Jump to content

Recommended Posts

Ja to bym nawet się skusił na magazyn skrótów ale dla mnie to już zdecydowanie za późno.

Multiliga jest świetna w fazie grupowej, gdzie masz jednocześnie po kilka interesujących ciebie meczów i nie wiesz który wybrać. Przez dostępność i mnogość piłki weekendowo w telewizji nie mam już ochoty skupiać się na jednym konkretnym meczu, gdzie nie oszukujmy się, często przez większość spotkania dzieje się niewiele.

Przez brak Borka i Smokowskiego duety komentatorskie na PSP wyglądają katastrofalnie. Dla dobra wszystkich niech oni jak najszybciej zaczną brać kogoś z Eleven, połączą redakcje, cokolwiek.

• Like 1
9 godzin temu, pawo24 napisał:

A jak oglądać to DAZN i ile to kosztuje?

Ja ogladam w DE i koszt to 9,98€ miesiac, mysle ze to przyzwoita cena w porownaniu z MP gdzie jest tylko CL i EL. W DAZN dochodzi do tego liga wloska ,niemiecka,francuska, boks , NBA ,tenis ,darts . 

Ja to bym nawet się skusił na magazyn skrótów ale dla mnie to już zdecydowanie za późno.
Multiliga jest świetna w fazie grupowej, gdzie masz jednocześnie po kilka interesujących ciebie meczów i nie wiesz który wybrać. Przez dostępność i mnogość piłki weekendowo w telewizji nie mam już ochoty skupiać się na jednym konkretnym meczu, gdzie nie oszukujmy się, często przez większość spotkania dzieje się niewiele.

Podpisuję się pod tym całkowicie.

Chyba komuś się coś pomyliło w meczu Napoli- Barcelona. Obaj komentatorzy kilkukrotnie powtórzyli że sędziuje Markus Merk, który chyba(?)już nie sędziuje a Felix Brych ; D

Czy wiadomo coś kiedy zacznie się jakiś przetarg na LM?  Wrzesien 2020 ostatni rok praw do Polsatu  . To jest dramat.  Stronniczośc komentatorów.  Feddek fan Liverpoolu a Wichniarek to kopia Kołtonia.

A tak się prezentuje ich profeska

A mecz skomentowany tak

4 godziny temu, bober1 napisał:

Chyba komuś się coś pomyliło w meczu Napoli- Barcelona. Obaj komentatorzy kilkukrotnie powtórzyli że sędziuje Markus Merk, który chyba(?)już nie sędziuje a Felix Brych ; D

Nie pomyliłeś się. Ja nie oglądając tego meczu w Polsacie Premium natknąłem się na co najmniej dwadzieścia ćwierknięć na twitterze wyśmiewających Feddka i jak się okazuje ten nie pierwszy już raz palnął podobną głupotę. Tutaj chyba najbardziej ekstremalny przykład od ACMilan.com.pl:

Najbardziej przerażające jest jednak to, że w Polsacie mają to wszystko w poważaniu, a Kmita za jakiś czas przyzna, że skompletował najlepszą sportową redakcję w Polsce. Co więcej... on naprawdę w to wierzy 💩 bez żadnego cienia autokrytyki. 

A propos Feddka to czytając kiedyś z nim wywiad do dziś mam przed oczami słowa jakie wypowiedział, a brzmiały one mniej więcej tak. Praca w TV? Byłem bezrobotny, nie miałem planu na siebie, propozycję pracy w redakcji sportowej otrzymałem na ulicy od kumpla. To samo chyba kiedyś potwierdził w Asie wywiadu ---> YouTube. 

A później jedni ludzie się dziwią, że inni ludzie komentują mecze w kanałach premium. I co z tego? Ci zdziwieni i tak za to zapłacą 😂

Edited by Project_ALF
7 godzin temu, Krzysiek11:) napisał:

Myślę, że kolejny przetarg wygra również Polsat. Taki układ jest na rękę zarówno CP jak i CANAL+, które nie musi wydawać grubych milionów na prawa, a i tak ma LM i LE w swojej ofercie.

Bo tak będzie. :) Jest deal - Polsat nie stara się wygrać ESA i w zamian dostaje C+ Sport 3 i 4, a C+ nie stara się wygrać LM i LE i w zamian dostaje PSP - typowa ustawka. 😂

Najważniejsze, że przez większość meczu Pier...olili o Maradonie zamiast komentować to co się dzieje obecnie podczas meczu. Takiej żenady dawno nie widziałem i nie słyszałem!!!!!!!!!!!!!!!!

Oglądam powtórkę meczu Napoli z Barceloną, bo wczoraj nie miałem okazji. Czy ten Wichniarek z Feddkiem są podczas komentarza w knajpie w Neapolu czy na stadionie? Bo słabo są zainteresowani tym spotkaniem. Niestety, nastał czas miernot i nowych elit, nie tylko w polityce ale także w komentarzu sportowym. 

Edited by gregor111
  • Confused 1

Dopełnieniem komentarza było coś, na co ogólnie nie zwracam uwagi. Ale jeśli Marcin Feddek mówi ''Ter Stejgen'', a Artur Wichniarek ''Ter Sztejgen'' to mnie denerwuje. Wymowa jest obojętna, ale żeby obaj wymawiali tak samo. Nie mogli się dogadać?

Wymiękłem. Normalnie uszy więdną. Oni mordują te piłkarskie widowiska. Popierałem i popieram dzielenie się prawami sportowymi, ale jak już chcą dzielić, to niech od następnego przetargu zrobią może tak, żeby na Canal Sport 3 i 4 była LM i LE, a na Premium niech se pokazują Ekstraklasę. Tu i tak nie da się za bardzo zepsuć widowiska, bo z reguły nie ma żadnego widowiska.

• 2 weeks later...