Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, SatZnawca napisał:

Czy też macie takie uczucie że LM w PSP to już nie to samo co było na C+? Nie czuć tej atmosfery, nie czeka się aż tak na mecz, wszystko jakieś takie "grobowe" no i jeszcze te wyciszanie trybun..

Niestety ale masz rację.Wyciszone trybuny to już skandal,brak dźwięku przestrzennego to żart jak na 21 wiek gdzie już stacje tv idą w Atmos...

HD czasami dobre,.czasami zwyczajny syf.

Komentasz podczas meczów....woła o pomstę do nieba.Facet klepał jak katarynka....My mamy 50 calowe tv,doskonale widze co się dzieje.SŁABO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jak w TNK HD był dostęp do kanałów 36 i 37, to raz obejrzałem Multiligę i to był pierwszy i ostatni raz.  :/ Taki tam chaos panował, że po 20 minutach miałem dość! :/ Wolę się porządnie skupić na jednym meczu, a nie oglądać jak ktoś mi skacze po 30 spotkaniach - wariactwo! :/

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, SatExpert napisał:

Kiedyś jak w TNK HD był dostęp do kanałów 36 i 37, to raz obejrzałem Multiligę i to był pierwszy i ostatni raz.  :/ Taki tam chaos panował, że po 20 minutach miałem dość! :/ Wolę się porządnie skupić na jednym meczu, a nie oglądać jak ktoś mi skacze po 30 spotkaniach - wariactwo! :/

 

I znowu się zaczyna. Ok, Ty możesz nie lubić multiligi, przecież nikt nie każe nikomu jej oglądać. Za to ci, którzy chcą ją oglądać, powinni mieć możliwość sobie wybrać :)

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feddek wczoraj nie był taki zły komentując ManUTD z Juve, Kołtoń prawie jak Makłowicz czyli "eee yyy". Jeżeli chodzi o aspekt techniczny to wczoraj moim zdaniem amatorka. Najpierw rozjechany dźwięk, później te piski jak Hirek Wrona zdjął słuchawkę. Studio to porażka. Jak LM startowała w sierpniu to moim zdaniem był potencjał, który w tej chwili okraszyłbym mianem zmarnowanego. Po co pchać na siłę Chylewską? Ona się po prostu nie nadaje, co najwyżej do LE. Za sterami studia LM powinien siedzieć Smokowski, ewentualnie wspomniany wyżej Mielewski. Co do komentatorów to Polsat nie ma ich za dużo. Po co widownia? Po co kącik kulinarny?! Ciekawostki muzyczne Wrony są jeszcze do strawienia ale błagam, to nie kuchnia tv tylko kanał sportowy który na dodatek ma dopisek Premium. Patrząc jednak na to, co robi Polsat to obawiam się, że to będą trzy lata męczarni z nadzieją, że przy najbliższej okazji Canal+ znowu dostanie do rąk prawa transmisyjne.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może przy następnej rundzie meczów szydełkowanie w studio?

 

A na serio, to mam bardzo podobne odczucia jak @NobelM i również nie spędzam już całego wieczoru z LM. Brak multiligi, studio z gotowaniem, problemy z dźwiękiem, wyciszone trybuny, tragiczna Chylewska, słabi w większości przypadków komentatorzy. Ogólnie dramat. Co jakiś czas będę oczywiście sprawdzał czy się coś w końcu na lepsze nie zmieniło, ale na ten moment takie opakowanie LM odbiera mi chęć do oglądania tych rozgrywek.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki produkt jak LM stwierdzam niestety po wczorajszym otwartym oknie dla abonentów CP jest bardzo słabo opakowany. Wydane mnóstwo kasy na prawa, wynajęcie transpondera, nowe studio itp. A skutek  tych wielkich wydatków jest zapewne na prezesów CP bardzo przykry bo zdaje się że zwyczajnie ten produkt słabo się im sprzedaje. Nerwowe ruchy takie jak darmowo okno jedno dniowe czy studio w Polsat Sport (co jest da mnie już całkiem porąbane) nie przyniesie oczekiwanych efektów. Myślę że prędzej czy później bedzie korekta oferty dla kablówek jak i dla samych abonentów CP.

Edytowane przez Maximus2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Maximus2 napisał:

Myślę że prędzej czy później bedzie korekta oferty dla kablówek jak i dla samych abonentów CP.

Ja się nie zdziwię, jak po roku skasują te dodatkowe kanały i będą puszczać mecze w "zwykłych" Polsatach Sport. 3 mecze upchną na PS, PSE i PSN, zostawią 3 kanały serwisowe żeby móc pokazywać resztę. Niewykluczona zmiana pakietyzacji sportowych Polsatów, być może te z LM byłyby dostępne dopiero w pakiecie Sport HD. Normalne reklamy (czyli w Polsacie oznaczałoby to reklamy w przerwie przez 14,5 minuty :D ), brak meczów w nc+ (co jest możliwe ze względu na udostępnienie PSP dla nc+ tylko na rok), tym samym próba zarobienia na LM w inny sposób. Byłoby to swego rodzaju wywrócenie wszystkiego do góry nogami, ale jak nie będzie zysków z obecnego sposobu dystrybucji, to jest to możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roman Kołtoń nie nadaje się do komentowania meczów. Te ciągłe jego ''yyyy'' powtarzanie wielokrotnie nawet w jednym zdaniu to jakiś totalny skandal. Myślałem że tylko Wolski tak robi, ale wczoraj to było bicie rekordów.

Te studia są dramatycznie długie, fakt C+ też faworyzował wybrany przez nich mecz dnia (słynne ''musimy jeszcze pogadać o innym meczu''), ale teraz to przegięcie. Ludzie z nikąd, Cozza fanatyk Inter do meczu Juve - kto to wymyślił?!? Przecież on nigdy nie miał nic ciekawego do powiedzenia. Dariusz Wdowczyk, który nie zna piłkarzy - Chiellini w 95% jak podaje do tyłu do zawodnika (nie bramkarza) to jest to Bonucci. Spory brak przygotowania. Jak dodamy, że niektórzy są tam anemiczni, to wychodzi, że całość produktu o nazwie LM w CP jest nieprzemyślana.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- agresywna kampania dot. płacenia haraczu przez puby i inne miejsca publiczne

- studio LM otwarte w ramach Polsatu Sport

- piłkarski wtorek odkodowany dla wszystkich abonentów Cyfrowego Polsatu 

 

Czy mi się wydaje czy Polsatowi lekko pali się grunt pod stopami? 

 

Ktoś tu ewidentnie szybciej robi niż myśli. Zastanawiający jest zwłaszcza dzień wczorajszy gdzie stąd ni zowąd odkodowali Polsaty Premium dla wszystkich abonentów CP. Jeśli to miała być reklama tego pakietu to coś komuś nie pykło, bo zastanawiam się ile osób wiedziało o tej nieoczekiwanej promocji? Wydaje mi się, że niewiele, a przecież Polsat miał na to wszystko czas. Mogli reklamować ten dzień od kilku tygodni wszak była przerwa na reprezentacje i wszyscy skupieni byli na oglądaniu Ligi Narodów. 

 

Marketing robiony trochę na kolanie. 

 

Swoją drogą to ucieszyłbym się gdyby Polsatowi ten interes z LM bokiem wyszedł. 

 

Widziałem dzisiejsze studio i to jest jakaś parodia. Murzynka z "Rodziny Zastępczej" bawi się w kucharkę, Panas z Lady Pank wyjaśnia jakieś metody treningowe Wdowczykowi i Wichniarkowi, którzy do niedawna częściej gościli w polskich sądach niż studiach meczowych. Hirek Wrona inwigiluje znanym piłkarzom ipody. Premium przez wielkie P ?

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...