Jump to content

Recommended Posts

Tak całkowicie poważnie to ja już na LM nie mogę patrzeć :) W nc+ oglądałem tylko multiligi, a teraz do 1 kolejki zrobiłem, jednak to takie nudy, że serio ciężko :) Drugą kolejkę i trzecią całkowicie odpuściłem (dziś też). Powinni stworzyć taką Superligę, najlepiej z klubami z całego globu (nie wiem jak to miałoby to systemowo wyglądać) - tak LM mi się już przejadła.

CP przepłaciło wiadomo, ale moim zdaniem to też fakt, że ludziom się to nudzi. Widać z resztą po TVP, no bo ile można oglądać Bayern i Lewego :P

4 minuty temu, TVManiac napisał:

Powinni stworzyć taką Superligę, najlepiej z klubami z całego globu (nie wiem jak to miałoby to systemowo wyglądać) - tak LM mi się już przejadła.

Prędzej czy później to nastąpi. Do tej pory taki rozwój sytuacji powstrzymują głosy, że to spowoduje jeszcze większą różnicę pomiędzy wielkimi a maluczkimi. Tylko z drugiej strony, ilu z tych maluczkich, nawet mimo grania rok w rok w LM potrafiło dobić do sensownego poziomu i stawiać się najlepszym? Jedynie Basel miało ze 2-3 sezony, gdzie potrafili wyeliminować MUtd i grać na wysokim poziomie. Mimo to, obecnie nawet nie są w stanie zdobyć mistrzostwa w Szwajcarii. 

BATE, Dinamo Zagrzeb czy Ludogorec mimo, że często grają w fazie grupowej to i tak są postrzegani wyłącznie jako dostarczyciele punktów.

Z drugiej strony, w tej chwili robi się to nudne, bo za dużo jest meczów pomiędzy drużynami z TOPu. To tak jak z El Clasico, w którymś sezonie było ich bodajże sześć i zaczęły już nudzić. W LM co i rusz są mecze PSG-Barca, Real - Bayern itd.

I tak źle, i tak niedobrze.

9 minut temu, TVManiac napisał:

ale moim zdaniem to też fakt, że ludziom się to nudzi.

Wg mnie spory wpływ na "utratę klimatu LM" ma wpływ zmiana pory rozgrywania meczów. Ja wiem, że to tylko 15 minut, a mecze o 18 czy 19 już zdarzały się wcześniej, ale jednak mówisz LM - myślisz 20:45.

10 minut temu, TVManiac napisał:

Widać z resztą po TVP, no bo ile można oglądać Bayern i Lewego

Kiedyś było inaczej, bo mecze zespołów klubowych nie były aż tak łatwo dostępne. Ludzie zarabiali mniej, ceny pakietów w stosunku do pensji były dużo wyższe. Teraz wystarczy wydać kilkadziesiąt złotych i masz wszystkie ligi na wyciągnięcie ręki. To też powoduje spadek zainteresowania. Sam pamiętam jak w dzieciństwie czekałem na mecze LM (wtedy jeszcze leciał bodajże wtorkowy na TVP1, środowy na TVP2). Teraz to już nie to, mecze Barcy, Realu czy Bayernu mogę oglądać co 3 dni, więc mimochodem pojedyncze spotkania tracą na wartości.

• Upvote 2

Dokładnie, dawniej mecz w TV to było święto :) piłkarska środa :)

Teraz codziennie są jakieś mecz - nie da się tego wszystkiego obejrzeć.

Ja zazwyczaj mam włączony telewizor ale robię coś innego.

Pamiętam mecze sprzed X lat, a nie pamiętam wyników z ostatniego weekendu.

Aczkolwiek w tej edycji jest moim zdaniem więcej ciekawych spotkań ze względu na zwężenie furtki dla Łudogorców i innych Legii.

• Like 1
  • Upvote 2

Tak z ciekawości jeszcze, ma ktoś źródło co do umowy Cyfrowego Polsatu - mojej ulubionej platformy! z nc+? Ktoś wspominał że do czerwca ale jakoś lurkowałem sieć i nigdzie nic nie znalazłem

Czytam te komentarze i widzę niemal same negatywy. 

W sumie nie ma co się dziwić.  Mam nadzieję,  że z czasem sam Polsat dojdzie do podobnych wniosków jak forumowicze Satkuriera i coś zacznie zmieniać. 

Ja osobiście obejrzałem może z dwa mecze Bayernu.  

Ale od stycznia dziękuję za te kanały.

Czy to takie nowe?  Mam wrażenie,  że lepsze opinie były po fazie eliminacyjnej niż są teraz,  po kilku kolejkach fazy grupowej.

Mi najbardziej w Polsat Sport Premium brakuje Multiligi niestety.  Reszta jest dla mnie w sumie obojętna - tym bardziej,  że studiów przedmeczowych raczej nie oglądam.

Edited by Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku (off-topic), połączono ze sobą dwa posty jeden pod drugim, powstałe na skutek usunięcia innego postu znajdującego się wcześniej pomiędzy nimi.
  • Like 1
  • Upvote 2
  • 2 weeks later...
W dniu 27.10.2018 o 00:03, bugmenot napisał:

@kamil2505 weź poprawkę, że to jest reakcja na "nowe". Jak wystartowało nSport, Eleven itd to też wszystko było dla wielu osob źle ;).

W przypadku Eleven dalej jest źle stacją która dnia nie potrafi wytrzymać bez problemów technicznych. 

A co do nSport, to narazie to Polsatom bardzo dużo brakuje. Multiliga, 3D, lepis komentatorzy. Studio na innym normalnym poziomie.

Edited by darius010

Przez właśnie takie cuda w studiu, to ja sobie włączam tylko jak zaczyna się mecz, później po przerwie to samo, a jak jest koniec meczu, to po prostu przełączam na inny kanał.

Tak wygląda u mnie Liga Mistrzów transmitowana przez Polsat. :)

• Upvote 1

Dzisiaj mam czas i pierwszy raz oglądam całe studio od 18. Przecież to jest żenujące. Ludzie klaszczą jakby co najmniej witali Ronaldo wchodzącego do studio. Te przybijanie piątek przy wejściu...Dziekanowski niczym bokser wchodzący na ring.

Rozmowy o jedzeniu, gotowanie na ekranie, Hirek opowiada z kartki o Maradonie...To studio jest tragiczne. Przez 20 minut będą opowiadać o 8 spotkaniach?

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 4
  • Upvote 1

Prawie 3 godziny studia praktycznie o niczym.Powinni to lepiej opakować.Brak grafik z tabelami grup,terminarzem itp Brak ogólnej grafiki co gdzie pokazują. Za dużo bzdur a za mało czasu na inne spotkania. Jak oni chcą zachęcić do wyboru spotkania poświęcając mu 5 minut z 3 godzin ??? Przykładowo oglądając od 18 nie dowiedziałem się w jakich składach wyjdą Inter i Barcelona a to jeden z dwòch meczów dnia.

• Upvote 1
2 godziny temu, gregor111 napisał:

Dzisiaj mam czas i pierwszy raz oglądam całe studio od 18. Przecież to jest żenujące. Ludzie klaszczą jakby co najmniej witali Ronaldo wchodzącego do studio. Te przybijanie piątek przy wejściu...Dziekanowski niczym bokser wchodzący na ring.

A co w tym dziwnego ? Dostali 50 czy 70 zł to słuchają się co im treser każdy.  Programy z publicznością na tym polegają, siedzi tam gdzieś gość poza kadrem który każe im co mają robić.