Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Arkon W sobotę między 16-18 live są mecze jednocześnie na C+ Sport, C+ Sport 2, Eleven 1, 3, 4 - angielska, polska, hiszpańska, włoska, niemiecka.

Cena w Ipli jest bardzo wysoka, ale bez umowy i z komfortem włączenia/wyłączenia kiedy chcesz i dostępem do transmisji 4K.

Możesz zainwestować w dekoder CP OTT, gdzie masz PSP za 30 zł, albo umowę z Plusem, gdzie dają PSP za darmo albo jakieś kilka zł.

Promocyjne 50 zł (normalnie 60) za C+ i Eleven w Playerze to oczywiście dobra cena, no ale każdy sprzedaje za tyle za ile inni są skłonni zapłacić, skoro Player robi ciągłe promocje, a Ipla nie to jest coś na rzeczy ;).

 

@shevchenko1987 no a ile było narzekań na forum, że nie to pokazuja co trzeba, za bardzo "skaczą" itd.. albo jak multiliga była kosztem jednego pełnego meczu live, co w Nce było nie do pomyślenia itd.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za darmo to niczego nie dają, a tym bardziej w Plusie. PSP możesz mieć "za darmo" przy dobraniu abonamentu za 70 zł, który zawiera to co oferta prepaid za 25 zł. Interes życia ;) 

 

A w CP OTT to też nie jest koszt 30 zł tylko co najmniej 50, bo musisz kupić jeszcze pakiet podstawy za minimum 20 zł.

 

Nie wiem, ja na multiligę w C+ nie narzekałem, bo była zwyczajnie wygodna. Narzekali pewnie Ci co nie wiedzieli do czego mają się jeszcze w życiu zwyczajnie przypiąć. Teraz za to mają lepiej, bo nie ma jej wcale. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie naginajmy rzeczywistości. 70 zł w Plusie to 24 GB netu, potem 2 Mbps bez limitu, także w UE i HBO GO/Tidal/PSP do wyboru. Nie znam prepaida, który daje takie warunki za 25 zł.

 

A w CP OTT to też nie jest koszt 30 zł tylko co najmniej 50, bo musisz kupić jeszcze pakiet podstawy za minimum 20 zł.

Jeszcze dolicz koszt łącza do internetu i prądu. Którego oczywiście w przypadku Playera+ wcale nie potrzeba... ;)

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam akurat bardzo dobrze i wiem, że takiej nie ma. Jeśli chodzi o abo to konkurencyjny T-Mobile za 79 zł oferuje nolimit + 30 GB transferu.

Spokojnie więc można powiedzieć, że Plus daje tutaj PSP praktycznie za darmo przy ofercie za 70 zł.

20 zł w OTT to nie jest żaden ukryty koszt a cena za pakiet w którym masz np..4 "zwykłe" Polsaty Sport i parę innych płatnych kanałów. Wychodzi na pewno atrakcyjniej płacić za to 50 zł, niż 40 zł w Ipli za same PSP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za abo w Plusie zawierający PSP na cały okres umowy oraz 3 pakiety Ipli, które mogę w każdej chwili wyłączyc (niestety sztywna oferta dotycząca pakietu Film i Seriale, Dzieci i Sport, nie można zmienić pakietów np. na Dokument zamiast Dzieci) płacę razem 45zł miesięcznie. Także drogo chyba nie wychodzi w moim przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto mówił że podpisywałem 2 letnia umowę tylko dla LM? Umowę tak czy tak bym podpisał (umowę na abo telefoniczny w Plusie mam już z jakieś 10 lat, regularnie przedłużam), PSP wzięłem dodatkowo na cały czas trwania umowy bo uznałem że za dychę dodatkowo jeszcze się to opłaca.

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.10.2019 o 17:15, jaszek napisał:

Po "wnikliwej analizie" naszych problemów Cyfrowy Polsat w piątek wreszcie od[pisał na zgłoszenie z wtorku, dotyczące braku dostępu do kanałów Polsat Sport Premium PPV.

 

 

:brawo:

 

Na moje stwierdzenie, że dekoder był już wymieniany odpisali to:

 

Cytat

W związku z występującymi problemami ponownie zalecamy udanie się z dekoderem do Autoryzowanego Punktu Sprzedaży w celu sprawdzenia poprawności działania sprzętu.

 

Tak, k:censored:, mecze nieobejrzane, a ja mam teraz latać z dekoderami po APS-ach. Po przesłaniu tychże wy_pocin po "wnikliwych analizach specjalistów po drugiej stronie ICOK" do @Specjalista Cyfrowy Polsat zamilkł nawet on.

 

@Specjalista Cyfrowy Polsat, tworzycie paździerz. Tylko to. 

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro zaczyna sie Listopad, z tego co widzę użytkownik @jaszek walczy z jednym i tym samym problemem od Sierpnia. To jest jakiś wyższy poziom żenady, przez kilka miesięcy nie potrafić rozwiązać takiego problemu? Jakoś w nc+ czy tak jak u mnie w Orange nie trzeba zabierać uprawnień do plansz i one ciągle mogą świecić.

W dniu 29.10.2019 o 14:16, bugmenot napisał:

Brak multiligi to oczywiście wada, choć jej realizacja w C+ nigdy nie powalala, a pewnie w Polsacie byłoby gorzej ;).

To nawet nie ma znaczenia czy byłaby dobrze realizowana, po prostu w fazie grupowej zdarzają sie kolejki takie jak ostatnio, gdzie we wtorek, czy teraz w środę w czwartej kolejce nie ma jednego meczu wybijającego się ponad reszte ale kilka ciekawych i taka multiliga, nawet średnio wykonana byłaby ratunkiem.

Inna sprawa, oglądam w tej edycji LM wszystkie mecze Chelsea i czekam aż komentator nr 2 nauczy sie wreszcie poprawnie wymawiać nazwiska piłkarzy. Nie wymagam oczywiście idealnego akcentu, po prostu ciągłe przekręcanie nazwisk jest irytujące. Tym bardziej, że z dwójki komentatorów jeden potrafi je poprawnie wymawiać a drugi, robiący za eksperta siedzi obok i przekręca wszystko jak leci. Obawiam się, że szybciej jednak Chelsea w tej edycji odpadnie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jaszek napisał:

 

Na moje stwierdzenie, że dekoder był już wymieniany odpisali to:

 

 

Tak, k:censored:, mecze nieobejrzane, a ja mam teraz latać z dekoderami po APS-ach. Po przesłaniu tychże wy_pocin po "wnikliwych analizach specjalistów po drugiej stronie ICOK" do @Specjalista Cyfrowy Polsat zamilkł nawet on.

 

@Specjalista Cyfrowy Polsat, tworzycie paździerz. Tylko to. 


Przepraszamy za całą sytuację. Proszę o kontakt w wiadomości prywatnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już naprawdę tracę cierpliwość. Zaraz znowu pochylę się nad tematem na tyle, że żona znowu odbierze telefon i usłyszy pięć razy słowo "przepraszamy". Problem był i jest U WAS i tylko tu.

 

Przecież - na Boga - mój problem z dostępem do kanałów PSP PPV nie był odosobniony! Pisali tu, na tym forum, również inni użytkownicy. Mieli w tym samym czasie ten sam problem i te same komunikaty! 

 

Na ICOK nic nie jest analizowane! Tam jest stała procedura, kończąca się zawsze na wysłaniu klienta do APS z dekoderami. 

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W większości firm, gdy klient ma jakiś techniczny problem, który przerasta "pierwszą linię wsparcia" jest możliwość skontaktowania się z kimś wyżej, czy to bezpośrednio czy przez konsultanta, który przekazuje ten problem. Tak to np. działa w Play czy nawet w Orange.

 

Z tego co wiele osób pisze na forum CP takiej procedury nie posiada... Odświeżyć uprawnienia, zresetować ustawienia dekodera, zanieść do punktu, powtórz i tak 10 razy. A rzeczywiste źródło problemu pozostaje nierozwiązane ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, mrozio11 napisał:

Inna sprawa, oglądam w tej edycji LM wszystkie mecze Chelsea i czekam aż komentator nr 2 nauczy sie wreszcie poprawnie wymawiać nazwiska piłkarzy. Nie wymagam oczywiście idealnego akcentu, po prostu ciągłe przekręcanie nazwisk jest irytujące. Tym bardziej, że z dwójki komentatorów jeden potrafi je poprawnie wymawiać a drugi, robiący za eksperta siedzi obok i przekręca wszystko jak leci. Obawiam się, że szybciej jednak Chelsea w tej edycji odpadnie :(

Dziekanowi jedyne co dobrze wychodzi, to prawy-prosty w okulary Bożydara. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś dzisiejszy mecz Bayernu w Lidze Mistrzów?  Dziś w Polsat Sport Premium komentowali go Tomasz Hajto i Cezary Kowalski.  Według mnie był to bardzo słaby komentarz. Myślałem,  że komentatorzy skupiają się na tym co się dzieje na boisku,  a piątkowe tym meczu dochodzę do wniosku,  że niekoniecznie tak musi być.  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...