Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i to jest właśnie to, czego się najbardziej obawiałem. Najciekawszy mecz komentuje Kowalski, którego słucha się z wielkim trudem. Polsat z wyjątkiem Borka, Iwanowa i Włodarczyka nie ma komentatorów... Na dodatek też nie ma żadnej konsekwencji w rozpisce. Albo niech komentują mecze "niegłówne" w pojedynkę, albo niech komentuję w duecie. Wygląda to obecnie tak, jakby we wtorek nie mieli ekspertów do obsady, a w środę był tylko jeden na miejscu... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to jest właśnie to, czego się najbardziej obawiałem. Najciekawszy mecz komentuje Kowalski, którego słucha się z wielkim trudem. Polsat z wyjątkiem Borka, Iwanowa i Włodarczyka nie ma komentatorów... Na dodatek też nie ma żadnej konsekwencji w rozpisce. Albo niech komentują mecze "niegłówne" w pojedynkę, albo niech komentuję w duecie. Wygląda to obecnie tak, jakby we wtorek nie mieli ekspertów do obsady, a w środę był tylko jeden na miejscu... 

Jest sierpień, dopiero jak ruszy faza grupowa to zobaczymy kogo zaangażują do komentarza. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz Smokowski przechodzi do Polsatu!

 

Według informacji Sport.pl Tomasz Smokowski, jeden z najbardziej znanych komentatorów w Polsce, od 1 września rozpocznie współpracę z Polsatem. Stacja powinna wkrótce wydać oficjalny komunikat w tej sprawie.

http://www.sport.pl/pilka/7,65041,23834038,liga-mistrzow-znow-z-jego-komentarzem-smokowski-idzie-do-polsatu.html

Edytowane przez Mr. Orbita
Brak treści - proszę przy wstawianiu lista opisywać do czego się odnosi, bez tego będzie leciało do kosza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Twarowski wrócił do Canal+, to może i Smokowski wróci kiedyś. Tym bardziej, że za 3 lata nie wiadomo, czy w dalszym ciągu ostaną się w CP prawa do LM i LE, zważywszy na fakt do jakich przetasowań na rynku praw dochodzi. Ale to jednak odległa przyszłość.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że Smokowski będzie w Polsacie nie oznacza, że porzucił swoje inne plany.

Sam z resztą mówił, że chciał je realizować będąc jednocześnie nadal w Canal+, ale nie dostał na to zgody. Widocznie w Polsacie nie mieli z tym problemu.

 

Mija rok i co myślisz, ze już ze swoim projektem by nie wystartował? Myślę, że to miało być radio razem z Twarowskim ale nic z tego nie wyszło. Twarowski wrócił na stare śmieci a Smokowski po prostu znalazł nowego pracodawcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mija rok i co myślisz, ze już ze swoim projektem by nie wystartował? Myślę, że to miało być radio razem z Twarowskim ale nic z tego nie wyszło. Twarowski wrócił na stare śmieci a Smokowski po prostu znalazł nowego pracodawcę.

Możliwe, że nie wystartował, bo nie mógł. Jednak zapewne już nie wystartuje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsacie na pewno nie mógł to oczywiste, natomiast nie wiem czy radio to bezpośrednia konkurencja.

 

Tym bardziej śmieszne jest to, że odchodził bo nie mógł (nc+ zakazało) jednocześnie zajmować się dwoma opcjami (opcjami bo nie wiem jak nazwać to czym miał się zajmować). Więc odchodzi bo nie może a tu mija rok i nic. Może chciał występować w Cafe Futbol? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...