Jump to content

Recommended Posts

Szkolnikowski w niedawnym wywiadzie przyznał że mają prawa do meczów 1, 2 lub 3 wyboru, to tak nawiązując do wcześniejszej mojej dyskusji z @wislokiem.

No i mogą żałować, bo wczoraj mecz Legii bardzo emocjonujący i w C+ z najlepszą widownią.

A muszę przyznać że fajnie ogląda się Ekstraklase na DailyMotion. Bez loga Canal+, czysty obraz, dobre HD jak na transmisję internetową.

Mecz w Krakowie też był ciekawy i emocjonujący, więc myślę że dobrze wybrali. Trzeba pamiętać, że TVP musi oszczędzać te spotkania pierwszego wyboru, jeśli chce pokazać hit 33. kolejki z udziałem lidera i wicelidera czy decydujące spotkanie 37. kolejki.

9 godzin temu, diabeu napisał:

Szkolnikowski w niedawnym wywiadzie przyznał że mają prawa do meczów 1, 2 lub 3 wyboru, to tak nawiązując do wcześniejszej mojej dyskusji z @wislokiem.

No i mogą żałować, bo wczoraj mecz Legii bardzo emocjonujący i w C+ z najlepszą widownią.

A muszę przyznać że fajnie ogląda się Ekstraklase na DailyMotion. Bez loga Canal+, czysty obraz, dobre HD jak na transmisję internetową.

Czytałem ten wywiad dzięki uprzejmości użytkownika i moderatora @Kirk . Ciekawe kto decyduje co jest meczem 1 wyboru 

W dniu 8.04.2019 o 10:45, diabeu napisał:

Trzeba coś tam macherować przy IP? 

17 kwietnia mecz Manchester City – Tottenham Hotspur na TVP Sport. Komentują Dariusz Szpakowski i Robert Podoliński.

• Thanks 1

Przed chwilą włączyłem TVP Sport i zdębiałem. Jakieś durne strzelanki nazywające się e-sportem w telewizji publicznej. Brawa za promowanie zdrowego stylu życia. Sam kiedyś grałem, ale to urąga misji jaką powinna prezentować telewizja publiczna.

TVP jest do ZAORANIA.

Niech ja kiedyś przeczytam czy usłyszę w TVP, że dzieci obecnie siedzą przyklejone do smartfonów czy komputerów i są oderwane od rzeczywistego świata.

Edited by gregor111
  • Confused 2
  • Upvote 2