Jump to content

sailor91

Users
 • Content Count

  82
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Neutralna

About sailor91

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. sailor91

  TVP Sport

  Laskowski to ewidentnie na siłę tam przyszedł. Ciekawe czy nie lubi takich programów (może dlatego praktycznie nigdy nie pojawia się w studiu), czy też nie przepada za Borkiem.
 2. sailor91

  TVP Sport

  Niby koncert trzech tenorów, a i tak przez 90% czasu gada Borek. xD
 3. sailor91

  TVP Sport

  Myślę, że Lech - Legia ostatecznie jednak będzie na TVP1 lub TVP2, bo przy tym głodzie futbolu jest szansa na sporą oglądalność.
 4. sailor91

  TVP Sport

  Ciekawe czy z polsatowskim komentarzem?
 5. Premierowe odcinki "Va Banque" jeszcze tylko przez najbliższy tydzień, później powtórki od pierwszego odcinka.
 6. sailor91

  Koronawirus

  Obawiam się, że się nie da. Skala tego kryzysu będzie tak ogromna, że nawet największa roztropność podczas koniunktury niewiele by pomogła.
 7. sailor91

  TVP 3

  Ja bym zrobił z TVP3 kanał stricte misyjny jako pewną przeciwwagę dla TVP1 i TVP2. Programy edukacyjne, dokumenty, kultura, stare filmy i seriale, do tego jakieś rarytasy z bogatych archiwów TVP.
 8. We wczorajszym odcinku Przemysław Babiarz ogłosił zmianę w regulaminie. Główną nagrodą pozostaje 100 tys. zł, ale gracz może wystąpić maksymalnie w pięciu odcinkach.
 9. sailor91

  TVP Sport

  Dziwna sytuacja jest ostatnio z pokazywaniem LM. Najpierw studio w TVP Sport, później zamiast meczu program powtórkowy (mecz tylko w TVP1), a później powrót na skróty LM. 11 marca między studiem LM a skrótami będzie powtórka skoków z Lillehammer. Ciekawe czemu zrezygnowali z równoległej transmisji meczu na dwóch antenach, skoro skoki pokazują równolegle.
 10. Muszę przyznać, że wkręcił mnie ten teleturniej. Równie wymagający co "Jeden z Dziesięciu", ale za to bardziej dynamiczny. Przydałoby się jednak więcej takich wyrównanych odcinków jak dzisiejszy, bo jak dotąd w tej edycji dwóch dominatorów trochę zabijało emocje. Babiarz jako prowadzący w porządku, ale oglądając stare odcinki na YouTube bardziej podobał mi się styl prowadzenia Kaczora. W starej wersji był też lepszy motyw muzyczny.
×
×
 • Create New...