Jump to content

Recommended Posts

Jest rok 2065, półfinał Ligi Mistrzów: FC Sion - Anderlecht Bruksela. Mój post... 

Boże, Dziekanowski dalej nie nauczył się poprawniej wymowy nazwisk!

:doh:

:rofl:

• Haha 1

Jeśli to ma mieć jakiś sens, to niech biorą pomoc z Eleven. To co gada Tomek fan bundesligi to jakiś jednostronny skandal. Obaj są przeciwko PSG, ale Tomek fan bundesligi przechodzi samego siebie.

Akcja w na wysokości pola karnego. '' Hakimi przegrał pojedynek z Kurzawą'' na co fan bundesligi ''Jak to przegrał, przecież jest rzut z autu.'' No fantastycznie nie przegrał pojedynku, a jest aut. Ciekawe dlaczego? xD

Faul na Neymarze, fan ''musi poczuć przeciwnika, że jest presja''. 

O studio, to lepiej się nie wy(yyyyy)powiadać.

• Upvote 1

Dzisiejsze studio i komentarz meczów to jest już jakaś totalna masakra. Dwa świetnie zapowiadające się spotkania, a z uwagi na komentarz, człowiek czuje się jakby oglądał mecze towarzyskie. W studiu Gmoch i Engel. Co to ma być?

• Upvote 5

Jedyne co mi ostatnio przeszkadza w tej LM na Polsacie to marudzacy Hajto, który swoim komentarzem pokazuje jakby robił to za kare, a tak poza tym ? Przychodzi 18 czy 20 to przełączam na 130 bo szkoda mi czasu śledzić studia które nic nie wnoszą nigdzie.

Biblia dla Pana Dziekana....reasumując ja się nie czepiam nazwisk dopóki wiem o kogo chodzi.....niestety u Pana "Dziekana"  często nie wiem....... a ligę angielską i hiszpańską oglądam regularnie.... choć muszę się przyznać że akurat "Embape" doprowadza mnie do szału bo tego "e" nza początku fonetycznie tam nie ma.... ale to może dlatego że kocham język francuski

Bo on to wymiana z angielskiego ze zrozumiałych względów, wiecie że generalnie tylko u nas się o to ludzie czepiaj ? A bądźmy szczerze tak z 50% nazwisk jest źle wymawiana. Generalnie to bez różnicy jak mówią, ważne aby ten sam komentator używał jeden formy a nie 10 jak to czasem się zdarza. 

Mnie tam zupełnie nie interesuje jak komentator wymawia nazwiska. Tak jak np. angielscy komentatorzy wypowiadają polskie nazwiska po swojemu. Mam wrażenie że u nas przywiązuje się do tego wielką wagę a tak naprawdę nie jest to bardzo istotne przy komentarzu.

Żenujący poziom fanatyka Interu Mediolan.  Jeśli Polsat zaprasza takich ludzi, to świadczy o tym, że nikogo lepszego tam nie ma.

Zamiast merytorycznie cokolwiek powiedzieć, to tylko jak politycy potrafi atakować innych (w tym wypadku drużynę Manchesteru United).  Super Ha(haha)De.

W dniu 14.02.2020 o 19:13, NobelM napisał:

LM w PSP i LM w C+ (2 lata temu i wcześniej) to jest przepaść na korzyść C+ (realizacja, studio, a co najważniejsze Multiliga - tego mi najbardziej brakuje).

I wlasnie dlatego dzisiejsze mecze ogladam na DAZN oczywiscie Multiliga

O słabości komentatorów Polsatu niechaj świadczy to, że Czachowski na ich tle wygląda jak Pan Ekspert. Wracam właśnie z twittera, a tam takie oto peany pochwalne na jego cześć:

Link do całej dyskusji na ten temat^^

11 godzin temu, andi64 napisał:

I wlasnie dlatego dzisiejsze mecze ogladam na DAZN oczywiscie Multiliga

Brak multiligi to najgorsze co spotkało LM w Polsatach. Nawet te gotowanie mnie nie rusza bo i tak studia nie oglądam, ale już nie raz mając w Ipli wykupione Polsaty Sport Premium oglądałem jakiś ruski stream z muliligą niż transmisje Polsatu.

• Like 1

Co wy z tą multiligą? Przecież jak ktoś lubi futbol, to chce się skupić na jednym konkretnym meczu, a nie skakać po czterdziestu! Żeby zaliczyć bramki/akcje z pozostałych, to do tego służy magazyn o 23:30. 😎

• Confused 1

Wręcz przeciwnie. Często jest tak że nie ma jednego ciekawego meczu, zwłaszcza w fazie grupowej i chętnie bym obejrzał transmisję łączoną z kilku. Tak jak w NFL gdzie w sezonie zasadniczym NFL Red Zone robi znakomitą robotę jak nie kibicujesz jednej konkretnej drużynie.

Magazyn skrótów o 23:30 jest kompletnie zbędny gdy wyniki i bramki masz w telefonie na twitterze.

Edited by diabeu
  • Like 1
  • Confused 1
  • Upvote 2