Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ten brak Multiligi to jest po prostu porażka. Dzisiaj jest wręcz idealnie do przeprowadzenia transmisji Multiligi. 5 równoległych spotkań o 18.55 oraz 3 mecze o 21.

A skład dzisiejszego studia to wręcz nie porażka, a katastrofa. 4 gości, którzy mają problem z konkretnym wypowiadaniem się w temacie, w którym podobno są ekspertami.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do LM to na moje oko wczorajszy mecz PSG - MU całkiem fajnie "zrobił" wyjątkowo  dobrze dysponowany Tomasz Hajto - który czuł klimat sensacji i zawsze w formie Tomasz Smokowski. Co do "lifestylowego" studia czy się komuś podoba czy nie, to indywidualne preferencje widza - w każdym razie kuchnia mistrzów i paplanina adresowana jest do mniej zaangażowanych w futbol widzów, ale całkowite pominięcie w pomeczowym bełkocie gadających głów trzymającego w napięciu meczu Porto - Roma i lakoniczny niewiele mówiący skrót - toż to jaja piłkarskie są :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to samo chciałem napisać co kolega powyżej. Tego typu studio miałoby może sens gdyby mecze były na przykład na Polsacie Sport. Gdzie wielu przypadkowych kibiców mogłoby oglądać. Natomiast świadomi kibice, nie tylko siedzący przed TV, ale również grający sami, chcą słuchać ciekawych, pasjonujących rozmów, w których dochodzi się do jakichś wniosków, a nie przytacza suche fakty czy gada o banałach. Bo to naprawdę ja bym potrafił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Polsat zupełnie odarł Ligę Mistrzów i Ligę Europy z wyjątkowości.

Dawniej o 20 odpalałem Canal+ i słuchając zwięzłej fachowej zapowiedzi meczów tego wieczora szykowałem sobie szamę.

Teraz w tym czasie oglądam... "Na wspólnej", a potem przełączam na kanał z meczem, który chcę oglądać i wyciszam głos dopóki nie pojawi się obraz ze stadionu.

Tego już się nie da uratować - trzeba czekać na nowe rozdanie praw telewizyjnych i mieć nadzieję, że trafię kogoś kto się zna na piłce.

I dobrze, że chociaż w środę jest LM na TVP :) 

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na przykład Iwanowa i Wichniarka fajnie się słuchało. Dla mnie głos Wichniarka=głos Bońka. :DByli przygotowani do meczu, nie marudzili. Jakby ze studia Dziekanowskiego i Paolo "nie" Cozza wyrzucić to też byłoby znośnie.

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, dynecik napisał:

Dawniej o 20 odpalałem Canal+ i słuchając zwięzłej fachowej zapowiedzi

Tylko zwróć uwagę że Canal+ mecz nadawał w ramówce programu więc ten czas w jakiś sposób był ograniczony PP to kanał/y dedykowane, nikt im czasu klepsydrą nie wydziela więc pier.... do oporu( ja tego pier... w ogóle nie oglądam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nSport kiedyś też był dedykowany i nie ma czego porównywać nawet. W studiu: Kołodziejczyk, Pol, Tuzimek, Gilewicz, Białas itd. Studio od 20, na finał chyba od 19. Do tego multiliga, komentarz krytykowany, ale sądzę że generalnie lepszy. Więc, jak mówił Borek LM wraca do domu, tylko że po 20 latach pozostała rudera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem Solorz w pewnym momencie zrozumiał ze musi to opchnac bo nie zarobi.Wiec stwierdził ze sensu nie ma by zrobić z LM sztandarowej atrakcji.I mamy produkt jakby go Gessler zrobiła.Bez ambicji,fachowców ..no zupełnie nie ma niczego.Tego nawet nie chce się oglądać.

Majac porównanie do n wcześniej a teraz BT to mam wrażenie ze chętnie to by ja oddali bo zwyczajnie nie chcą tego mieć u siebie..

Transmisje w „UHD” w necie...ludzie dla kogo to?:)

Zebym mecz w stereo oglądał..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam te wszystkie żale dookoła wszystkiego traktujące o niczym. To tak jakbyście kupili swoje ulubione chipsy i krytykowali że zdjęcie na opakowaniu jest brzydkie, że pani ekspedientka była niemiła, albo że wychodząc ze sklepu zaczepił Was pijaczek prosząc o Zeta na piwo a zapominacie o tym jak bardzo lubicie ich smak. Mnie kompletnie nie przeszkadza otoczka przed otoczka po bo mnie interesuje sam mecz. A co do studia i gadających głów. Jest tyle analiz w necie że wiem wszystko zanim się zacznie mecz więc to też jest dla mnie zbedne

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bober1 napisał:

Dla Was. Ja nie skupiam się zbytnio to co oni mówią.

Też bym się chciał nie skupiać na tym co ględzą. Ale nie da rady, bo ględza cały czas, a oglądać mecz na Mute to jednak tak średnio. I to akurat zarzut do wszystkich komentatorów nie tylko tych z Polsatu. Podobało mi się kiedyś chyba w Nce możliwość wyłączenia komentarza i był sam głos ze stadionu. To było coś.

Edytowane przez diabeu
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, bober1 napisał:

Uwielbiam te wszystkie żale dookoła wszystkiego traktujące o niczym. To tak jakbyście kupili swoje ulubione chipsy i krytykowali że zdjęcie na opakowaniu jest brzydkie, że pani ekspedientka była niemiła, albo że wychodząc ze sklepu zaczepił Was pijaczek prosząc o Zeta na piwo a zapominacie o tym jak bardzo lubicie ich smak. Mnie kompletnie nie przeszkadza otoczka przed otoczka po bo mnie interesuje sam mecz. A co do studia i gadających głów. Jest tyle analiz w necie że wiem wszystko zanim się zacznie mecz więc to też jest dla mnie zbedne

Wiesz, dla fanboyów Canal+ wszystko co nie jest transmitowane na C+ to syf, a jak na tym. C+ lecą Mistrzostwa Świata w Bierki, toż to jest produkt superpremium z mega opakowaniem i hiper komentarzem. No i co z tego, że to są Bierki - ważne że transmisja jest na wyłączność w Canal+ Sport HaDe! :D

Edytowane przez SatExpert
  • Popieram 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...