Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.10.2019 o 11:47, diabeu napisał:

Ależ te kanały to dziadostwo. Brak Multiligi, rozumiem że dla Polsatu to za trudne do ogarnięcia. Wczoraj miałem czas to obejrzałem w końcu studio pomeczowe bo akurat oglądałem inny mecz, to myślę sobie zobaczę co tam o meczu Juve będą gadać. No i OK, nawet wywiad Borka ze Szczęsnym, ale potem przyszły skróty innych meczów. Przypominam że za czasów nSport i później Canal+ wyglądało to tak że były obszerne ok. 5 minutowe skróty każdego ze spotkań, razem z podaniem składów, potem omawianie tych spotkań i sytuacji w grupach. A co na PSP? Pokazanie ciurkiem tylko bramek i koniec. Wyłączyłem to dziadostwo o 23:30, może później były obszerniejsze skróty? Ktoś, coś?

 

Niech im się ta umowa już kończy na tą LM i niech jakiś poważny nadawca to przejmie.

Obawiam się że poważny nadawca już może tych praw nie przejąć. Jakby nie patrzeć, obecny układ jest korzystny dla obydwu nadawców (dla klientów już niekoniecznie). Canal+ wykłada ciężką kasę na żałosną, złamanego grosza nie wartą Ekstraklasę natomiast Polsat płaci sporą sumę za LM którą niestety na każdym kroku upadla i prezentuje w żenujący sposób. Koniec końców, do Ekstraklasy mają dostęp klienci CP, do LM klienci C+. Najlepsze połączenie? Ekipa ekspertów z Canal+ zasiadająca w studiu Polsatu (w końcu technologicznie trudno się czegoś przyczepić) ale to niestety pobożne życzenie ;) Sądzę że po najbliższym sezonie dotrze do nas smutna wiadomość, że Polsat nabył prawa na kolejne 3 sezony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, bugmenot napisał:

Ja też. Ale już widzę wtedy te posty jak to było fajnie za czasów Polsatu, a teraz tnie, trzeba podawać numer karty itd ;).

Oczywiście DAZN nie będzie miał wyjścia i tak jak w Italii zmuszony będzie do stworzenie kanału linearnego, którego udostępni operatorom sat/kabel, bo innej opcji miał nie będzie. :P

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Mnqx napisał:

Obawiam się że poważny nadawca już może tych praw nie przejąć. Jakby nie patrzeć, obecny układ jest korzystny dla obydwu nadawców (dla klientów już niekoniecznie). Canal+ wykłada ciężką kasę na żałosną, złamanego grosza nie wartą Ekstraklasę natomiast Polsat płaci sporą sumę za LM którą niestety na każdym kroku upadla i prezentuje w żenujący sposób. Koniec końców, do Ekstraklasy mają dostęp klienci CP, do LM klienci C+. Najlepsze połączenie? Ekipa ekspertów z Canal+ zasiadająca w studiu Polsatu (w końcu technologicznie trudno się czegoś przyczepić) ale to niestety pobożne życzenie ;) Sądzę że po najbliższym sezonie dotrze do nas smutna wiadomość, że Polsat nabył prawa na kolejne 3 sezony.

W punkt. Część praw, które C+ miał zaraz po powstaniu nc+ są dziś w Eleven i w Polsat Sport Premium (w opcji "włacz-wyłącz" to 7,95zł + 15zł miesięcznie). Razem prawie 25zł więcej. Już widzę jaki byłby szum, gdyby C+ podwyższyło opłatę miesięczną o tyle. A tak - kto jest fanem tych rozgrywek to i tak dodatkowe 25zł dołoży. I wszystkie strony są zadowolone.

2 minuty temu, diabeu napisał:

A to pewne by było że zaraz pojawiły by się głosy że za drogo, trzeba kartę podpinać albo dlaczego tylko przez internet, ja chcę normalnie w telewizorni ;).

Jeszcze nie wszędzie internet działa tak, jak powinien. Z roku na rok to się poprawia, ale jeszcze sporo jest do zrobienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, SatExpert napisał:

Oczywiście DAZN nie będzie miał wyjścia i tak jak w Italii zmuszony będzie do stworzenie kanału linearnego, którego udostępni operatorom sat/kabel, bo innej opcji miał nie będzie. :P

Jakiś tam pewnie stworzy z pojedynczymi meczami, żeby sprzedać serwis ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w sumie rok 2021 będzie najlepszym momentem na start - jakiegokolwiek nowego gracza. Wystarczy tylko spojrzeć ile to praw sportowych właśnie w 2021 roku kończy się wybranym stacjom telewizyjnym.

 

Wtedy kończą się CANAL+ prawa do ligi polskiej, hiszpańskiej, niemieckiej, NBA, cyklu Grand Prix na żużlu i PGE Ekstraligi, Pucharu Sześciu Narodów.

Elevenowi kończą się prawa do ligi hiszpańskiej, niemieckiej, włoskiej, drugiej ligi niemieckiej, Pucharu Anglii, Superpucharu Niemiec. PGE Ekstraligi. 

Eurosportowi na pewno kończą się prawa do tenisowych turniejów Roland Garros i Australian Open. 

Polsat do końca sezonu sezonu 2020/2021 posiada prawa do Ligi Mistrzów, Ligi Europy, Superpucharu Europy, 1. ligi polskiej, Pucharu Polski i Superpucharu Polski.

TVP Sport - ma do 2021 roku mecze Ligi Narodów UEFA oraz mecze Eurobasketu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kamil2505 napisał:

 

Jeszcze nie wszędzie internet działa tak, jak powinien. Z roku na rok to się poprawia, ale jeszcze sporo jest do zrobienia. 

W ostateczności zrobią jak w Italii że stworzą dodatkowo kanał linearny, który zaoferują nadawcom i będą tam pokazywać wybrane wydarzenia sportowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, bugmenot napisał:

Ja też. Ale już widzę wtedy te posty jak to było fajnie za czasów Polsatu, a teraz tnie, trzeba podawać numer karty itd ;).

 

14 godzin temu, mad85 napisał:

Przede wszystkim to będzie narzekanie na cenę, jak to jest drogo itd. 

Przede wszystkim będzie narzekanie na to co obecnie, czyli brak Multiligi, komentatorów, ekspertów i studio, a raczej zapewne jego brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna rozpiska Kamil2505, z niej wynika że mogą być duże przetasowania na rynku.  Zastanawia mnie na ile dane rozgrywki są opłacalne dla stacji.  Ile z tym zagraniu zarobi Cyfrowy Polsat? Ile realnie mogą mieć pieniędzy od abonentów, rozdawnictwo się chyba skończyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po "wnikliwej analizie" naszych problemów Cyfrowy Polsat w piątek wreszcie od[pisał na zgłoszenie z wtorku, dotyczące braku dostępu do kanałów Polsat Sport Premium PPV.

 

Cytat

W związku z występującymi problemami zalecamy udanie się z dekoderem do Autoryzowanego Punktu Sprzedaży w celu sprawdzenia poprawności działania sprzętu.

 

:brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, jaszek napisał:

Po "wnikliwej analizie" naszych problemów Cyfrowy Polsat w piątek wreszcie od[pisał na zgłoszenie z wtorku, dotyczące braku dostępu do kanałów Polsat Sport Premium PPV.

 

 

:brawo:

 

Nie ma się co dziwić. Osoby, które odpisują nie używają własnego mózgu do tego co się do nich napisało tylko wybierają z szablonu gotową formatkę odpowiedzi i tak "spuszczają" klienta metodą "spychologii" do kogoś innego.

 

Idealnie do nich pasuje powiedzenie: "Pracuj mądrze, a nie ciężko".

 

Sam kilkukrotnie robiłem zgłoszenia przez ICOK dotyczące Evobox Stream, ale jak zobaczyłem, że za każdym razem odpisuje mi się to samo bez żadnej reakcji to przestałem. Skoro im nie zależy na poprawie własnych usług to czemu mi ma zależeć? Przydałoby się o tym nagłośnić, np. poprzez redakcję Satkuriera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tak długim okresie można powoli ocenić te kanały. Oprócz dobrej jakości obrazu(choć niestety nie 4k) ja widzę same wady:

1. Fatalna dystrybucja- wielu abonentów dużych kablówek(Vectra, Multimedia, Inea, Toya, Jambox itd.) nie ma możliwości zakupu tych kanałów.

2. Absurdalnie wysoka cena w Ipli, która to aplikacja też ma wiele wad. Nie rozumiem ceny 40 zł, jeśli w playerze  Canal+ i Eleven można mieć za 50 zł, a meczów i filmów jest tam multum, a nie jak w PSP kilka na 2-3 tygodnie.

3. Mierny poziom komentatorów i ekspertów z Dziekanami, Hajtami na czele. Porażka na całej linii.

4. Brak multiligi.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby patrzeć na ilość meczy, które faktycznie można obejrzeć live, to rzeczywiście wychodzi kilka. Brak Multiligi determinuje niestety brak możliwości obejrzenia więcej, niż jednego spotkania w tym samym czasie. Skakanie pilotem po ekranie, to, jak dla mnie, żadne oglądanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Ipli płacę 10zł za te kanały więc akurat cena dla mnie nie gra istotnej roli. Natomiast:

- brak kanałów w aplikacji na Smart TV LG, muszę podłączać laptopa pod TV

- brak Multiligi

- jakieś śmieszne kuchnie w studio

- komentatorzy lub eksperci typu Kołtoń, Hajto; chociaż tutaj się równoważy bo pewnie w C+ mielibyśmy sepleniącego Ołłowskiego i innych tego typu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, NobelM napisał:

Jakby patrzeć na ilość meczy, które faktycznie można obejrzeć live, to rzeczywiście wychodzi kilka. Brak Multiligi determinuje niestety brak możliwości obejrzenia więcej, niż jednego spotkania w tym samym czasie. Skakanie pilotem po ekranie, to, jak dla mnie, żadne oglądanie.

 

Tak do tego podchodząc to wszędzie wychodzi kilka meczy tygodniowo, nawet w Eleven czy Canal+ bo przecież lecą równocześnie na np. 5 kanałach...

Brak multiligi to oczywiście wada, choć jej realizacja w C+ nigdy nie powalala, a pewnie w Polsacie byłoby gorzej ;).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, bugmenot napisał:

 

Tak do tego podchodząc to wszędzie wychodzi kilka meczy tygodniowo, nawet w Eleven czy Canal+ bo przecież lecą równocześnie na np. 5 kanałach...

Brak multiligi to oczywiście wada, choć jej realizacja w C+ nigdy nie powalala, a pewnie w Polsacie byłoby gorzej ;).

 

Bez przesady taka Premier League ma mecze od 13 do 18, wieczorem masz La Ligę. Poza tym nie ma meczu raz na 2-3 tygodnie, tylko są niemal codziennie. Przerwa zimowa też jest dużo krótsza w lidze angielskiej czy hiszpańskiej niż w LM czy LE. Tak z ciekawości uważasz, że 40 zł za PSP w Ipli to dobra cena porównując do 50 zł za Canal+ i Eleven w playerze? Bo dla mnie cena jest absurdalnie wysoka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...