Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Raz jest dobrze, raz jest fatalnie, najwyższy bitrate nic nie da jeśli mecz się komentuje przez telefon ze stadionu.

O tym, że ja akurat potrzeby 5.1 na meczach do końca nie rozumiem już pisałem w tym wątku ;).

A dobry bitrate dla dźwięku 5.1 to 448-640 kbps, ale tego się na satelicie raczej nie stosuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, bugmenot napisał:

Raz jest dobrze, raz jest fatalnie, najwyższy bitrate nic nie da jeśli mecz się komentuje przez telefon ze stadionu.

O tym, że ja akurat potrzeby 5.1 na meczach do końca nie rozumiem już pisałem w tym wątku ;).

A dobry bitrate dla dźwięku 5.1 to 448-640 kbps, ale tego się na satelicie raczej nie stosuje.

Dźwięk 5.1 daje lepsze wrażenia uczestnictwa w meczu. Wolę słuchać doping kibiców niż często kiepskiej jakość komentarz, który dzięki temu mogę zupełnie wyciszyć, kanał centralny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat nie ma żadnego swojego kanału z dźwiękiem AC3 (5.1 lub tylko 2.0 ), więc nie wiem czego oczekujecie od nich.

Dlaczego tak jest, tego nie mogę pojąć, w czym mają problem, żeby takie coś włączyć ?

 

Wysoki bitrate ok. 460 kbps mają: BBC First, Filmbox Premium HD, TVN HD

Na Polsat Sport Premium Super HD 1-2 bitrate dźwięku wynosi ok. 400 kbps, więc tragedii nie ma, tylko że to leci w stereo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, po co oni w ogóle w studio przed meczami Ligi Europy gadają o Lidze Mistrzów? Połowa z godzinnego studia to powielanie tego, co zdążyli już powiedzieć wczoraj i we wtorek. 

 

24 minuty temu, gregor111 napisał:

Smokowski jako prowadzący studio i od razu ciekawiej się to ogląda. Tylko ten Dziekanowski...

Szkoda, że chociaż jednego dnia nie prowadzi studia do Ligi Mistrzów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekanowski? Nie ma drugiego takiego człowieka w TV, który miałby tak duże problemy z wymową (nawet tych wydawałoby się prostych) nazwisk.

 

On powinien teraz stać w długiej kolejce do logopedy, a nie w telewizji przesiadywać icon_mad.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Project_ALF napisał:

Dziekanowski? Nie ma drugiego takiego człowieka w TV, który miałby tak duże problemy z wymową (nawet tych wydawałoby się prostych) nazwisk.

 

On powinien teraz stać w długiej kolejce do logopedy, a nie w telewizji przesiadywać icon_mad.gif

 

Jeśli chcą być premium, to prócz najlepszej jakości, najlepszej oprawy, największego entertaiment'u powinni dawać też ''sewować'' najlepszych ekspertów i komentatorów. Jeśli takich nie posiadają to niech zajrzą do konkurencji, albo gazet.  Gdyby te kanały oferowały więcej, to może i optyka by była inna. Ale 40zł za kanały tematyczne Liga Mistrzów (w dodatku Liga europy) to zdecydowanie za dużo. Szczególnie, że sami zniechęcają do oglądania gadających głów.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

On nie odszedł, bo było mu tam źle. On odszedł, bo tak miał zakaz robienia cokolwiek na własną rękę poza C+. Trzeba było obejrzeć wywiad z nim po ustaniu zakazu konkurencji. Wybrał Polsat, bo może komentować i prowadzić programy, a dodatkowo tworzyć i rozwijać pasję na własną rękę, czego przy współpracy z C+ nie mógł robić. 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
39 minut temu, tyrla napisał:

 

Zresztą dlaczego Polsat miałby dawać dostęp nc+ do meczów eliminacji do ME 2020 ?

Mam NC+ a i tak sobie obejrzę mecze eliminacji do ME 2020 na kanałach Polsatu.   

 

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...