Jump to content
Barti

Kanały Polsat Sport Premium

Recommended Posts

42 minuty temu, Sorek21 napisał:

Juve na PSP 1 zamiast tego drugiego bardziej januszowego meczu to dla mnie zaskoczenie.

Pewnie takie same emocje będą w obu spotkaniach. Ajax bez szans z Juventusem. Tak samo jak słabe United z Barcą. 

34 minuty temu, tyrla napisał:

@Arkon studio niezmiennie na PSP 1, na PSP 2 od 20:15 będą pokazywać rozgrzewkę i trybuny emoji846.png

Ups nie wiedziałem, ciekawe który mecz będzie omawiany. Zresztą i tak studia nie oglądam. :)

Pewnie takie same emocje będą w obu spotkaniach. Ajax bez szans z Juventusem. Tak samo jak słabe United z Barcą. 
Ajax już z Realem nie miał szans. Tak samo MU z PSG. Nie spisujmy nikogo na straty.
  • Like 1

Posted (edited)
10 godzin temu, Sorek21 napisał:

Juve na PSP 1 zamiast tego drugiego bardziej januszowego meczu to dla mnie zaskoczenie.

Czy ja wiem czy zaskoczenie. Juve to dla januszy Ronaldo i Szczęsny więc dla mnie nic dziwnego.

Edited by diabeu

4 godziny temu, NobelM napisał:
13 godzin temu, the cable guy napisał:

Ajax już z Realem nie miał szans. Tak samo MU z PSG. Nie spisujmy nikogo na straty.

Real cieniutki w tym sezonie, ze śmiesznym trenerem, który i tak wytrwał dłużej niż się spodziewałem (pisałem, że do Walentynek nie dotrwa i gdyby tak było, to Ajax byłby poza LM). Manchester United to więcej szczęścia niż rozumu. Takie rzeczy się zdarzają w futbolu, a PSG akurat częściej niż innym. 

• Haha 2
  • Confused 1

Posted (edited)

09 kwietnia (wtorek)
20:50 PSP 1 LIVERPOOL - PORTO
Komentarz: Marcin Feddek - Roman Kołtoń (z Liverpoolu)

20:50 PSP 2 TOTTENHAM - MANCHESTER CITY (+ wstęp o 20:15)
Komentarz: Tomasz Smokowski - Paweł Golański (z Londynu)

10 kwietnia (środa)
20:50 PSP 1 MANCHESTER UNITED - BARCELONA
Komentarz: Mateusz Borek - Tomasz Hajto (z Manchesteru)

20:50 PSP 2 AJAX - JUVENTUS (+ wstęp o 20:15)
Komentarz: Bożydar Iwanow - Andrzej Niedzielan (z Amsterdamu)

Rozpiska dostępna tutaj --> http://weszlo.com/Trybuna/rozklad-jazdy-05-11-04-2019/

Edited by tyrla
  • Thanks 1

Ładnie się postarali,na każdy mecz wysyłają na stadion komentatorów 😮

Wyczuwam bardzo stronniczy komentarz w meczach Liverpoolu (Feddek) i Ajaksu (fani Eredivisie).  

Nie mówcie potem, że nie ostrzegałem. 

• Upvote 1

Feddek to się dopiero będzie podniecał. On już na sam kontakt z piłką lub podanie ma mokro.

• Haha 1
  • Upvote 2

Ale oni są upośledzeni w tym Polsacie. Kanały ściśle dedykowane tylko rozgrywkom UEFA, a jakby człowiek chciał obejrzeć wszystkie ćwierćfinały Ligi Europy to nie da rady. Wiadomo, że nie da się obejrzeć wszystkich naraz więc dobrze by było tak, ze po zakończeniu spotkań na żywo wjeżdżają powtórki tych rozgrywanych w tym samym czasie ale nie na tych cudownych kanałach. Jeśli ktoś nie obejrzy na żywo spotkań Benfica-Eintracht czy Villarreal-Valencia to nie da rady bo w czwartek po 23 będą powtórki meczów z Ligi Mistrzów, to samo w piątek rano, które i tak będą lecieć przez tydzień non stop aż do meczów rewanżowych.

W dniu 4.04.2019 o 21:38, tyrla napisał:

09 kwietnia (wtorek)
20:50 PSP 1 LIVERPOOL - PORTO
Komentarz: Marcin Feddek - Roman Kołtoń (z Liverpoolu)

20:50 PSP 2 TOTTENHAM - MANCHESTER CITY (+ wstęp o 20:15)
Komentarz: Tomasz Smokowski - Paweł Golański (z Londynu)

10 kwietnia (środa)
20:50 PSP 1 MANCHESTER UNITED - BARCELONA
Komentarz: Mateusz Borek - Tomasz Hajto (z Manchesteru)

20:50 PSP 2 AJAX - JUVENTUS (+ wstęp o 20:15)
Komentarz: Bożydar Iwanow - Andrzej Niedzielan (z Amsterdamu)

Rozpiska dostępna tutaj --> http://weszlo.com/Trybuna/rozklad-jazdy-05-11-04-2019/

Dla mnie chora sytuacja, ze jako głowny mecz na PSP 1 wybrali Liv- Porto no i ze stronniczym komentarzem Feddka jak juz wspomniano wyzej. Wiadomo, ze on swiata nie widzi poza Liverpoolem.

• Upvote 2

Mecz Tottenham - Manchester City jednak nie będzie komentowany ze stadionu.

Może być Bigos z modrej kapusty (pod kolor strojów Barcy) i jakiś angielski fast-food. :mrgreen:

Też Wam wczoraj zrywało transmisję na Ipli podczas meczu Tottenham- MC? U mnie kilka razy to się zdarzyło i nie wiem skąd te problemy.

Guest kingofsouth
41 minut temu, Arkon napisał:

Też Wam wczoraj zrywało transmisję na Ipli podczas meczu Tottenham- MC?

Oglądałem mecz Liverpoolu i tam bez problemów szła transmisja. 

Jak w podpisie- Vectra. To mnie tym bardziej przekonuje, że sport to jednak w tv, a nie stream, ale niestety moja kablówka nie ma tych kanałów.

17 godzin temu, Arkon napisał:

Też Wam wczoraj zrywało transmisję na Ipli podczas meczu Tottenham- MC? U mnie kilka razy to się zdarzyło i nie wiem skąd te problemy.

Ano też. Chyba po dwa razy w 1 i 2 połowie. Na szczęście wczoraj przy meczu Ajax - Juve wszystko bez najmniejszych problemów.

Dodam że kanały PS Premium muszę oglądać na laptopie podpiętym pod TV bo na telewizorach LG w aplikacji ipli nie ma kanałów PSP. A na aplikacji w telewizorze jeszcze przy żadnej transmisji na zwykłych kanałach Polsat Sport (które na szczęście tam są) żądnych problemów nie miałem.

Ja także oglądam kanały PSP z laptopa podłączonego do tv.A to ze względu na to że na Android Box ,oraz w tv w aplikacji Ipla wywala błąd podczas odtwarzania transmisji na żywo. Filmy z odtworzenia działają dobrze,tylko na żywca meczu nie odtwarza. Ale co do cięcia, to u mnie też wczoraj trochę szarpało na PSP podczas oglądania. 

Guest kingofsouth

Smart TV podłączony za pomocą kabla do internetu + w miarę dobre łącze i po problemie. Najbardziej stabilne rozwiązanie , by oglądać wszelakie usługi streamingowe.