Skocz do zawartości

Emil.1603

Użytkownicy
 • Zawartość

  11266
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

247 Rewelacyjna

O Emil.1603

 • Tytuł
  Mocny Full! :D

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wielka Brytania.
 • Zainteresowania
  Games & techs | TV | Media | TV series & movies | Politics | Skyscrapers | Traveling | History | Deep & future house.

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Odnośnie zmiany PlayStation ID, to nie cieszyłbym się tak z tego.
 2. Emil.1603

  Kanały MWE za granicą: MWE Networks International

  To może ktoś się pochwali wyglądem tego kanału? Jacyś użytkownicy forum mają dostęp do oferty tej platformy, więc nie powinno być z tym większych problemów
 3. Emil.1603

  Eleven Sports (UK & Ireland)

  Jak podaje Broadband TV News, ELEVEN SPORTS może zakończyć swoją działalność zaledwie po czterech miesiącach nadawania.
 4. Emil.1603

  Cyfrowy Polsat GO & On The Go

  Z tymi kanałami każdy ma jakiś problem. Cyfrowy Polsat z Polsatem w IPLI czy tutaj. Grupa TVN ze swoim TVN w player.pl czy powiązanym nc+ GO. A także TVP z najbardziej obowiązkowymi TVP 1 oraz TVP 2 w ramach TVP Stream. To jest dopiero bubel. Skoro to są kanały „must carry”, to powinno to dotyczyć wszystkich, bez wyjątków.
 5. Emil.1603

  Showmax

  Ma być na sprzedaż.
 6. Emil.1603

  Top Kids

  Obstawiam dołączenie POWER TV do EPG Cyfrowego Polsatu. Skoro TOP KIDS ponownie nie pojawi się na satelicie.
 7. Zaoszczędzone pieniążki z przegranego przetargu na rozgrywki UEFA przynajmniej nie poszłyby na zmarnowanie.
 8. Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CINEMAX, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, Najem WiFi Premiumbox+ 20 zł Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 108,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Cinemax 0 zł/m dla Abonentów, Filmbox Pack 0 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (07/18), Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów, Najem WiFiPremiumBox+5zł dla Abonentów Czas trwania umowy (okres oznaczony umowy) od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +24 mies. KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 124,99 zł Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl Umowa przedłużona bez wypowiedzenia. Obecna umowa to 119,90 zł za Extra+ z CANAL+ z multiroomem. Jak dla mnie, to dostaję więcej za nic, bo mieszkam poza Polską, więc ta różnica to jakiś £1, czyli grosze. A zależało mi jedynie na HBO.
 9. Emil.1603

  Przetarg na transmisje Ekstraklasy

  Czyli co? TVP znowu przepłaciło?
 10. Emil.1603

  Top Kids

  @SatZnawca, a daj spokój. Szkoda taką pseudo-dyplomację nawet komentować.
 11. Emil.1603

  Showmax

  Inwestorów interesują też zyski i przychody oraz to jak sobie radzi cała firma, a nie tylko sztucznie nadmuchana liczba użytkowników.
 12. Emil.1603

  Top Kids

  Pomyśl. To jest celowa zagrywka ze strony nadawcy, aby każdemu zrobić nieśmieszne niespodzianki. Najpierw rzucają nam datami i dużymi hasłami, a później dziecinada z jakąś zgaduj-zgadula. Do pojutrza znowu tutaj będzie ruch, a jak okaże się że to kolejna jakaś kablóweczka, to szał opadnie i będzie cisza przez kolejne tygodnie. Chyba że ktoś znowu zapyta o rzekome nowości.
 13. Emil.1603

  Showmax

  Cyfrowy Polsat dużo kupował, ale to jest zbyt rozległa sprawa. Ostatnie wydarzenia polityczne odsłaniają trochę cienia, np. na szybkie klepnięcie zgody UOKiK na kupno NETII. Czy przejmą polski oddział Showmax? Tylko czy mieliby w tym interes? Właściciel serwisu przez ostatnie miesiące bawił się w rozdawnictwo. Jak nie kody w Coca-Coli i innych ich produktach, to teraz znowu w czymś rozdają dostęp. Jak wystartowali mocno, tak szybciutko się skończyło. Trochę szkoda, bo pewnie na Kler sobie poczekamy dłużej. O ile przejęcia praw do różnych produkcji szybko znajdą nowych właścicieli. I tutaj każdy może coś ugrać. CANAL+, HBO, Netflix, Amazon, a może też nawet bieda Polsat. Ciekawe też do kogo pójdzie Ucho Prezesa. Chyba że skończą sezon i później cały serial. Serial, który i tak już nie ma takiego szumu wokół siebie jak na początku. Trzeba będzie szybciej nadrobić niektóre seriale i filmy z tego serwisu. A co takiego złego Tobie zrobił Amazon czy Netflix?
 14. Emil.1603

  TVN 24 International

  Szkoda. TVN ze swoim zapleczem miał szansę na zbudowanie takiej prawdziwej międzynarodowej wersji TVN 24, która mogła wypaść o wiele lepiej od takiego Poland In. Niestety, ale mają to na własne życzenie. Gdzie kanał był dostępny? Chyba tylko w niemieckim wilhelm.net. A co z pozostałymi operatorami, którzy oferują polonijne pakiet? Co z przekazem internetowym (np. w ramach player za granicą), dzięki któremu można oglądać wiele konkurencyjnych kanałów na żywo przez ich własne strony czy nawet na YouTube’ie. A byłem bardzo ciekaw jak TVN 24 International wygląda w praktyce. Nawet jeśli tylko same belki oraz rozmowy prowadzących i reporterów były po angielsku i niczym innym się to już nie różniło. Nie dowiemy się już i nie zobaczymy. To był chyba najkrócej nadawany kanał przez Grupę TVN (Discovery Polska), bo jedynie 8 miesięcy, 28 dni / 273 dni.
 15. Emil.1603

  Relacje na żywo w telewizjach informacyjnych

  To jest oczywiste. Z tym, że reakcje zagranicznych (a dla wybranych krajów lokalnych) telewizji są natychmiastowe. Z polskimi natomiast telewizjami jest bardzo różnie. Dlatego też powstał ten wątek, aby spróbować to podsumowywać przy wielu różnych okazjach.
×