Jump to content

sailor91

Users
 • Content Count

  56
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralna

About sailor91

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. sailor91

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  Byłby sukces, gdyby sędzia nie okradł wtedy Wisły.
 2. sailor91

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  Można jeszcze od biedy uwzględnić Engela, który zdobył Puchar Cypru.
 3. sailor91

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  Lech nie musi odstawiać żadnej maniany. Wystarczy, że zachowa swój średni poziom z całego sezonu i Piast na luzie powinien sobie poradzić. Lech chcąc urwać punkty Piastowi musiałby zagrać mecz sezonu albo liczyć na jakiś nadzwyczajny fart (obijanie słupków, poprzeczek, fenomenalny występ bramkarza).
 4. sailor91

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  Tylko że Ferguson przez bodaj pierwsze 5 lat nie osiągnął z MU żadnych sukcesów. Dziś nikt żadnemu trenerowi nie da tak gigantycznego kredytu zaufania.
 5. Tutaj Stanowski tłumaczy dlaczego już nie kibicuje Legii. http://weszlo.com/2011/10/31/najczesciej-zadawane-pytanie-komu-kibicujesz/
 6. sailor91

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  @mad85 Lech grał wtedy o puchary i miał nawet jeszcze niewielkie szanse na mistrza, a ja mówię o drużynach, które w ostatniej kolejce nie grały już o nic.
 7. sailor91

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  Czy ktoś pamięta kiedy ostatni raz zdarzył się w polskiej lidze przypadek żeby zespół grający o nic w ostatniej kolejce pokrzyżował plany drużynie szykującej się do koronacji? No właśnie. Zbyt dużo wśród ligowców jest układów towarzyskich, żeby jeden drugiemu popsuł święto. W obu drużynach grają koledzy z młodzieżówki (a Tomczyk jest nawet wypożyczony z Lecha do Piasta) czy piłkarze, którzy w przeszłości znają się z jakiegoś klubu. Nawet rok temu mimo że grali najwięksi ligowi rywale, to Lech na boisku niespecjalnie starał się przeszkadzać Legii. Dlatego tym bardziej Lech nie będzie się spinał na Piasta.
 8. sailor91

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  Mecz jest w Gliwicach.
 9. sailor91

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  Z tym że Lech w ostatnim czasie właśnie ograniczył wprowadzanie wychowanków na rzecz ściągania doświadczonych graczy, którzy mieli zagwarantować wyniki. Problem w tym, że poza kilkoma wyjątkami w ostatnich okienkach naściągano kupę szrotu, a ten zaciąg z lata 2017 odbija się czkawką do dzisiaj. Lech najlepiej grał kiedy był balans między wychowankami i jakościowymi obcokrajowcami i teraz niby ta rewolucja ma iść znowu w tym kierunku. Zobaczymy jak będzie, ale z młodym Rutkowskim za sterami i jego figurantem Rząsą to raczej ciężko o optymizm. A co do trenera, to Lech może żałować, że rok temu nie zdecydował się na Stokowca, bo temat był, ale jeszcze wtedy zostawili Bjelicę i Stokowiec wybrał Gdańsk.
 10. sailor91

  Piłka nożna: Ekstraklasa

  Nie wiem czy taka mniejsza. Lech w ciągu roku zwolnił już trzech trenerów. Ani w Poznaniu, ani w Warszawie nikt nie pozwoliłby Fornalikowi na sezon przejściowy, w którym spokojnie mógłby sobie układać te klocki bez ciśnienia na wynik.
 11. sailor91

  TVP Sport

  Wolski ok, ale Węgrzyna nie da się słuchać. Co do Zagłębia Sosnowiec, to oni kilka tygodni temu grali naprawdę nieźle. Odrobili sporo punktów do wyprzedzających ich drużyn i w pewnym momencie byli o włos od wydostania się od strefy spadkowej, więc opinia Podolińskiego miała swoje podstawy.
 12. sailor91

  TVP Sport

  A jednak mecz komentują Kwiatkowski i Podoliński, choć rzeczywiście na stronie TVP Sport anonsowany był wcześniej Szpakowski.
 13. sailor91

  TVP 1

  Takiego Miklasa na przykład niezbyt ładnie pożegnali kiedy przechodził na emeryturę, więc to nie musi być takie oczywiste. A to też był bardzo zasłużony komentator dla TVP.
 14. sailor91

  TVP Sport

  Strejlau też jako trener niczego wielkiego nie osiągnął, a jest jednym z najbardziej cenionych ekspertów. Nie każdy trener potrafi bogatą wiedzę teoretyczną przekuć w sukcesy na ławce, ale może właśnie dla takich osób praca w telewizji jest idealnym rozwiązaniem.
 15. sailor91

  TVP Sport

  Były też takie czasy, że mecz wtorkowy pokazywała TVP1 a środowy Polsat.
×