Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również zgadzam się z tym że TVP kupiła i przepłaciła za prawa do Formuły1 (w dodatku dopiero od 45 minuty) bo przecież Polsat mógł transmitować te wyścigi na swojej otwartej antenie, np. Polsat, TV4, Super Polsat lecz wiadomo że TVP nabywa obecnie dużo nowych praw sportowych (także sublicencje) i zostało to wykorzystane poprzez wciśnięcie publicznej ochłapów czy półproduktu w postaci transmisji wyścigów Formuły1 od 45 minuty a pozostawieniu całości dla siebie i transmisji w kodowanych, płatnych kanałach. W tej sytuacji lepiej było zrezygnować z zakupu takich praw niż kusić się na nie a pieniądze przeznaczyć na zakup czegoś innego.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
42 minuty temu, bugmenot napisał:

Kiepsko.

@STARS.TV ciekawe byłoby też info jak wygląda oglądalność tych spotkań w Canal+, w czasie gdy są równolegle w TVP.

Ciekawe byłoby też info jak wygląda oglądalność spotkań na Canal+4K.

Bo chyba to nie jest liczone w ogólną oglądalność Canal+. To są oddzielne kanały. Osoby posiadające dekoder 4K już nie oglądają na zwykłym Canal+, to chyba logiczne.  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj było bardzo duża konkurencja, równocześnie był mecz naszej Ekstraklasy Zagłębie Sosnowiec- Wisła Kraków na Eurosporcie 1, na Eurosporcie 2 mecz Pucharu Niemiec : Werder Brema- Schalke,  mecz Premier League  na C+S2 City-Cardiff, Na Eleven Sports 2, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4-  mecze Serie A : Fiorentina-Roma, Genoa-Inter , Torino-Sampdoria no i od 21.30 mecz Valencia- Real Madryt na Eleven Sports 1. Sam osobiście wczoraj oglądałem od 18.30 mecz Bayernu w Pucharze Niemiec, później mecz Wisły kraków,a od 21.30 także mecz Realu Madryt, no i fragmentarycznie Legia- Jaga. 

Warto dodać,że dane z Netii są bardziej korzystne dla TVP https://twitter.com/search?q=kurski&src=tyah

@kingofsouth nie sądzę by 4K bylo bardzo popularne w Polsce. Wiem,że masz na tym punkcie słabość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
9 minut temu, wislok napisał:

@kingofsouth nie sądzę by 4K bylo bardzo popularne w Polsce. Wiem,że masz na tym punkcie słabość. 

Nie mam słabości, tylko cenie sobie jakość obrazu i dźwięk. Osoby oglądające sport w 4K wiedzą o czym piszę.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wislok napisał:

Wczoraj było bardzo duża konkurencja, równocześnie był mecz naszej Ekstraklasy Zagłębie Sosnowiec- Wisła Kraków na Eurosporcie 1, na Eurosporcie 2 mecz Pucharu Niemiec : Werder Brema- Schalke,  mecz Premier League  na C+S2 City-Cardiff, Na Eleven Sports 2, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4-  mecze Serie A : Fiorentina-Roma, Genoa-Inter , Torino-Sampdoria no i od 21.30 mecz Valencia- Real Madryt na Eleven Sports 1. Sam osobiście wczoraj oglądałem od 18.30 mecz Bayernu w Pucharze Niemiec, później mecz Wisły kraków,a od 21.30 także mecz Realu Madryt, no i fragmentarycznie Legia- Jaga. 

Warto dodać,że dane z Netii są bardziej korzystne dla TVP https://twitter.com/search?q=kurski&src=tyah

@kingofsouth nie sądzę by 4K bylo bardzo popularne w Polsce. Wiem,że masz na tym punkcie słabość. 

Zawsze Ekstraklasa ma konkurencję w postaci innych wydarzeń sportowych.

 

A dane Neti są korzystne, bo takie mają być. Cytując klasyka: " Ja jestem uczciwy, zapłacili za 3-0 to będzie 3-0"

 

Edytowane przez darius010
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...