Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mija rok i co myślisz, ze już ze swoim projektem by nie wystartował? Myślę, że to miało być radio razem z Twarowskim ale nic z tego nie wyszło. Twarowski wrócił na stare śmieci a Smokowski po prostu znalazł nowego pracodawcę.

Przecież jego zakaz konkurencji kończy się dopiero w sierpniu.

 

Od początku było mówione, że Smokowski i Twarowski będą realizować swoje osobne projekty.

 

Smokowski już w grudniu mówił, że chciałby pracować "po drugiej stronie kamery". Może to być produkcja.

W Canal+ chciał łączyć nowe projekty z kontynuacją dotychczasowej pracy. Zgody nie dostał. Może w Polsacie podeszli do tego inaczej. A może po prostu Smokowski zmienił zdanie i zdecydował się po prostu przejść do Polsatu. Tego nie wiemy.

 

Tutaj więcej o spotkaniu z grudnia 2017 w Łodzi, kiedy mówił m.in. o swoich planach:

https://igol.pl/tomasz-smokowski-odwiedzil-lodz/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może zrobić pomiar bitrate?

15603758966693363422.jpg

 

Od lewej PSP3 ~12.88mbps, PSP2 ~14.23mbps i PSP1 ~15.46mbps

 

A co powiedział? Bo ja mam włączony TV w tle i chyba mi umknęło ;)

Opowiadal o jakimś ekspercie z Ligue z którym spotkamy się nie raz. Nie pamiętam o kim mówił, ale o kimś kto jest dziś w studio. W każdym razie, dla mnie to zabrzmiało tak jakby tą L1 mieli. Może po prostu moja nadinterpretacja.. czas pokaże ;)

Edytowane przez wyx11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam pierwszy raz dzisiaj studio i lekko mówiąc jest średnio... Wizualnie wszystko się zgadza, ale merytorycznie już gorzej... Nudą wieje. Jedynie ROKO ma pasję. Ludzie pokroju Dziekanowskiego, Łapińskiego czy Golańskiego to drzewa - wierzby płaczące... Nie da się ich słuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roko, to ma pasję jak po meczu gada co innego, niż prawił 2 godziny przed meczem... taki to pasjonat... do tego na swoim pasjonackim kanale na jutubie ile to się nie napłakał na Woźniaka w kadrze, a Wdowczyk, co handlował razem z Woźniakiem mu obok na kanapie nie przeszkadza.

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niestety jego największa wada, że nie jest stały "w uczuciach" :) W Cafe Futbol jest to samo... Jednakże na tle ww. wymienionych wypada dobrze.

 

Lubię Chylewską, ale do tego studia to ona mi jakoś nie pasuje.

 

Brakuje w tym wszystkim "truskawki na torcie" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi Chylewska w ogóle nie pasuje do Polsatu. Nie mówiąc już o meczu piłki nożnej. 

 

 

Ludzie pokroju Dziekanowskiego, Łapińskiego czy Golańskiego to drzewa - wierzby płaczące... Nie da się ich słuchać.

jw. 

 

świetne porównanie  :rofl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chylewska nie stanie się nagle ekspertem od piłki nożnej. Nie chodzi o płeć, tylko jakby ona siedziała w futbolu przez lata jak Pani Daria to co innego. Generalnie uważam,że za mało kobiet w polskim dziennikarstwie i wiele z nich pełni w redakcjach marginalne role. Nagle się taką wyciąga,żeby lepiej wyglądało i efekt jest różny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...