Jump to content

Emil.1603

Users
 • Content Count

  11999
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

575 Rewelacyjna

About Emil.1603

 • Rank
  Mocny Full! :D

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Wielka Brytania.
 • Hobby
  Games & techs | TV | Media | TV series & movies | Politics | Skyscrapers | Traveling | History | Deep & future house.

Recent Profile Visitors

2732 profile views
 1. Emil.1603

  Kanały grupy Discovery

  No inne programy w innych kanałach Discovery
 2. Emil.1603

  Kanały grupy Discovery

  Ja nie wiem, ale jeśli nie, to mamy kolejny efekt przejęcia programów z CANAL+ DISCOVERY do kanałów Discovery.
 3. Emil.1603

  Polsat

  O tym programie wiadomo już od stycznia. Poza tym, to ma być jakieś randkowe reality show. Nie doszukiwałbym się w tym konkurencji dla Big Brothera. Zwłaszcza że będzie to emitowane jesienią, a nie wiadomo czy wtedy TVN będzie kontynuować swój program czy wrócą z nim na wiosnę czy może skończą na tej edycji i zapomną.
 4. Wychodziłoby w zaokrągleniu sklepowym jakieś 2,200 zł po przeliczeniu z euro (z dolara nigdy się nie przelicza!) + może jakieś podatki jeszcze doliczone. Obecnie będzie się toczyła walka o to aby zaprezentować pełną specyfikację jak najpóźniej i wydać sprzęt jak najwcześniej. Sony coś tam już puściło, ale to wciąż są tylko ogólniki, z których ciężko cokolwiek wywnioskować.
 5. Emil.1603

  Big Brother (TVN 7)

  Ile to już razy Łukaszek szczycący się swoją męskością był nominowany do odejścia?
 6. Emil.1603

  Polsat News

  Co to za multipleks, który nadaje w jakości, którą lepiej przemilczeć i który ma tak zabójczą popularność, że nie widać aby to miało jakikolwiek wpływ na oglądalność każdego z obecnych tam kanałów
 7. Emil.1603

  Polsat News

  Polsat News kombinuje jak koń pod górę. Cały czas chyba nie mogą się pogodzić ze swoim procentem udziału w rynku. Nowe studio? Nie pomogło. Nowa ramówka, która miała być schludna i uporządkowana? Nie pomogła. Zmiana narracji na prawo? Nie pomogła, a może nawet zaszkodziła. Kolejne zmiany i korekty. To Superstacja powoli robi się coraz ciekawsza.
 8. Emil.1603

  TVN

  Dla mnie jakąś, bo nie zagłębiałem się w takie szczegóły.
 9. Zestawy są różne. Ja ze swoim Xbox One X dostałem po miesiącu dla Xbox Live Gold i Xbox Game Pass. Były/są również zestawy startowe, czyli sama konsola Xbox One X (biała) z trzymiesięcznymi subskrypcjami dla obu usług. Microsoft poszedł bardzo na łatwiznę z One S All-Digital, bo nawet po otwarciu konsoli znajdziemy porty na dysk twardy czy przycisk eject. Słabiutko. Bardzo niskim kosztem to zrobiono, a cenę za mocno podbito. Nawet jeśli to jest tylko cena wyjściowa, detaliczna. £149.99/$199.99 z półrocznym Game Passem czy trzymiesięcznym Game Pass Ultimate i mogłoby to im pewnie całkiem fajnie pójść.
 10. Emil.1603

  TVN

  Zacznijmy od tego, że nie wiadomo czy serial trafi do TVN. Patrząc na to, że inwestują trochę w ramówkę TVN 7 i powtórki tam emitowane mają jakąś oglądalność, to moim zdaniem nowy sezon również będzie pokazywany tam premierowo.
 11. A co to ma do rzeczy? Taki pożar to nie tylko tragedia religijna, ale i cywilizacyjna i kulturowa na przestrzeni setek lat. Bez względu czy dotyczy to chrześcijaństwa czy innych wymysłów. Jeśli tak na to patrzysz, to jakie były relacje w Czechach, które są krajem chrześcijańskim, ale jedynie wśród ok. 10% obywateli?
 12. Xbox Game Pass Ultimate w Polsce będzie kosztować 54,99 zł/mies., czyli taniej o 14 zł. Osoby, które już mają obie subskrypcje, będą mogli się zapisać do nowego wariantu subskrypcji, lecz nie podano szczegółów. Pewnie zwrócą różnicę w ramach gift cardu. Obecnie Ultimate będą mogli wypróbować Insiderze, a ostatecznie do wszystkich trafi w późniejszym okresie tego roku.
 13. Przykładowo The Division 2 u siebie w pudełku dostanę już za £34.99, a cyfrowo teraz w promocji Microsoftu jest za £41.99. Opłacalność zerowa. Co do Xbox One S All-Digital Edition to jego cena detaliczna może jest niższa od One S o $50, ale to wciąż za mało, aby zainteresować potencjalną klientelę. Do tego słaba zawartość, bo Minecraft, Sea of Thieves oraz Forza Horizon 3. A wystarczyło zamiast tego dorzucić przynajmniej półroczną subskrypcję Xbox Game Pass, w której mamy najnowszą Forzę Horizon 4 oraz pozostałe gry. A także ponad 200 innych. Samą konsolę mogli wycenić na £149.99/$199.99 i od razu byłoby lepiej. Obecnie wygląda to komicznie i żenująco słabo, bo w promocji na Microsoft Store kupimy normalnego One S za $249.99, a obok tego jest stary-nowy One S All-Digital również za $249.99. Z czym do ludu?! Ciekawe o ile będą sklepy będą zbijać cenę, bo np. Simply Games sprzedaje gołego One S za jedyne £179.85, czyli o ok. £20 mniej od tej beznapędowej wersji. Za £23.99 można mieć pół roku Game Passa i o wiele lepiej to wygląda. Podsumowując… Pomysł jak na obecne czasy jest ciekawy, bo to jest tylko opcja, alternatywa, a osób korzystających z cyfry nie brakuje. To samo niedzielniaków, casuali dla których Game Pass jest bardzo dobrą ofertę. Jednak sama cena oraz zawartość to spore nieporozumienie.
×