Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

https://forum.satkurier.pl/topic/21890-liga-mistrzów-i-liga-europy-uefa-od-sezonu-201819-w-cyfrowym-polsacie/?p=1367842

 

Moja prognoza z 27 kwietnia 2018 roku prawie się sprawdziła. Nie pykło tylko z LM w Polsacie otwartym  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nawet jak Canal+ miał Ligę Mistrzów, to bramki można było w sporcie na TVN zobaczyć. To jest olbrzymia wtopa Polsatu, że wszędzie puszczają reklamy LM, a nawet bramek w sporcie po Wydarzeniach nie pokazują...

 

Gdyby mieli prawa to by pokazali, najwidoczniej pakiet tego nie obejmuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmajstrowaliśmy podsumowanie dot. jakości emisji ze wczoraj i dziś: https://satkurier.pl/news/173225/jeszcze-lepsza-jakosc-polsat-sport-premium.html

Są zrzuty w pełnej jakości (fajny z PSP 2) i ogólnie to co już zauważyłem dziś w wątku - czyli w drugim dniu podkręcenie audio i przede wszystkim - stała przepływność wideo :)

 

Popatrzcie szczególnie na to: https://forum.satkurier.pl/images/zap/Polsat_Sport_Premium_2.png

Dziękuję, pozamiatane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mr. Orbita no i to są zrzuty, a nie foty telewizora ;). Naprawdę dobrze widać jak ładne może być porzadne HD...


PS. Screen podpisany "Przekaz kanału Polsat Sport Premium 3" ma miniaturkę z PSP1.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@umek  Wcześniej to znaczy kiedy? Na digitalbitrate.com są wykresy SKY na rok wstecz i sportowe nie przekroczyły 16 Mbps i to w VBR, na PSP dziś mialeś stałe 18 mega, to naprawdę jest coś i nie umniejszajmy tego. 4K też dostaniesz, tyle, że paradoksalnie 20 Mbps nawet w H265 w 4K nie musi być aż takie lepsze od 18 Mbps w H264 HD, bo rozdzielczość to jedno, ale nie bez powodu bluraye w 4K maja po 40 i więcej mega... ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że wreszcie coś się rusza i nasz rodzimy nadawca pokazuje że można i się da. Fajnie że wreszcie mogę włączyć naszą TV i mieć co to ma cały bogaty zachód..

Edytowane przez umek
Wycięty offtopic, wstrzymywałem się licząc, że dyskusja wróci do tematu, ale nie udało się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to będzie jakiś kamyczek, który sprawi, że zacznie się większa dbałość o jakość emisji w ogóle. Wiadomo, że nie każdego stać, ale Polsat Sport Premium pokazał, że jak się naprawdę postara to można robić dobre, ładne HD. Nie jest to tanie, bo cały transponder zajęty, ale choćby zrzut z PSP2, który wstawiłem wyżej - no powiem tak: jakbym był inżynierem na emisji w CP to po prostu byłbym kurka dumny i tyle ;) Nie chodzi o żaden zachwyt, po prostu wreszcie HD to HD. Do tej pory w sumie tylko nc+ na głównych antenach dawało coś porównywalnego (mowa o HD, nie UHD - tu wiadomo nc+ jest o dystans na przód).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...