Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth
W dniu 25.10.2018 o 09:52, wislok napisał:

Ta cena jest zdaje mi się za wysoka, to są trzy dni meczowe (razem z LE) raz na dwa 2-3 tygodnie gdzie realnie człowiek obejrzy raczej 6 spotkań, no chyba,że będzie skakać . Każdy mecz to super sprawa- wybór,ale szczerze to zdecydowana większość wybierze PSG-Napoli lub Barcelona-Inter aniżeli spotkanie Lokomotiw- Porto czy Galasaray-Schalke. Poza tym jak ktoś już wspomniał to nie reprezentacja, która cieszy się dużo większym zainteresowaniem - powiedziałbym 3-4 -krotnie większym co pokazują wyniki oglądalności LM na otwartym kanale. Mecze najlepszych ekip zbierają po 2 mln widzów, kiedy mecz reprezentacji to jest te 6-8 mln widzów. 

 

 

Cena za wysoka? Jeśli CP rozdaje 11 tys kodów dostępu do PSP na Ipla na cały sezon. To coś tu musi być nie tak.

Kto przy zdrowych zmysłach wykupi teraz ten pakiet???

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, the cable guy napisał:

Ludzie głównie narzekają przez robienie cyrku z LM w postaci gotowania czy kącików muzycznych. Wygląda to jak gminne dożynki, a nie poważna stacja sportowa.

Nie tylko to. Eksperci są po prostu tragiczni. Dziekanowski nie potrafi wymawiać prostych nazwisk, a to jakie brednie wygadywał dziś Hajto po prostu go dyskwalifikuje. Słów mi już brakuje na niego, nie wiem co on pali przed studiem. Gość zachwycał się dziś piłkarzami których dziennikarze Eleven co weekend wyśmiewają. Jakby tego było mało to dziś Hajto chyba pomylił Fabiana Ruiza z Mario Ruim i co się tam ględził, że lewy obrońca Napoli rywalizuje na co dzień z Zielińskim. Chwalił go jakiego on niby ma skilla xDDD Jak to przecież najsłabsze ogniwo Napoli. Oficjalnie: Hajto oszalał, zwariował. Polsat chyba też skoro związał się z nim kontraktem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa razy próbowałem obejrzeć studio i za każdym razem po kilku minutach dawałem sobie spokój. @Project_ALF niestety Polsat wystawia ludzi, którzy nie mają pojęcia o piłce, albo w ogóle się nią na co dzień nie interesują. Nie ma się co dziwić, że później są zagubieni przy meczach LM skoro nawet najmocniejszych pięciu lig nie oglądają... Często odnoszę wrażenie, że "ekspertów" do tej telewizji dobiera się na zasadach znajomości. "Niech kolega dorobi" to moim zdaniem ich dewiza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pierwszy raz miałem okazję "podziwiać" te kanały w IPLI(oczywiście kilka razy zdarzyło mi się buforowanie na meczu Barcy i potem podczas skrótów). Zacznę od pochwał, bo ich jest mniej. O dziwo podobał mi się komentarz podczas meczu w Mediolanie(Strejlau to klasa sama w sobie, a i Iwanow dawał radę) i tyle. Komentatorzy podczas starcia Liverpoolu- tragedia. Logo kanałów na pół ekranu(zazwyczaj nie zwracam na takie sprawy uwagi, ale tu było już przegięcie) jeszcze z tym śmiesznym dopiskiem Super HD. :)

"Eksperci" typu Hajto czy Dziekanowski to już w ogóle śmiech na sali. Przerost ego nad merytoryką.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się chciał ustosunkować do waszych wypowiedzi o studiu przedmeczowym, ale tego nie zrobię, bo go już nie oglądam. :D A po meczu oglądam studio tylko do momentu pokazania bramek z innych spotkań i PAPA. :D

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, kingofsouth napisał:

 

Cena za wysoka? Jeśli CP rozdaje 11 tys kodów dostępu do PSP na Ipla na cały sezon. To coś tu musi być nie tak.

Kto przy zdrowych zmysłach wykupi teraz ten pakiet???

Tak, za wysoka i jak widać się wzięciem nie cieszy skoro zaczęli to rozdawać licząc zapewne,że później po prostu część wykupi. 40 zł za 7 dni czy 360 zł za cały sezon w Ipli to za dużo. Rozgrywki są rozgrywane przez 2-3 dni(licząc z LE) co 2-3 tygodnie. Nic innego ten kanal nie oferuje, ja go poza dniami meczowymi nawet nie odpalam. Zainteresowanie też chyba nie jest za wielkie bo problemów jak np. przy KSW brak, a to,że nagle po tylu latach poprawili znacząco jakość usługi znając Polsat nie chce mi się wierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak cena za wysoka? W CP do niedawna płaciłem w teorii abo 85 PLN, po nowemu 95, więc 10 więcej, ale pierwsze 6 miesięcy gratis i ostatnie 6 umowy urywam, więc 5 PLN /miesiąc za LM to kwota śmiesznie niska.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze jest to, że takie było zamieszanie z tym całym Super HD, a się okazało, że jakość taka jak w przypadku meczów Premier League na C+ Sport. Tak wygląda moje porównanie "na oko". Jeszcze dodatkowo wprowadzają zamieszanie ze studiem w Polsacie Sport i ludzie myślą, że będzie tam pokazany też mecz... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wojtek509 napisał:

Jak cena za wysoka? W CP do niedawna płaciłem w teorii abo 85 PLN, po nowemu 95, więc 10 więcej, ale pierwsze 6 miesięcy gratis i ostatnie 6 umowy urywam, więc 5 PLN /miesiąc za LM to kwota śmiesznie niska.

 

Jednak cena PSP w Ipli - 40 zł za 7 dni, czy 360 zł do końca sezonu to chyba już nie jest kwota śmiesznie niska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, the cable guy napisał:

Najśmieszniejsze jest to, że takie było zamieszanie z tym całym Super HD, a się okazało, że jakość taka jak w przypadku meczów Premier League na C+ Sport. Tak wygląda moje porównanie "na oko". Jeszcze dodatkowo wprowadzają zamieszanie ze studiem w Polsacie Sport i ludzie myślą, że będzie tam pokazany też mecz... 

O to im chodzi. Klient przekąski otrzyma za darmo, a za ciepły obiad trzeba jeszcze zapłacić dodatkowo już czując zapach unoszących się smaczności:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, wislok napisał:

Jednak cena PSP w Ipli - 40 zł za 7 dni czy 360 zł do końca sezonu to chyba już nie jest kwota śmiesznie niska.

To i tak nic w porównaniu do 40 zł za jeden mecz w PPV :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inter - Barcelona

Początek meczu i "posłuchajmy kibiców Interu", a trybuny tak wyciszone, że nic nie było słychać.  ?

 

Atletico - BVB 

Gadanie o bzdetach, wpada pierwsza bramka i zero emocji. Tylko "o, gol" i dalej gadamy.

Edytowane przez Barti
Na forum nie wyrażamy się wulgarnie. Usunięto fragment postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tak było wcześniej,  ale właśnie przed chwilą włączyłem aplikacje nc+Go na telefonie,  a tam wielka informacja na cały ekran o meczu o 20:50 w Polsat Sport Premium 1 i dwie opcje do wyboru: włączyć transmisje (powoduje to włączenie kanału Polsat Sport Premium) albo przejście do nc+Go. 

Cóż za promocja kanałów Polsatu w nc+... Kto by pomyślał. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...