Jump to content
Barti

Kanały Polsat Sport Premium

Recommended Posts

Z głosu wynika, że to młode chłopaki, ale nawet dobrze sobie radzą i chce się ich słuchać.

To ma być komentarz audiodyskrypcyjny. Posluchalem chwilę tego ale mało gadają na temat gdzie się piłka znajduje, kto ją przyjmuje a taki z założenia powinien być ten komentarz. 

Edited by roberttosat

Tak właśnie ja tak miałem ani skrótów ani żadnego meczu na PSP 1 jak 2, nawet studia nie można było nagrać . Materiał chroniony zablokowany przez nadawcę. Tam w CP to komuś się sufit na łeb .....Dziś też pewnie nici z nagrania i teraz czekaj ze 3 dni zanim się na ipli pokażą. @Specjalista Cyfrowy Polsat Może wytłumaczysz skąd i dlaczego te blokady? Na PSP PPV od 3 do 6 to jeszcze rozumiem ale na zwykłych?! 

9a526d0a35248f5emed.jpg

8 godzin temu, shark napisał:

Z głosu wynika, że to młode chłopaki, ale nawet dobrze sobie radzą i chce się ich słuchać.

8 godzin temu, kingofsouth napisał:

Zawsze to coś innego jak ten Borek.  :)

8 godzin temu, roberttosat napisał:

To ma być komentarz audiodyskrypcyjny. Posluchalem chwilę tego ale mało gadają na temat gdzie się piłka znajduje, kto ją przyjmuje a taki z założenia powinien być ten komentarz. 

To komentuję chyba Gapek, z  weszło ten w wielkich okularach.

Edited by xut2zs

Też wam się wczoraj na Polsacie Sport Premium 1 w trakcie ruchu kamery działo coś dziwnego z liniami? Wyglądało to tak, jakby składały się z poprzecznych kresek. Na Polsacie Sport Premium 2 wszystko normalnie. Zastanawiam się, cz to kwestia mojego TV czy wczorajszej transmisji. Wcześniej nie zwracałem na to uwagi.

W tej chwili o wiele lepiej, chociaż minimalnie dalej widać ten efekt na liniach u góry ekranu. Może po prostu wina TV - Philips 55PUS6561.

Wykupiłeś płacisz teraz ludzie masowo wygrywają kody na graliga do ipli na całe sezony a ty nawet nagrać nie możesz tego za co płacisz:D taka polityka polsatu :D  

• Upvote 2

5 godzin temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Producent kanału może nałożyć blokadę na wybrane transmisje. 

A czemu ma służyć ta blokada?

A czemu ma służyć ta blokada?
To chyba oczywiste.
Abyś sobie nie mógł oglądać z nagrywania tylko z ledwo chodzącej IPLI w 480p.... Jak sobie wykupisz.

21 minut temu, tyrla napisał:

Debiut Grzegorza Milko jako komentator w PSP.

O nie, tylko nie on! :/

3 godziny temu, Sorek21 napisał:

Przecież na tych kanałach i tak walą powtòrki cały tydzień

No i co z tego? Nagrywanie służy temu,że oglądam interesujące mnie spotkanie wtedy kiedy ja mogę,a nie wtedy kiedy puści to TV, Nie dość,że ktoś buli za to kasę, nie może akurat oglądać meczu live i nie może go nagrać. Paranoja. 

• Upvote 4

Guest kingofsouth

13 godzin temu, xut2zs napisał:

Tak właśnie ja tak miałem ani skrótów ani żadnego meczu na PSP 1 jak 2, nawet studia nie można było nagrać . Materiał chroniony zablokowany przez nadawcę. Tam w CP to komuś się sufit na łeb .....

Zapraszam do NC+ tutaj nie blokują żadnego kanału PSP nawet  PPV można nagrać.

Się nagrywa.

https://i.postimg.cc/QCPzPhcB/47009312-285751518741243-1152649972479426560-n.jpg

https://i.postimg.cc/Y0jVbhLK/222.jpg

Edited by kingofsouth

1 godzinę temu, tyrla napisał:

Debiut Grzegorza Milko jako komentator w PSP.

Jak miałem C+ to nie mogłem gościa słuchać, zanudzał i niszczył każdy mecz. Najgorszy komentator w Polsce, już wolę Jońcę z TVP.

• Thanks 1
  • Upvote 1

Blokada nagrywania jest również teraz i coś czuje że zostanie na stałe. Niech was.....

4 godziny temu, Sorek21 napisał:

Jasne ja siedzisz w domu i nic nie robisz to może Ci to odpowiada, ja nie będę się o 10 z pracy zwalniał żeby sobie powtórkę magazynu obejrzeć. Niech sobie wsadzą te powtórki.

Oficjalna odpowiedź CP na facebooku " Pragniemy poinformować, że Cyfrowy Polsat jest jedynie dostawcą sygnału satelitarnego. Za ramówkę odpowiada producent danego kanału. Taka sytuacja występuje, kiedy wytwórca nie udostępnia możliwości nagrania danego materiału." To kto produkuję te audycje ? TVP ? Ja już nic z tego nie rozumiem.

• Upvote 1

5 godzin temu, Sorek21 napisał:

Czyli ty nie widzisz problemu?

• Upvote 1

Na bank wina Polsatu, bo w nc+ nikt nie blokuje nagrania, a wiem, bo nagrywam skróty co tydzień.

Guest kingofsouth
12 godzin temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Producent kanału może nałożyć blokadę na wybrane transmisje. 

Moglibyśmy się dowiedzieć, czemu służy ta blokada?Jaki jest powód takiej decyzji w CP?

Jeszcze jedno, to nie są wybrane transmisje, tylko blokada wszystkiego co ma miejsce na wszelakich antenach PSP.

Edited by kingofsouth

1 godzinę temu, xut2zs napisał:

Blokada nagrywania jest również teraz i coś czuje że zostanie na stałe. Niech was.....

Jasne ja siedzisz w domu i nic nie robisz to może Ci to odpowiada, ja nie będę się o 10 z pracy zwalniał żeby sobie powtórkę magazynu obejrzeć. Niech sobie wsadzą te powtórki.

Oficjalna odpowiedź CP na facebooku " Pragniemy poinformować, że Cyfrowy Polsat jest jedynie dostawcą sygnału satelitarnego. Za ramówkę odpowiada producent danego kanału. Taka sytuacja występuje, kiedy wytwórca nie udostępnia możliwości nagrania danego materiału." To kto produkuję te audycje ? TVP ? Ja już nic z tego nie rozumiem.

Czyli jedyna opcja to dla ciebie, to zakup nagrywarki sygnału HDMI, ale to nie są tanie rzeczy... :/