Jump to content
Barti

Kanały Polsat Sport Premium

Recommended Posts

Ta nazwa kanałów serwisowych : dokładnie dodatek PPV - sugerować może, że w przyszłości będzie opcja kupienia pojedynczego wydarzenia z danej kolejki. Choć wydaje się to naginać zasady dystrybucji LM jakie narzucia UEFA.... jednak w przeszłości również zdaje się że onet dawał możliwość zakupienia pojedynczych meczyków (pewnie będzie to mało opłacalne w porównaniu do pakietu) Niemniej w przeszłości sam wykupywałem player + w celu obejrzenia meczów 1/4 i 1/2 finału LM u konkurencji

Sorry.. ale z choinki się urwałeś?

https://forum.satkurier.pl/topic/26578-polsat-sport-premium-z-ligą-mistrzów-w-cyfrowym-polsacie/?p=1404898

Edited by bugmenot

Ta nazwa kanałów serwisowych : dokładnie dodatek PPV - sugerować  może, że w przyszłości będzie opcja kupienia pojedynczego wydarzenia z danej kolejki. Choć wydaje się to naginać zasady dystrybucji LM jakie narzucia UEFA

Nic nie nagina. Ktoś tu już obalił ten mit wstawiając oficjalny dokument UEFA który nie zabrania transmisji przez PPV.

Trafiłem dzisiaj przed 17:00 w PSP1 na końcówkę powtórki jednego ze środowych spotkań i zauważyłem, że jeśli przed następną pozycją jest kilka wolnych minut, to oprócz zapowiedzi najbliższych spotkań emituje się skróty archiwalnych meczy, tym razem był skrót jednego z półfinałów sezonu 2012/13.

Wtorkowe studio LM poprowadzi Paulina Chylewska, środowe Mateusz Borek.

Czy abonenci Polsatu bez Ligi Mistrzów nie dostaną absolutnie nic ? Mowa o kanałach Polsat Sport i Polsat Sport Extra + CP GO ? Żadnych powtórek ani studia na Polsacie Sport ?

Będziesz miał środowe mecze na TVP1 i TVP Sport - tam też skróty, studio, a nawet powtórki. :)

Edited by ezequiel93

"a nawet powtórki"

A na flagowym Polsacie i P.News w wiadomościach sportowych używają zdjęcia :crazy:  przy komentarzu meczu :!:

Takiego cyrku to jeszcze żadna telewizja nie wymyśliła prezentując materiał do których posiada wykupione prawa transmisyjne.

Tą Chylewską tak promują..A szczerze ona średnio pasuję do studia LM..

Zwykłe kumoterstwo. Trzeba to przeboleć jak Tomka "Truskawkę" Hajto.

O jak miło i nagrywać nic nie trzeba ani czekać na powtórki :D  

Pan Tomek Hajto też nie pasuje do LM co najwyżej LM języka polskiego.
Nie wiem o co wam chodzi Pani  Paulina jak na kobietę jakąś wiedzę o LM ma naprawdę wam to przeszkadza że małżeństwo pracuje razem i  wychodzi z pracy itd? rozwodów będzie mniej :D    

Edited by _Artek_

Spokojnie, Pan Tomek będzie ekspertem od Schalke w fazie grupowej. :D

Co do pokazywania zdjęć w Polsacie i Polsat News - pisałem już, że to jest chore. :) Nawet TVN28 pokazywał gole w serwisach informacyjnych przez ostatnie lata. :)

O jak miło i nagrywać nic nie trzeba ani czekać na powtórki :D  

A co to za przyjemność i emocje oglądać sport "z puszki" :?:

A jak mam oglądać wszystkie 3 jednocześnie? 

Edited by _Artek_

Oglądać jeden, a drugi nagrywać.

Borek nie powinien żadnego studia prowadzić tylko mecze komentować. 

Czy w NC+ GO bedzie można oglądać mecze, a w NC+ GO TV będzie można oglądać powtórki meczów?

W NC+ GO można oglądać mecze, powtórek nie ma.

Będziesz miał środowe mecze na TVP1 i TVP Sport - tam też skróty, studio, a nawet powtórki. :)

Tak, tylko aby do tego mieć dostęp nie trzeba być abonentem Polsatu. ;)

Skąd info? Przeglądałem portale z rozpiskami komentatorów, ale nie mogłem znaleźć.

Mnie cieszy, że Borek będzie też w studiu - będzie rotacja jak dawniej i fajnie.

Mając 3 polsaty sport,nie nadają żadnych powtórek nie mówiąc już o meczach na żywo.Ciekawe czy pokażą jakiś mecz ligi europy w fazie grupowej na polsacie sport.Meczów będzie bardzo dużo.Wcześniej eurosport i tvp sport,pokazywali ligę eropejską,teraz cisza o sublicencji..

Od tego są 4 kanały serwisowe, chyba sześć meczów jednocześnie, to wystarczająco, nie będą pokazywać wszystkiego. ;)

Ja jestem pozytywnie zaskoczony bo studio im się naprawdę udało ładnie opakowanie.

Natomiast są minusy. To gigantyczne logo z dopiskiem NA ŻYWO trąci myszką i zajmuje kawał miejsca. Powinni coś z tym zrobić.

Minusem jest też obecność Hajty i tych jego detali o których ja już nie chcę słyszeć. Promują go bo jest kontrowersyjny. Uważam że do tv się nie nadaje.