Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ocena po 2 dniach wg mnie:

- jakość HD vs. inne kanały HD na duży plus

- bitrate 18 MBit/s na plus (obawy mam co będzie jak ruszy na raz 6 kanałów z tego tp.)

- studio/prowadzący/otoczka na plus (wnioski na pewno jeszcze wyciągną i podejmą stosowne zmiany)

- sygnał 1080i na minus (liczyłem na 720p lub 1080p)

Porównując do jakości kanałów 4K (Canal+ 4K Ultra HD, TVP 4K) nc+ odjechało jednak przystanek dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi przyszło do głowy że przydałoby się jednak jakieś archiwum z tych meczów na VOD w CP Go, nc+ Go i Ipli. Nie każdemu chce się czekać na powtórkę albo nagrywać wszystkie mecze, pomijając już sam fakt, że w CP kanałów PPV nagrywać nie można. :D Ale może za dużo wymagam. :D    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć (najlepiej biegły w temacie), gdzie leży problem w nadawaniu przez Polsat drugiej ścieżki AC-3 bądź E-AC-3? Kwestia braku licencji, braku sprzętu, braku chęci czy braku umiejętności?

Najbardziej absurdalną sytuacją jest fakt, że obecnie żaden kanał Polsatu w wersji HD nie nadaje ścieżki AC-3 lub E-AC-3 jednakże w naziemnej telewizji cyfrowej kanał Polsat SD nadaje E-AC-3, ale odpowiednik Polsatu SD w wersji HD zarówno w naziemnej telewizji, jak i na satelicie nie nadaje AC-3 ani E-AC-3. Nie rozumiem polityki Polsatu. 99,99% dekoderów satelitarnych HD obsługuje dźwięk AC-3 i pewnie spora większość E-AC-3 również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć (najlepiej biegły w temacie), gdzie leży problem w nadawaniu przez Polsat drugiej ścieżki AC-3 bądź E-AC-3? Kwestia braku licencji, braku sprzętu, braku chęci czy braku umiejętności?

Najbardziej absurdalną sytuacją jest fakt, że obecnie żaden kanał Polsatu w wersji HD nie nadaje ścieżki AC-3 lub E-AC-3 jednakże w naziemnej telewizji cyfrowej kanał Polsat SD nadaje E-AC-3, ale odpowiednik Polsatu SD w wersji HD zarówno w naziemnej telewizji, jak i na satelicie nie nadaje AC-3 ani E-AC-3. Nie rozumiem polityki Polsatu. 99,99% dekoderów satelitarnych HD obsługuje dźwięk AC-3 i pewnie spora większość E-AC-3 również.

Raczej chodzi o licencję (a w zasadzie jej nie posiadanie przez grupę Polsat), bo kilka kanałów na tp CP ma dźwięk AC-3 (Stars TV, TLC HD, HBO HD, AXN HD i MTV Live HD), więc kwestie techniczne odpadają. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie po to dali 6 kanałów żeby multiligę teraz robić. To nie nc+.

Co to ma wspólnego z ilością kanałów? piszesz kompletnie bez sensu.

 

Ja mam dekoder ULTRABOX 4K i zmiana kanałów PSP trwa parę milisekund, także multiliga jest zbędna w moim przypadku.

W takim razie dajesz do zrozumienia że nie wiesz co to multiliga i na jakiej zasadzie działa. Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Od fazy grupowej już nie będzie tak świetnej jakości obrazu

Ty chyba świetnej jakości obrazu jeszcze nie widziałeś. :P

Obraz był dobry/przyzwoity.

Jednak masz rację , ze im więcej tych meczy w ciągu dnia to jakość obrazu się pogorszy.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu piszecie bzdety. Było pisane już wielokrotnie w wątku, że tylko dwa kanały nadają w "Super HD". Transponder ma 62 Mbps co starczy na równczesne nadawanie dwóch kanałów np. z bitrate 16 Mbps (i peakami np. do 20), reszta ze standardową średnią "HD" 8 Mbps...


A obraz na PSP 1 i 2 wczoraj był bardzo dobry, niespotykany już dziś jeśli chodzi o transmisje HD w PL na innych kanałach.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta nazwa kanałów serwisowych : dokładnie dodatek PPV - sugerować  może, że w przyszłości będzie opcja kupienia pojedynczego wydarzenia z danej kolejki. Choć wydaje się to naginać zasady dystrybucji LM jakie narzucia UEFA.... jednak w przeszłości również zdaje się że onet dawał możliwość zakupienia pojedynczych meczyków (pewnie będzie to mało opłacalne w porównaniu do pakietu) Niemniej w przeszłości sam wykupywałem player + w celu obejrzenia meczów 1/4 i 1/2 finału LM u konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta nazwa kanałów serwisowych : dokładnie dodatek PPV - sugerować może, że w przyszłości będzie opcja kupienia pojedynczego wydarzenia z danej kolejki. Choć wydaje się to naginać zasady dystrybucji LM jakie narzucia UEFA.... jednak w przeszłości również zdaje się że onet dawał możliwość zakupienia pojedynczych meczyków (pewnie będzie to mało opłacalne w porównaniu do pakietu) Niemniej w przeszłości sam wykupywałem player + w celu obejrzenia meczów 1/4 i 1/2 finału LM u konkurencji

Sorry.. ale z choinki się urwałeś?

 

https://forum.satkurier.pl/topic/26578-polsat-sport-premium-z-ligą-mistrzów-w-cyfrowym-polsacie/?p=1404898

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...