Jump to content
Barti

Kanały Polsat Sport Premium

Recommended Posts

Godzinę temu, _Artek_ napisał:

Zatem trzymamy kciuki aby za rok przetarg na ligę mistrzów wygrał Canal+

Moze dojdzie kolejny gracz jak DAZN

• Confused 1
  • Upvote 1

Jakie smutne musicie mieć życie że nie macie co robić tylko śledzicie 3h studio przed LM. Normalni ludzie włączają tylko na mecz, a składy i nowinki sprawdzają sobie w międzyczasie w necie.

• Like 1
  • Confused 2
  • Upvote 3

Cuda się zdażają podpisałem umowę miałem pół roku za free , potem płaciłem 8 miesięcy po 10zł i wypowiedziałem umowę "bo mogę"  teraz podpisze umowę z C+ tam . LM jest za free :P oczywiście można to liczyć inaczej (całe abonamenty) ale gdyby liczyć sam pakiet Polsat sport premium to liga mistrzów nadawana przez cyfrowy polsat bardzo mi się opłaciła :P

Edited by _Artek_

W C+ pakiet Polsat Sport Premium nie jest za free. Mam pakiet Vip+ i płacę 5 zł miesięcznie dodatkowo.

Przy przedłużaniu umowy, do pakietów np. C+ z Extra+, dają PSP bez problemu za darmo na cały okres umowy. Nie dają za free, przy paczce C+ dobieranej jako opcja dodatkowa (np. za 25zł).

Od kiedy Liga Holenderska w Polsat Sport Premium? Pierwszy raz od tej kolejki czy były już wcześniej transmisje?

Chyba dopiero od teraz. :) Ale i tak to trochę za późno, bo przez brak miejsca na głównych antenach sporo dobrych meczów przepadło... :/

Dokładnie, od tej kolejki. :) W przyszłej też są zaplanowane transmisje.

Czyli kolejna liga dostępna w PC+. A Canal+ nie wrzuci w zamian nawet ,,ogryzka" na C+S 3-4 z posiadanych przez siebie praw....

• Haha 1

4 minuty temu, mara68 napisał:

Canal+ nie wrzuci w zamian nawet ,,ogryzka" na C+S 3-4 z posiadanych przez siebie praw....

Canal+ 3,4 pokazuje Ekstraklasę dla abo z poza PC+. Po to powstało.

Chcesz więcej to sam wiesz co trzeba mieć. Życie ;)

Edit:

Canal+ nic w zamian nie musi wrzucać. To tak nie działa.

Edited by kingofsouth
  • Sad 1

10 godzin temu, Project_ALF napisał:

Liga Mistrzów w Premium którego nie mam (i nie żałuję, bo kto płaciłby za taką oprawę).

No ja płacę 10zł miesięcznie do abonamentu w Plusie. Studio mnie nie interesuje, oglądam sobie jaki mecz chcę poprzez Iplę. Jedyny minus - brak multiligi.

Edited by diabeu

Koledzy a kolejny przetarg na LM to gdzieś wiosną tego roku o ile się nie mylę? 

Człowieku, masz internet, przeglądarkę internetową i zadajesz takie pytania?😵 Przecież to kilka sekund po wpisaniu w wyszukiwarkę. Przetarg w tym roku.

• Like 3

Niestety ale LM w Polsacie okazała się totalną klapą. Miejmy nadzieję że prawa wrócą do C+. Najlepiej gdyby trafiły do Eleven ale na tych kanałach już Polsat położył łapę i nic z tego. 

Gdyby tylko chcieli mogliby trochę poprawić obecną sytuację. Zostawić tylko dziennikarzy od innych sportów a tych od futbolu zwolnić.W ich miejsce wziąść chłopaków z Eleven. Potem zlikwidować markę Eleven ( z reklamami ) a zostawić tylko PSP ( bez reklam ) Wtedy mielibyśmy pełnowartościowe kanały premium. Takie zmiany chciałbym zobaczyć od nowego sezonu. 

Niestety tak nie będzie.Jeśli przetargi pójdą niekorzystnie to obie marki mogą zniknąć z rynku po sezonie 2020/21. Po co Polsatowi tyle kanałów sportowych jak nie będzie tam co pokazywać???

Dla kogo okazała się klapą....wiem, ze [beep]ze.e na tym forum to norma ale (litosci)  nieco obiektywizmu..

• Upvote 1

Dla mnie Eleveny to fajna marka . To Polsat Sport powinien zniknąć. 

Odnośnie znanych dziennikarzy którzy odchodzą. Może jest coś na rzeczy i Solorz nie wyda kupę kasy na Ligę Mistrzów. 

Według ciebie jest tutaj chociaż jedna osoba na forum która chciałaby przy okazji meczu LM oglądać w studiu kuchnię i słuchać o piosenkach  Hirka Wrony ????

Miałem okazje obejrzeć ostatnie mecze LM w C+i niestety prawda jest taka że c+ teraz robi lepiej ligę plus exstra niż Polsat ligę mistrzów ale żeby być obiektywnym trzeba było mieć możliwość oglądania lm w c+ i psp.

LM w PSP i LM w C+ (2 lata temu i wcześniej) to jest przepaść na korzyść C+ (realizacja, studio, a co najważniejsze Multiliga - tego mi najbardziej brakuje).

Niby w Canal wyglądało to lepiej, ale z drugiej strony jako abonament telewizji kablowej nie miałem n sport, canal+ now i zostawały mi tylko do obejrzenia dwa mecze + muliliga ( której nie lubiłem oglądać). A w Polsat ach wszystko na żywo.

• Upvote 1

Można się spierać, gdzie lepiej. Każda opcja ma wady i zalety. Canal+ jak na swoją lokalną potęgę mógł również wszystko pokazać w telewizji, ale wolał dać do internetu mecze ( a to powinna być tylko opcja dodatkowa). Rozbicie godzinowe dało ułatwienie Polsatowi.