Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na co dzień nie oglądam kanałów TVP, ale dzisiaj pomimo, że mam wykupiony pełny pakiet Polsat Sport Premium, mecz oglądam na TVP 1.  Jestem bardzo zawiedziony jakością na Polsacie Sport Premium "Super HD".  Ten kanał nie mam nic wspólnego z nazwą nie jest ani super ani premium, chyba, że przyjmiemy, że słowo Super oznacza tandetę to wtedy owszem.

Zupełnie nie rozumiem po co inwestują w jakieś studia czy wirtualne przechodzenie na stadion, studio oglądam 5-10 minut przed meczem 5-10 minut w przerwie i 5-10 minut po meczu natomiast mecz przez około 90 minut. A jakość tych transmisji jest kiepska. Po pierwsze komentator, który skupia się na jednym zespole i nie pozwala posłuchać dźwięku hymnu ligi mistrzów. Po drugie dźwięk jest nędznej jakości i jest tak fatalnie zmiksowany, że poza komentatorem nic więcej nie słychać. Poza tym dźwięk jest nadawany w STEREO a w dzisiejszych czasach 5.1 jest już czymś obligatoryjnym przy takich transmisjach.  Jeśli chodzi o obraz to tak samo jakość nie powala wczoraj podczas meczu Bayernu na scoreboardzie były jakieś artefakty. Kolejną głupotą psującą transmisje jest logo i napisy na żywo wielgachne na "pół ekranu". Dodam również że jako abonent Polsatu nie mam również dostępu w ramach abonamentu do transmisji 4K z ipli.

Dlatego wybrałem dzisiaj TVP 1 HD, na satelicie to HD wygląda bardzo przyzwoicie, dźwięk w AC 3 5.1, do tego komentarz też całkiem nie najgorszy.

Gdyby miał wybrać ponownie ofertę Polsatu to nigdy bym się na nią nie zdecydował. Moim zdaniem ktoś w Polsacie powinien pójść po rozum do głowy i zamiast inwestować w jakieś studia i inne bajery, skupić się na jakości 4K na satelicie i dźwięku przestrzennym, bo dobry produkt sam się obroni. Mam nadzieje że w następnym przetargu wygra CANAL+ albo ELEVEN.

 

Edytowane przez piotrek93
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.10.2019 o 20:14, glaca napisał:

Komentarz meczu Realu jest lepszy na sen niż melatonina. Całkiem niezłe widowisko, ale za sprawą komentatora w ogóle nie czuć emocji.  

Problemem tego meczu był również dźwięk. Totalnie wyciszony stadion, a podkręceni "komentatorzy". Do tego przegadany najpierw hymn Realu, a później Ligi Mistrzów. Oby męki z LM na polsacie trwały tylko 3 sezony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ponad roku nadawania kanałów PSP subiektywnie muszę ocenić je pozytywnie. Po przetargu jako abonent NC+ byłem przygotowany na utratę dostępu do LM,  a tymczasem rozgrywki zagościły u konkurencji. Cena - jest drogo, ale nie brakuje sposobów, żeby przyoszczędzić, Na dodatek otwarte okna., aplikacje.:) 


Co do samych kanałów, to Super HD jakość obrazu - dużo lepsza od mydła jakie się zrobiło na satelicie z C+ Sport, po kombinacjach z 4K. Komentarz - cenię bardzo Borka, Iwanowa. Odkryciem Polsatu okazał się Wichniarek. Irytuje mnie komentarz Kowalskiego, Feddka, Kołtonia... - ale to już co człowiek, to opinia. Studia w Polsacie? Początkowo śmieszyła mnie ta cała kuchnia, sztuczna Paulina Chylewska, ale po zmianie godzin meczów, to studio mogliby nawet całkiem zlikwidować. Chyba tylko bezrobotni, emeryci i inne osoby przywiązane do fotela to oglądają, mając mecze o 18:55 i 21:00.
 

Dodatkowo bardzo przejrzysta jest strona polsatsport.pl, gdzie można obejrzeć skróty, komentarze z piłkarzami.

Kanały Polsat Sport Premium pokazały, że nie tylko krótkie imprezy - jak EURO, czy siatkarski mundial, można odsprzedać konkurencji. I tak powinno być, a nie przymus wiązania się długimi umowami z konkretnym operatorem, żeby mieć dostęp do danego kontentu. Ciekawe czy te kanały na siebie zarobią, podobnie jak C+ Sport 3 i 4, ale tak powinna wyglądać współpraca między platformami. :)

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.10.2019 o 19:56, bober1 napisał:

Biorę poprawkę na wszelką krytykę tutaj z każdej strony bo tu są sami fanatycy którzy nie mają nic innego tylko siedzą przed TV i wszystko wiedzą najlepiej.

Tak się składa, że często bywam na meczach ligi angielskiej i hiszpańskiej, więc strzał z kanapowcem to pudło z Twojej strony. Najczęściej bywam właśnie na Bernabeu, ponieważ kibicuje Realowi. Jak więc pewnie się domyślasz oglądam prawie wszystkie ich mecze w tv, więc mam doskonałe porównanie. Dźwięk na polsatach podczas LM jest tragiczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się dźwięk w porównaniu do konkurencji jest naprawdę kiepski i nie ma co z tym dyskutować już ładnych kilka lat temu konkurencyjna platforma ogarniała dźwięk 5.1 teraz mam dobre głośniki 2.0 ale na Polsat Sport Premium nawet stereo nie jest najlepszej jakości ale to kwestia licencji dekoderów itd.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Poniżej zdjęcie

 

7cd1c6bc6492.jpg

 

Tym razem zamiast opłaconych meczów LM na kanałach PPV widzę to.

 

@Specjalista Cyfrowy Polsat czy zrobicie coś znowu z tym, czy jednak Was to przerasta? Chyba pamietacie co miałem na początku sezonu?

 

Tak, resetowałem dekoder. Tak, przywracałem ustawienia fabryczne. Dekoder wymieniałem już raz. Tak, mam sygnał. 

Zdjęcie sprzed chwili, na PSP PPV trwają mecze!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, jaszek napisał:

Poniżej zdjęcie

 

7cd1c6bc6492.jpg

 

Tym razem zamiast opłaconych meczów LM na kanałach PPV widzę to.

 

@Specjalista Cyfrowy Polsat czy zrobicie coś znowu z tym, czy jednak Was to przerasta? Chyba pamietacie co miałem na początku sezonu?

 

Tak, resetowałem dekoder. Tak, przywracałem ustawienia fabryczne. Dekoder wymieniałem już raz. Tak, mam sygnał. 

Zdjęcie sprzed chwili, na PSP PPV trwają mecze!!! 

Proszę o kontynuowanie rozmowy w wiadomości prywatnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ te kanały to dziadostwo. Brak Multiligi, rozumiem że dla Polsatu to za trudne do ogarnięcia. Wczoraj miałem czas to obejrzałem w końcu studio pomeczowe bo akurat oglądałem inny mecz, to myślę sobie zobaczę co tam o meczu Juve będą gadać. No i OK, nawet wywiad Borka ze Szczęsnym, ale potem przyszły skróty innych meczów. Przypominam że za czasów nSport i później Canal+ wyglądało to tak że były obszerne ok. 5 minutowe skróty każdego ze spotkań, razem z podaniem składów, potem omawianie tych spotkań i sytuacji w grupach. A co na PSP? Pokazanie ciurkiem tylko bramek i koniec. Wyłączyłem to dziadostwo o 23:30, może później były obszerniejsze skróty? Ktoś, coś?

 

Niech im się ta umowa już kończy na tą LM i niech jakiś poważny nadawca to przejmie.

  • Popieram 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, _Artek_ napisał:

nie przesadzałbym może to być problem z kablem kartą dekoderem itd poza tym nam chyba wystarczy zwrotne info od kolegi czy pomogli :)

Nie tylko @jaszek miał z tym problem ,bo wczoraj o tej samej porze również inny użytkownik zgłaszał ten sam problem. Jest to opisane w dziale Cyfrowy Polsat. Jak by nie było jest to pakiet premium ,dodatkowo płatny  i przede wszystkim sport ogląda się z reguły na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, diabeu napisał:

Ależ te kanały to dziadostwo. Brak Multiligi, rozumiem że dla Polsatu to za trudne do ogarnięcia. Wczoraj miałem czas to obejrzałem w końcu studio pomeczowe bo akurat oglądałem inny mecz, to myślę sobie zobaczę co tam o meczu Juve będą gadać. No i OK, nawet wywiad Borka ze Szczęsnym, ale potem przyszły skróty innych meczów. Przypominam że za czasów nSport i później Canal+ wyglądało to tak że były obszerne ok. 5 minutowe skróty każdego ze spotkań, razem z podaniem składów, potem omawianie tych spotkań i sytuacji w grupach. A co na PSP? Pokazanie ciurkiem tylko bramek i koniec. Wyłączyłem to dziadostwo o 23:30, może później były obszerniejsze skróty? Ktoś, coś?

 

Niech im się ta umowa już kończy na tą LM i niech jakiś poważny nadawca to przejmie.

 

Obszerniejsze skróty są od 23:30, wtedy są omawiane wybrane mecze i i pokazane skróty ze wszystkich meczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...