasie
No, HBO i Cinemaxy też powinni o 20 godzinie na wszystkich kanałach ten sam film dać, bo kto to wszystko obejrzy?
Haha

Filmy to nie wydarzenia na żywo i są wielokrotne powtarzane - możesz sobie oglądać powtórki wydarzeń sportowych, ale to nie to samo co na żywo

Ale o czym ty piszesz? To, że ty oglądasz LIVE Barcelona Vs Tottenham na Polsat Sport 1 nie znaczy, że ja nie oglądam FC Porto vs FV Basel na Polsat Sport Premium 5

Zrozumiałeś? Mecz który dla ciebie jest Hitem dla innego będzie kitem, z różnych powodów.

Przykłady :

Ulubiony trener jest w Galatasaray, więc oglądam Galatasaray.

Ulubiony młody piłkarz jest w Bazylei, więc oglądam Basel.

Żona/Mąż pochodzi z Izraela więc oglądamy Hapoel.

Postawiłem u buka na to, że Baku pokona mistrza Macedonii, oglądam Baku vs Mistrz Macedonii .

Mam nadzieję, że już zrozumiałeś dlaczego piszesz dyrdymaly i, że poza tobą jest jescze kilka milionów fanów piłki.

• Upvote 5

@TrueGrand mam takie samo zdanie. Nie wiem czemu niektórzy nie potrafią tego pojąć. 

Tak poza tym ciekawe ilu abonentów CP naciągnął na przedłużenie umowy na 3 lata żeby sprzedać pakiet PSP. 

Posted (edited)

I czy spina im się to finansowo? ;) 

Ale to pokaże dopiero przyszły przetarg na prawa do transmisji :)

Edited by shevchenko1987

Tego nie wiemy i się pewnie nie dowiemy. Jednak z badań Nielsena wynika,że i w Polsce popularność rozgrywek spada, pytanie ile osób zdecydowałoby się na subskrypcję kanałów gdyby nie miało darmowych kodów ? 

Posted (edited)

Nie, nie są. Oglądalność z finału LM dotyczyła tylko transmisji w TVP1, TVP Sport i Polsacie. I po zsumowaniu tych 3 anten, wyszło bardzo podobnie jak przed rokiem.

A dodać należy że nie tylko Polsat Sport Premium nie jest objęty badaniami, ale także internetowe serwisy jak Ipla czy sport.tvp.pl.

Ja transmisje sportowe oglądam tylko przez internet i coraz więcej osób tak robi.

Edited by diabeu

Guest kingofsouth
8 minut temu, diabeu napisał:

A dodać należy że nie tylko Polsat Sport Premium nie jest objęty badaniami, ale także internetowe serwisy jak Ipla czy sport.tvp.pl.

Canal+4K również nie jest objęty badaniami.

Tyle że C+4K nie transmitował finału LM a w tym kontekście to pisałem ;).

Jednak nie sądzę by PSP znacząco zmienił wyniki oglądalności LM. 

W dniu 2.06.2019 o 17:17, neo_patryk napisał:

Prawdziwy plus byłby wtedy, gdyby kanałów PSP nie było w CP. NC+ pewnie będzie chciało w pełni odzyskać prawa, choćby po to, aby abonenci CP nie mieli do nich dostępu

Wyłączność nc+ na LM i LE nie przyniesie nikomu żadnej korzyści - ani platformie, ani tym bardziej klientom. To już nie te czasy.

• Upvote 2

Teraz to C+ można legalnie mieć od ręki przez net, więc żelazna wyłączność jest już mitem. Piękne czasy.

• Haha 1