Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ta nazwa kanałów serwisowych : dokładnie dodatek PPV - sugerować  może, że w przyszłości będzie opcja kupienia pojedynczego wydarzenia z danej kolejki. Choć wydaje się to naginać zasady dystrybucji LM jakie narzucia UEFA

Nic nie nagina. Ktoś tu już obalił ten mit wstawiając oficjalny dokument UEFA który nie zabrania transmisji przez PPV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem dzisiaj przed 17:00 w PSP1 na końcówkę powtórki jednego ze środowych spotkań i zauważyłem, że jeśli przed następną pozycją jest kilka wolnych minut, to oprócz zapowiedzi najbliższych spotkań emituje się skróty archiwalnych meczy, tym razem był skrót jednego z półfinałów sezonu 2012/13.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jak miło i nagrywać nic nie trzeba ani czekać na powtórki :D  

Pan Tomek Hajto też nie pasuje do LM co najwyżej LM języka polskiego.
Nie wiem o co wam chodzi Pani  Paulina jak na kobietę jakąś wiedzę o LM ma naprawdę wam to przeszkadza że małżeństwo pracuje razem i  wychodzi z pracy itd? rozwodów będzie mniej :D    

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając 3 polsaty sport,nie nadają żadnych powtórek nie mówiąc już o meczach na żywo.Ciekawe czy pokażą jakiś mecz ligi europy w fazie grupowej na polsacie sport.Meczów będzie bardzo dużo.Wcześniej eurosport i tvp sport,pokazywali ligę eropejską,teraz cisza o sublicencji..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem pozytywnie zaskoczony bo studio im się naprawdę udało ładnie opakowanie.

Natomiast są minusy. To gigantyczne logo z dopiskiem NA ŻYWO trąci myszką i zajmuje kawał miejsca. Powinni coś z tym zrobić.

Minusem jest też obecność Hajty i tych jego detali o których ja już nie chcę słyszeć. Promują go bo jest kontrowersyjny. Uważam że do tv się nie nadaje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Czy to tak dużo dla Polsatu dać jakiś mecz w otwartej TV? Zostało mi 3 miesiące do końca umowy i zastanawiam się czy dobrać sobie PSP przy przedłużaniu. Aż takim pasjonatem piłki nie jestem i wystarczą mi mecze weekendowe w Eleven. Zawsze zostaje ten mecz w TVP.  Chyba jednak zrezygnuje z tego PSP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...