Skocz do zawartości

Emil.1603

Użytkownicy
 • Zawartość

  11563
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

359 Rewelacyjna

O Emil.1603

 • Tytuł
  Mocny Full! :D

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wielka Brytania.
 • Zainteresowania
  Games & techs | TV | Media | TV series & movies | Politics | Skyscrapers | Traveling | History | Deep & future house.

Ostatnie wizyty

2331 wyświetleń profilu
 1. Emil.1603

  TV Trwam

  Znowu? Ile razy jeszcze będą wałkować ten film do końca kadencji? Poza tym, telewizja kościelna powinna być chyba neutralna politycznie. Znaczy, w normalnym państwie z normalnym podejściem do obu rzeczy.
 2. Emil.1603

  NOWA TV

  Nic nie muszą. Polsat ma 49% w telewizji, NOWA TV robi się śmietnikiem z ich produkcjami, za samą stronę internetową też odpwiada Polsat. Jak jeszcze był serwis 24 godziny, to zdarzyła się jakaś wymiana materiałów (chyba jak Tusk był któregoś razu w Polsce, to ich zdjęcia wykorzystano w Polsacie News czy Wydarzeniach). Sama umowa o współpracy gwarantuje wymianę materiałów, więc tym bardziej nie muszą niczego zakrywać.
 3. Emil.1603

  NOWA TV

  Od 4 marca.
 4. Emil.1603

  NOWA TV

  Innymi nowościami będą również Pielęgniarki, Małolaty, 2XL oraz jakiś rosyjski serial fabularny Znaki losu 😅 Rano, od 7:00 do 7:45, ma być też program informacyjny. Nie wiadomo jeszcze jaki. Pewnie coś z Polsatu.
 5. Emil.1603

  Polsat News 2

  Polsat powinien definitywnie zamknąć ten kanał, a nie bawić się w kolejne śmieszne rebrandingi. Nic na tym nie stracą, bo wielkiego majątku na pewno na nim nie zarabiają. Polsat Biznes i Świat? I co jeszcze? Polsat Biznes, Świat, Celebryci i Pogoda?
 6. Po tylu latach, a dokładnie 1712 dniach, w końcu już jest! 😁 Znaczy, przyszło do mnie już wczoraj. Takie sklepy to ja lubię. Mimo że gra jest w Xbox Game Pass i nie należy do najwyżej ocenianych, to pudełeczko jako namacalny dowód, że ta gra już jest, musiało się u mnie znaleźć 👌
 7. Emil.1603

  Polsat

  Opłacało im się na jeden dzień?
 8. Emil.1603

  Top Kids

  Oj, chciałbym! 😁 Tak siedzę w jutubach, że od paru dni znowu oglądam sobie The Cramp Twins. Jedna z najlepszych kreskówek i przede wszystkim niezniszczona przez wciskaną wszędzie na siłę cenzurę, równość, tolerancję, poprawność polityczną.
 9. Emil.1603

  TVN

  Miesiąc obsuwy? No to już widzę, jak TVN przegrywa wiosnę z nudnymi już jak flaki z olejem tasiemcami po 50 edycji od Polsatu.
 10. Emil.1603

  Superstacja

  Nie, nie lepiej.
 11. Emil.1603

  Polsat Games

  Tak, to jest to samo. Tym bardziej w dzisiejszych czasach, gdzie praktycznie wszystko co jest związane z gamingiem ogląda się na YouTube, Twitchu, Mixerze. Często też bez reklam z tabletkami na zaparcia i w lepszej jakości, pomimo różnej kompresji.
 12. Emil.1603

  Dekoder EVOBOX IP - dyskusja ogólna.

  Dekoder z wyglądu jest dość brzydki. Szkoda, że nie utrzymują tej samej linii, jeśli chodzi o design. Natomiast o tym, że EVOBOX IP powstanie, to było wiadome od dawna. Jakoś po premierze EVOBOX PVR lub nawet przed nią. Na polskiej stronie ze znakami towarowymi czy patentami widniały różne nazwy z rodziny EVOBOX. Nie mam pewności, czy nie było tam też przypadkiem EVOBOX 4K.
 13. Emil.1603

  Polsat Games

  Poza anime, wszystko i tak znajdziesz na YouTube’ie.
 14. Emil.1603

  Superstacja

  Przewaga TVN 24 nad TVP INFO to jakieś ×1.9, a sam kanał też nie ma takiego zasięgu. 70% bodajże. No ładnie! 😁 Superstacja? Może wypadałoby zainwestować w jakąś kampanię promocyjną? Może spróbować wejść do DVB-T zamiast jakiegoś innego kanału Polsatu? Bo to czy nadaje w dobrym SD czy średnim HD, to nie ma żadnego znaczenia. To nie kanał podróżniczy czy filmowy. Wiadomo, że lepiej byłoby, aby nadawał już w HD praktycznie wszędzie, a nie tylko w wybranych kablówkach, ale bardziej liczy się też przekaz.
 15. Emil.1603

  TV Puls

  A czy jak ówczesny News Corp. przejął pakiet kontrolny, to czy telewizja była wtedy na sprzedaż czy po prostu Amerykanie się nimi zainteresowali? Poza tym, nie zawsze trzeba wywieszać karteczki NA SPRZEDAŻ, aby ktoś z zewnątrz się zainteresował jakimś podmiotem. Miałbyś drugi Polsat. Dosłownie. Czyli nic ciekawego i interesującego na długą metę. Jakiś czas temu on sam lub ktoś z TV Puls mówił, że nie wykluczają, aby ktoś w nich zainwestował. Coś takiego. Oj, oj. Daleko odleciałeś. Oni niech zajmą się swoimi biznesikami. Radio Zet, TV Puls oraz inne media o podobnej skali niech zostawią w spokoju. Każdy wie czym to mogłoby się później skończyć.
×