Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, wuzel napisał:

Pochwal się jaką antenę kupiłeś i z jakiej odległości odbierasz.Będzie pomocne dla innych użytkowników.

Ne znam się nad tym, w Media Expert dali i antenę , która zapewni odbiór MUX -8, ja odbieram z Świętego Krzyża z Kielc nadajnika,a mam chyba z 40 km

Tutaj trwała dyskusja , więc warto powiedzieć,że przenieśli mecz Wisła Kraków- Piast z TVP3 do TVP2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z biznesowego punktu widzenia - NIE, bo pieniędzy raczej z tego nie będzie.

Z misyjnego punktu widzenia - TAK, bo to jednak reprezentacja Polski, a do tego w polskojęzycznej telewizji jest obecnie dość mało sportu z udziałem kobiet.

Edytowane przez neo_patryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto inny jeśli nie TVP ma to pokazywać? 

 

Dotychczas była to działka Eurosportu, ale odkąd pojawili się ci Amerykanie nieco zmieniły się priorytety więc i ramówka nieco się zmieniła i damskiego czy młodzieżowego futbolu jakby mniej ostatnio. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat pokazywał kadrę kobiet chociażby,ale czy to ma sens pokazywać? Jak to się ma do zyskowności kanału komercyjnego jakim jest TVP SPORT według Szkolnikowskiego gdy mowa o PHL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed meczem ma być godzina i po meczu- tak ma wyglądać Ekstraklasa w TVP. Dodatkowo warto dodać,że na razie Lech ma u publicznego nadawcy ban za zeszłoroczną zadymę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkolnikowski w niedawnym wywiadzie przyznał że mają prawa do meczów 1, 2 lub 3 wyboru, to tak nawiązując do wcześniejszej mojej dyskusji z @wislokiem.

 

No i mogą żałować, bo wczoraj mecz Legii bardzo emocjonujący i w C+ z najlepszą widownią.

 

A muszę przyznać że fajnie ogląda się Ekstraklase na DailyMotion. Bez loga Canal+, czysty obraz, dobre HD jak na transmisję internetową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, diabeu napisał:

Szkolnikowski w niedawnym wywiadzie przyznał że mają prawa do meczów 1, 2 lub 3 wyboru, to tak nawiązując do wcześniejszej mojej dyskusji z @wislokiem.

 

No i mogą żałować, bo wczoraj mecz Legii bardzo emocjonujący i w C+ z najlepszą widownią.

 

A muszę przyznać że fajnie ogląda się Ekstraklase na DailyMotion. Bez loga Canal+, czysty obraz, dobre HD jak na transmisję internetową.

Czytałem ten wywiad dzięki uprzejmości użytkownika i moderatora @Kirk . Ciekawe kto decyduje co jest meczem 1 wyboru 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...