Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też wam się wczoraj na Polsacie Sport Premium 1 w trakcie ruchu kamery działo coś dziwnego z liniami? Wyglądało to tak, jakby składały się z poprzecznych kresek. Na Polsacie Sport Premium 2 wszystko normalnie. Zastanawiam się, cz to kwestia mojego TV czy wczorajszej transmisji. Wcześniej nie zwracałem na to uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Sorek21 napisał:

Przecież na tych kanałach i tak walą powtòrki cały tydzień

No i co z tego? Nagrywanie służy temu,że oglądam interesujące mnie spotkanie wtedy kiedy ja mogę,a nie wtedy kiedy puści to TV, Nie dość,że ktoś buli za to kasę, nie może akurat oglądać meczu live i nie może go nagrać. Paranoja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

 

13 godzin temu, xut2zs napisał:

Tak właśnie ja tak miałem ani skrótów ani żadnego meczu na PSP 1 jak 2, nawet studia nie można było nagrać . Materiał chroniony zablokowany przez nadawcę. Tam w CP to komuś się sufit na łeb .....

Zapraszam do NC+ tutaj nie blokują żadnego kanału PSP nawet  PPV można nagrać.

Się nagrywa.

https://i.postimg.cc/QCPzPhcB/47009312-285751518741243-1152649972479426560-n.jpg

https://i.postimg.cc/Y0jVbhLK/222.jpg

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blokada nagrywania jest również teraz i coś czuje że zostanie na stałe. Niech was.....

4 godziny temu, Sorek21 napisał:

Przecież na tych kanałach i tak walą powtòrki cały tydzień

Jasne ja siedzisz w domu i nic nie robisz to może Ci to odpowiada, ja nie będę się o 10 z pracy zwalniał żeby sobie powtórkę magazynu obejrzeć. Niech sobie wsadzą te powtórki.

Oficjalna odpowiedź CP na facebooku " Pragniemy poinformować, że Cyfrowy Polsat jest jedynie dostawcą sygnału satelitarnego. Za ramówkę odpowiada producent danego kanału. Taka sytuacja występuje, kiedy wytwórca nie udostępnia możliwości nagrania danego materiału." To kto produkuję te audycje ? TVP ? Ja już nic z tego nie rozumiem.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
12 godzin temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Producent kanału może nałożyć blokadę na wybrane transmisje. 

Moglibyśmy się dowiedzieć, czemu służy ta blokada?Jaki jest powód takiej decyzji w CP?

Jeszcze jedno, to nie są wybrane transmisje, tylko blokada wszystkiego co ma miejsce na wszelakich antenach PSP.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, xut2zs napisał:

Blokada nagrywania jest również teraz i coś czuje że zostanie na stałe. Niech was.....

Jasne ja siedzisz w domu i nic nie robisz to może Ci to odpowiada, ja nie będę się o 10 z pracy zwalniał żeby sobie powtórkę magazynu obejrzeć. Niech sobie wsadzą te powtórki.

Oficjalna odpowiedź CP na facebooku " Pragniemy poinformować, że Cyfrowy Polsat jest jedynie dostawcą sygnału satelitarnego. Za ramówkę odpowiada producent danego kanału. Taka sytuacja występuje, kiedy wytwórca nie udostępnia możliwości nagrania danego materiału." To kto produkuję te audycje ? TVP ? Ja już nic z tego nie rozumiem.

Czyli jedyna opcja to dla ciebie, to zakup nagrywarki sygnału HDMI, ale to nie są tanie rzeczy... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekam aż się na ipli ukażą i obejrzę za jakieś 2 tyg. bo tyle im to zajmuje,żeby udostępnić to za darmo. W między czasie będę omijał wszelkie strony z wynikami i będę żył w błogiej nieświadomości co do wyników, Za 2 tyg. będę oglądał retransmisję jak audycję na żywo. Na magazyn Ligi Narodów z 19.11 czekam do tej pory?

36 minut temu, kingofsouth napisał:

Moglibyśmy się dowiedzieć, czemu służy ta blokada?Jaki jest powód takiej decyzji w CP?

Jeszcze jedno, to nie są wybrane transmisje, tylko blokada wszystkiego co ma miejsce na wszelakich antenach PSP.

No właśnie, jaki tu sens przy powtórkach na kanałach i w IPLI. Nie rozumiem, może to jakieś dziecko członka zarządu decyduje o tym, bo utworzono mu spec etat.

Stan na godz. 20.18 Jest wczorajszy magazyn LM na IPLI. Przynajmniej tam go nie zakodowali. :D

Edytowane przez xut2zs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz bardzo małą wyobraźnię.
Ja oglądam (przynajmniej do tej pory tak robiłem) 2-3 mecze, jeden po drugim.
Wyobraź sobie, nie znając wyniku. Jeden na żywo i kolejne zaraz po nim.
Po to mam możliwość nagrywania aby taka właśnie możliwość mieć. CP mi ją odebrał.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Sorek21 napisał:

Nie widzę w ogòle sensu oglądania całych spotkań z odtworzenia znając ich wyniki. Sport tylko na żywo.

OK, sam jeśli oglądam to na żywo , jednak uważam,że po prostu taka ewentualność powinna być. Tak po prostu, Czasami coś nagrywam, chociażby dla archiwizacji ważnych wydarzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...