Jump to content

Emil.1603

Users
 • Content Count

  12669
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1003 Rewelacyjna

About Emil.1603

 • Rank
  Mocny Full! :D

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Wielka Brytania.
 • Hobby
  Games & techs | TV | Media | TV series & movies | Politics | Skyscrapers | Traveling | History | Deep & future house.

Recent Profile Visitors

4338 profile views
 1. Ile już razy oni zmieniali, modyfikowali, psuli, kombinowali z tym logotypem? Jeden bzdurny kanał, ale taki śmietnik w tak prostych rzeczach.
 2. NOWA TV zrobiła jeszcze gorzej i bezczelniej niż Polsat w 2008 r., czyli ot tak bez powodu przerwali emisję Fali zbrodni po III sezonie olewając dwa pozostałe.
 3. Ktoś kto odpowiadał za grafikę ekranową zmarnował miejsce dublując parę rzeczy: TVN 24 BiS, Jest porozumienie ws. Brexitu, Wydanie specjalnie. Szkoda, że jeszcze NA ŻYWO nie wkleili w trzech różnych miejscach. Linia ideologiczna TVN-u to jedno, ale również lubią taką lekką tanią sensację bazującą na stereotypach oraz przekazywaniu gorszącego przekazu. Szczególnie w przypadku informacji związanych z takimi krajami jak Korea Północna. Co najczęściej lub zawsze się o niej mówi? Najgorsze doniesienia, fake newsy lub jakieś prześmiewcze rzeczy tworząc z tego absurd. O czym opowiadała kilka lat temu sama Ewart… 🤦‍♂️ No ale takie coś niestety się sprzedaje, klika, ogląda. To jest największa bolączka TVN 24 (BiS). Chcesz cokolwiek obejrzeć, to trzeba szukać od d#py strony przez Google, a nie raz algorytmy i tępe spamowanie to po prostu utrudniają. A dwa, na stronie tvn24.pl nie znajdziemy pełnych wydań różnych programów, a jedynie wycinki z rozmowami. Nie wiem jak jest w przypadku TVN 24 GO i w sumie nie chcę wiedzieć, bo to już jest jakiś szczyt zdzierania kasy tworząc z powszechnego zwykłego źródła informacji jako produkt luksusowy, produkt premium. EPG to jest problemem od lat. Czy to rozjazd godzin od czasu do czasu w nocnej ramówce powtórkowej, czy właśnie [beep]skie oznaczanie dokumentów jako Film dokumentalny, mimo że wcześniej sami na antenie lub paskach zapowiadają konkretne tytuły. Kiedyś na stronie internetowej TVN 24 BiS (wtedy jeszcze jako stare dobre TVN 24 Biznes i Świat) była rozpiska z dokumentami w danym weekendzie. Nawet nie wpadli na pomysł stworzenia dedykowanej zakładki ze spisem tych dokumentów, aby móc sobie odpalić w Playerze czy innym źródle. Zbiory mają niemałe, patrząc na to na przestrzeni tylu lat samego cyklu Ewy Ewart. Jednym słowem, oceniając to co zrobili z tym kanałem… Przykre!
 4. Gdyby był tylko w HD, to nie byłby już taki świetny?
 5. Jeśli jest tak jak mówisz, to dlaczego Superstacja HD pojawiła się na satelicie po blisko 3 latach od debiutu?
 6. A była w ogóle jakaś kampania reklamowa przed zmianami czy wszystko nagle z dnia na dzień z paroma informacjami? Obstawiam, że właśnie to pierwsze.
 7. I co panie Kurski? Da się? Oczywiście, że się da! 😉 Nawet nie potrafią dogadać się z Cyfrowym Polsatem i Platformą CANAL+, aby chociaż udostępnić internetową aplikację w ramach swoich dekoderów z bezpośrednim dostępem na wszystkich kanałach TVP i odpowiednią adnotacją o tym. Coś na zasadzie brytyjskiego „red button”. A jakie to też były zapowiedzi o przejściu TVP 3 na HD. Ważniejszy był start dwugodzinnego TVP Wilno 🤷‍♂️ Brawo Rai! Tak to się robi! 💪
 8. To dlaczego ktoś pisał w zeszłym tygodniu, że już w środę TVP KULTURA HD miała się pojawić?
 9. A przypadkiem nie miało to być od 23 października? 🤔
 10. Nie, ale myślałem czy dziadkowi na jego umowie by nie wziąć na próbę, bo on lubi i wędkarstwo i motoryzację. Jak i też takie niejasne sytuacje bez żadnego uprzedzenia są dla mnie co najmniej dziwne.
 11. Dlaczego usunęła nagle bez żadnych zapowiedzi francuskie Chasse & Pêche, Automoto La chaîne oraz XXL? 🤔
 12. Emil.1603

  TVP INFO

  Ciekawe jak teraz tą swoją chorą propagandą będą próbowali ukrywać na siłę przed widzami istnienie Konfederacji, przed którą już tak łatwo nie uciekną.
 13. Czy ma może ktoś nagraną czołówkę Czasu decyzji?
 14. Emil.1603

  TVP INFO

  Coś tam wspomnieli kilkanaście minut temu, ale dodając, że jeszcze nic nie jest przesądzone. Z taką dozą ostrożności
 15. To jest dość naturalne w korporacji. Usuwa się zdublowane lub niepotrzebne stanowiska. Jeśli ludzi nie da się wrzucić gdzieś indziej przez kompetencje, to co mają z nimi zrobić? A w takiej branży i w takich czasach, gdzie mamy LinkedIn, headhunterów i bardzo rozmaite firmy, to nie będą mieli problemów, aby znaleźć sobie coś nowego i innego.
×
×
 • Create New...