Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Opowiadal o jakimś ekspercie z Ligue z którym spotkamy się nie raz. Nie pamiętam o kim mówił, ale o kimś kto jest dziś w studio. W każdym razie, dla mnie to zabrzmiało tak jakby tą L1 mieli. Może po prostu moja nadinterpretacja.. czas pokaże ;)

Może to też po prostu oznaczać przyjście Smokowskiego, który zna się na lidze francuskiej, a nie, że konkretnie już mają prawa. Bo gdyby mieli to albo by się pochwalili, albo już puszczali by mecze. 

 

Ja tylko pochwalę Niedzielana za dzisiejsze studio: ma wiedzę, ma coś do powiedzenia i robi to w stylu, który nie męczy. Mam nadzieję, że będzie się częściej pojawiał i może coś skomentuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja napiszę może coś kontrowersyjnego dla kontentu premium jakie jest nc+, ze bardzie wolę styl komentarza jaki wczoraj zaprezentował Iwanow -nie wiem z kim- niż tych wszystkich Labogów, Twarowskich i innych Orłowskich. Wolę kiedy komentator mówi albo mniej, albo tylko i wyłącznie skupia się na tym co dzieje się na boisku. Nie zawsze mam oczy skierowane 90 minut na ekran i gdy komentuje taki Twarowski to z jego ust usłyszę wszystko, ale nie to co się dzieje na murawie. Usłysze, że Liverpool pobił jakiś mały ważny rekord, ze jakiś Saha właśnie bije Bolta na setkę, że jakiś Lloris jest [beep]a wołowa, bo jeździł po pijaku, a to mnie kompletnie nie interesuje. Niech sobie zrobią kącik wzajemnych ciekawostek piłkarskich z pudelka, a nie zaśmiecają tym transmisje sportowe.

Co do studia. Dajcie im czas. Dawno nie mieli takiej imprezy to i floł przyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wynika stąd że nie ma komentatorów którzy przez 90 minut komentują tylko to co dzieje się na boisku. Zawsze muszą wplatać jakieś swoje wywody. A najbardziej mnie wkurza na tvp Mr. Żewłakow mówiąc co on by to nie zrobił, a jak za jego czasów jak on sam grał, to jakoś nie błyszczał. Szkoda też że nie ma drugiej ścieżki dźwiękowej tylko z tego co dzieje się na stadionie. Byłaby to fajna opcja na nudnych i wkurzających komentatorów którzy opowiadają o bzdurach nie związanych z meczem.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musicie poszukać komentarza radiowego, np. Króla Januszerki Zimocha. Kogo to obchodzi, że Wy się nie patrzycie w telewizor, przez co ktoś ma dostosowywać komentarz do Was? Telewizję się OGLĄDA, komentator zakłada, że osoba oglądająca mecz patrzy się na ekran. Mecze piłki nożnej mają to do siebie, że w ciągu tych 90 minut zdarzają się momenty, w których robi się miejsce na takie uzupełnienia, dopowiedzenia, które potrafią lepiej wprowadzić w mecz. Suche komentowanie każdego ruchu, gestu itd. byłoby idiotyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opowiadal o jakimś ekspercie z Ligue z którym spotkamy się nie raz. Nie pamiętam o kim mówił, ale o kimś kto jest dziś w studio. W każdym razie, dla mnie to zabrzmiało tak jakby tą L1 mieli. Może po prostu moja nadinterpretacja.. czas pokaże ;)

 

Pewnie chodziło o Smokowskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogo to obchodzi, że Wy się nie patrzycie w telewizor, przez co ktoś ma dostosowywać komentarz do Was? Telewizję się OGLĄDA, komentator zakłada, że osoba oglądająca mecz patrzy się na ekran. Mecze piłki nożnej mają to do siebie

Masz rację, mnie również to nie obchodzi co komentator bredzi dlatego jeśli stwierdzę że mówi coś tam od rzeczy, to wyciszam głos. Piłka nożna nie jest na tyle skomplikowanym sportem aby nie dało się oglądać bez komentarza. ;)

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Kogo to obchodzi, że Wy się nie patrzycie w telewizor, przez co ktoś ma dostosowywać komentarz do Was? Telewizję się OGLĄDA, komentator zakłada, że osoba oglądająca mecz patrzy się na ekran.

 

Albo się mylisz, albo połowa abonentów pakietu Canal+. Bo w każdym meczu nie jeden  raz, ich zdaniem najlepszy Rafał Wolski w trakcie akcji bramkowej mówi ''popatrzmy''. 

Albo zwraca szczególną uwagę widzę, bo jakimś cudem dzieje się coś ''nieprawdopodobnego'', albo ekstraklasa jest tak nudna, że ciężko obejrzeć od deski do deski i potrzeba podpowiedzi komentatora.

 

 

Studio LM, w sumie o wszystkim co związane z piłką, czyli nudne wypełnianie czasu studia przed meczem w słabym składzie. Studio na pozostałych kanałach, w formie zapowiedzi z obrazem ze stadionu wypada równie słabo.

Na plus - widzimy co się dzieje na ok. 45 minut przed pierwszym gwizdkiem. Do zabijania tego czasu pasują Elevenowcy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównując do studia Eleven, tam jednak panuje luźniejszy nastrój, więcej uśmiechu itp.

Te chłopaki co czytają wiadomości z prasy zagranicznej wyglądają jak w studiu Lotto tylko maszyn z kulkami brakuje:-)

Ale jest jak jest - trzeba to zaakceptować.

Edytowane przez shark
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni sie dopiero ucza tego wszystkiego. Pierwszy raz od 2006 roku Polsat ma cala LM do zrobienia, a i tak w porownaniu z tym, co bylo wtedy to jest 100x wiecej pracy teraz. Obecnie kazdy mecz w tv, kazdy mecz do opakowania, omowienia. Wtedy 1 mecz w tv (z tego, co pamietam), a reszta do krotkiego skrotu. Zupelnie nowa sytuacja nawet dla takich postaci jak Borek, Kolton czy Iwanow. A reszta osob? Ile z nich pracowalo w Polsacie te 12 lat temu? Ile z nich ma doswiadczenie w pracy przy takiej oprawie spotkan?

 

Jestem ostatni do chwa.lenia Polsatu, ale dajmy im czas. Ci ludzie pierwszy raz maja do czynienia z takimi wydarzeniami. Na razie to 3 mecze o jednej porze, zaraz ich bedzie 6. Kiedy mieli stycznosc z czyms takim? Nigdy. Tego nawet nie mozna porownac z "robieniem" MS/ME.

Edytowane przez TimesSquare
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...