Jump to content
Barti

Kanały Polsat Sport Premium

Recommended Posts

U mnie również zero przycinek na Android TV. Tv podłączony kablem do netu na sztywno. Od samego początku zero problemu z odtwarzaniem czegokolwiek. W przeciwieństwie do wcześniejszej metody poprzez wi-fi.

Posted (edited)

Ja mam tv po wi fi i z ogladaniem ipli, playera, HBO GO czy Netflixa w 4K nie mam żadnych problemów.

Jak pisałem wcześniej, kanałów Polsat Sport Premium nie ma w aplikacji na telewizorach LG i tu zmuszony jestem zawsze podłączać lapka pod tv. Problemy były tylko we wtorek, wczorajszy mecz Ajaxu z Juve bez najmniejszego przycięcia czy buforowania, także niewykluczone że to coś z we wtorek po stronie ipli było (zwłaszcza że pierwszy raz miałem coś takiego na tych kanałach).

Edited by diabeu
  • Upvote 1

Guest kingofsouth

Mamy To! 

Mecz JUVENTUS-AJAX (16.4) będzie transmitowany w 4K [Ipla] . :rofl:

Zarówno na Smart TV jak i Android TV

Nie wiem jak u Was, ale na Ipli miałem przycięcia na meczu Arsenalu z Napoli, a obraz to nie było nie tylko słynne super HD, ale nawet HD niezbyt dobre. Dystrybucja tych kanałów cały czas leży i kwiczy. Z największych kablówek ma je tylko UPC. To absurd, a jak się okazuje Ipla często zawodzi.

Guest kingofsouth

@Arkon, oglądałem trzy mecze w 4K na Ipli+ kilka w Super HD i u mnie problemów nie było [Neostrada połączenie kablowe]

Wiem,że to może być dla ciebie absurd, ale ze swojego doświadczenia wiem że  Vectra [internet] + Smart TV na wifi to są wielkie problemy.

Sprawdzone na Netflix, HBO GO.  Mogę ci to w 100% potwierdzić. 

Masz TV na Wifi?

Mecz MC- Totki nie tylko u mnie się zacinał, więc nie do końca winiłbym internet od Vectry. Na nim nawet HBO GO chodzi w miarę płynnie, to dlaczego niby Ipla nie? Oglądałeś wczorajszy mecz Arsenalu z Napoli?

Guest kingofsouth
Teraz, Arkon napisał:

Oglądałeś wczorajszy mecz Arsenalu z Napoli?

Musze ci się przyznać ,że niestety nie. Też były problemy?

Posted (edited)

Może specjalnie sabotują transmisje przez Iple (za dużo rozdanych darmowych kodów?) by kupować abo satelitarne ;)

Ja oglądałem mecz ARS - NAP i również co chwile buforowało. Mój internet to T-Mobile (LTE). W tym samym czasie zrobiłem speedtest i wynik był ok. Czyli około 60 Mb/s. Nawet specjalnie przełączyłem się na Wi-Fi sąsiada, który ma Noestradę do 80 Mb/s i poprawy nie było. 

Edited by shevchenko1987

Guest kingofsouth

16 kwietnia sprawdzimy transmisje w 4K. Każdy z nas będzie mógł ocenić jak jego łącze się sprawdza. 

Ważne ,że Ipla 4K wróciła. Myślę że finał i półfinał również w takiej jakości będzie.

Czyli nie chodzi o internet Vectry. Coraz bardziej wkurza mnie ta sytuacja. Ja bym chętnie wykupił dostęp do tych kanałów, ale jakoś Polsat nie potrafi się dogadać z kablówkami oprócz UPC. Skandal i tyle.

14 minut temu, shevchenko1987 napisał:

Może specjalnie sabotują transmisje przez Iple (za dużo rozdanych darmowych kodów?) by kupować abo satelitarne ;)

Ja oglądałem mecz ARS - NAP i również co chwile buforowało. Mój internet to T-Mobile (LTE). W tym samym czasie zrobiłem speedtest i wynik był ok. Czyli około 60 Mb/s. Nawet specjalnie przełączyłem się na Wi-Fi sąsiada, który ma Noestradę do 80 Mb/s i poprawy nie było. 

Wiesz mnie jest dokładnie obojętnie na jakich kanałach będzie LM- może to być nawet w TV Trwam, byle jakość i dostępność były dobre.

To samo było w ncGo.Nie było możliwości oglądania tego przez internet.Moim zdaniem zwyczajnie serwery nie wyrabiają bo ludzie oglądają to na każdym możliwym urządzeniu po 2 mecze naraz.Chwilę po meczu wszystko jest ok.

• Upvote 1

Posted (edited)

Serwery, to jest właśnie prawdziwy problem. Jeszcze nie tak dawno cyklicznie korzystałem z Ipli i buforowanie podczas popularnych transmisji było normą. Nic z tym nie zrobią, jeśli nawet w abonamentowej usłudze pseudo IPTV obraz pozostawia bardzo wiele do życzenia. Znając życie, tam też się zacznie buforowanie lub gwałtowne skoki jakości związane z automatycznym obniżaniem jakości obrazu. Poczekajmy na mecze reprezentacji lub jakieś inne popularne wydarzenie sportowe.

Edited by śmiechu warte

14 godzin temu, umek napisał:

To samo było w ncGo.Nie było możliwości oglądania tego przez internet.Moim zdaniem zwyczajnie serwery nie wyrabiają bo ludzie oglądają to na każdym możliwym urządzeniu po 2 mecze naraz.Chwilę po meczu wszystko jest ok.

Zgadza się. Dziwne tylko, że wcześniej było w porządku. Problemy zaczęły się niedawno. 

15 godzin temu, shevchenko1987 napisał:

Jeszcze tylko 2 lata i może Liga Mistrzów wróci "do domu" ;)

LM jest zdaje się od 1993 r. i w NC+(dawniej CYFRA+) byli raptem 5 lat. Faktycznie LM wróciłaby do domu.. 

• Upvote 2

Guest kingofsouth
2 minuty temu, wislok napisał:

Faktycznie LM wróciłaby do domu.. 

Dla mnie również wróciłaby do domu.

Możesz się spierać zemną, ale dla osób przyzwyczajonych do oprawy LM w NC+, to co jest obecnie w CP nie jest do zaakceptowania. 

Pisałem,że to pasuje do otwartej telewizji, nie do kanałów Premium gdzie siada do oglądania nieco inny widz. ;)

Śmieszą mnie takie teksty, przez naprawdę 15 lat czy nawet dalej Canal+ słynął z tego,że w swojej ofercie ma wszystkie najlepsze ligi piłkarskie (poza Bundesligą) i naszą Ekstraklasę. Tutaj tak piszecie jakby LM była normą w tej platformie ,a była tam stosunkowo krótki okres. Prawa do LM będzie miał ten kto da najwięcej pieniążków. Sam osobiście oglądam mecze LM,a nie opakowania do nich. 

• Confused 3
  • Upvote 3

Powinna wrócić tam gdzie pokazywano ja najlepiej i to był nsport.HD,DD5.1 i dziś najlepsze warunki oferuje Canal+

To co oferuje dziś Polsat to zwykły świat według kiepskich na resorach.

• Like 2

Posted (edited)
1 godzinę temu, wislok napisał:

LM jest zdaje się od 1993 r. i w NC+(dawniej CYFRA+) byli raptem 5 lat. Faktycznie LM wróciłaby do domu.. 

Ja żartowałem z tym "domem", bo nc+ jak jak wydało oświadczenie o utraceniu tych praw to właśnie tak to nazwali ;)

4 minuty temu, umek napisał:

Powinna wrócić tam gdzie pokazywano ja najlepiej i to był nsport.HD,DD5.1 i dziś najlepsze warunki oferuje Canal+

To co oferuje dziś Polsat to zwykły świat według kiepskich na resorach.

Chociaż uczymy się gotować, poznajemy świat social media, fryzury, kto z kim śpi i wiele innych (nie)przydatnych rzeczy ;)

Edited by shevchenko1987
  • Haha 2
  • Confused 1

Posted (edited)

Tak dla przypomnienia Liga Mistrzów właśnie w  tym sezonie wróciła do domu. :P

http://www.sport.pl/sport/1,65025,1324914.html

Cytat
Polsat przejął telewizyjne prawa na Polskę po przebiciu oferty telewizji publicznej, która w 1999 r., gdy toczyły się negocjacje, nie chciała płacić więcej niż przez wcześniejsze lata. W imieniu Polsatu z firmą TEAM, reprezentującą UEFA przy sprzedaży praw do LM, rozmawiał Zbigniew Boniek.

Edited by SatExpert

Tam tylko desperaci oglądają.To co mi prezes z łaski puści.

W PSP pokazują wszystkie mecze, Polsat prędzej jest "domem" LM niż Canal+.

• Haha 2
  • Upvote 1

Guest kingofsouth

Przykład Multiligi na Canal+ Ekstraklasa i tego mi brakuje jeśli chodzi i LM w CP na kanałach PSP.

Czy tak trudno to wprowadzić? :>

11111.jpg

222.jpg

C+ przerasta natomiast transmitowanie wszystkich spotkań UCL. Czy to naprawdę tak trudne?