Jump to content

Recommended Posts

Wczoraj było bardzo duża konkurencja, równocześnie był mecz naszej Ekstraklasy Zagłębie Sosnowiec- Wisła Kraków na Eurosporcie 1, na Eurosporcie 2 mecz Pucharu Niemiec : Werder Brema- Schalke,  mecz Premier League  na C+S2 City-Cardiff, Na Eleven Sports 2, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4-  mecze Serie A : Fiorentina-Roma, Genoa-Inter , Torino-Sampdoria no i od 21.30 mecz Valencia- Real Madryt na Eleven Sports 1. Sam osobiście wczoraj oglądałem od 18.30 mecz Bayernu w Pucharze Niemiec, później mecz Wisły kraków,a od 21.30 także mecz Realu Madryt, no i fragmentarycznie Legia- Jaga. 

Warto dodać,że dane z Netii są bardziej korzystne dla TVP https://twitter.com/search?q=kurski&src=tyah

@kingofsouth nie sądzę by 4K bylo bardzo popularne w Polsce. Wiem,że masz na tym punkcie słabość. 

• Upvote 2
Guest kingofsouth
9 minut temu, wislok napisał:

@kingofsouth nie sądzę by 4K bylo bardzo popularne w Polsce. Wiem,że masz na tym punkcie słabość. 

Nie mam słabości, tylko cenie sobie jakość obrazu i dźwięk. Osoby oglądające sport w 4K wiedzą o czym piszę.

Edited by kingofsouth
3 godziny temu, wislok napisał:

Wczoraj było bardzo duża konkurencja, równocześnie był mecz naszej Ekstraklasy Zagłębie Sosnowiec- Wisła Kraków na Eurosporcie 1, na Eurosporcie 2 mecz Pucharu Niemiec : Werder Brema- Schalke,  mecz Premier League  na C+S2 City-Cardiff, Na Eleven Sports 2, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4-  mecze Serie A : Fiorentina-Roma, Genoa-Inter , Torino-Sampdoria no i od 21.30 mecz Valencia- Real Madryt na Eleven Sports 1. Sam osobiście wczoraj oglądałem od 18.30 mecz Bayernu w Pucharze Niemiec, później mecz Wisły kraków,a od 21.30 także mecz Realu Madryt, no i fragmentarycznie Legia- Jaga. 

Warto dodać,że dane z Netii są bardziej korzystne dla TVP https://twitter.com/search?q=kurski&src=tyah

Zawsze Ekstraklasa ma konkurencję w postaci innych wydarzeń sportowych.

A dane Neti są korzystne, bo takie mają być. Cytując klasyka: " Ja jestem uczciwy, zapłacili za 3-0 to będzie 3-0"

Edited by darius010
  • Confused 1
  • Sad 1

Mecz ekstraklasy który będzie puszczany na TVP to hit, więc jest o takiej porze jak mnóstwo spotkań z najsilniejszych lig, czy to sobota o 17 czy 19 czy niedziela 14-17, więc argument kompletnie nietrafiony.

1 godzinę temu, wislok napisał:

Dostęp do TVP SPORT HD mają ci co odbierają kanały z MUX-8. Musiałem zainwestować 130 zł by mieć ten luksus. 

Pochwal się jaką antenę kupiłeś i z jakiej odległości odbierasz.Będzie pomocne dla innych użytkowników.

19 godzin temu, wuzel napisał:

Pochwal się jaką antenę kupiłeś i z jakiej odległości odbierasz.Będzie pomocne dla innych użytkowników.

Ne znam się nad tym, w Media Expert dali i antenę , która zapewni odbiór MUX -8, ja odbieram z Świętego Krzyża z Kielc nadajnika,a mam chyba z 40 km

Tutaj trwała dyskusja , więc warto powiedzieć,że przenieśli mecz Wisła Kraków- Piast z TVP3 do TVP2.

Z biznesowego punktu widzenia - NIE, bo pieniędzy raczej z tego nie będzie.

Z misyjnego punktu widzenia - TAK, bo to jednak reprezentacja Polski, a do tego w polskojęzycznej telewizji jest obecnie dość mało sportu z udziałem kobiet.

Edited by neo_patryk

Kto inny jeśli nie TVP ma to pokazywać? 

Dotychczas była to działka Eurosportu, ale odkąd pojawili się ci Amerykanie nieco zmieniły się priorytety więc i ramówka nieco się zmieniła i damskiego czy młodzieżowego futbolu jakby mniej ostatnio. 

Polsat pokazywał kadrę kobiet chociażby,ale czy to ma sens pokazywać? Jak to się ma do zyskowności kanału komercyjnego jakim jest TVP SPORT według Szkolnikowskiego gdy mowa o PHL.

• Upvote 1